Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Nas tata prohlasil, ze bez gulase by svatba nesla :DD a je fakt ze i nam se ta idea zalibila. a vy mate jeden raut na vecer a nebo to budete taky nejak obnovovat? Jakoze treba veca, pak neco...pak neco... nebo vsechno na jeden stul az do rana?
Odpovědět
Profilova fotka
daniela díky, já jsem z toho taky nadšená :-) ono je totiž u velký svatby problém, kam ty lidi nacpat, když nechceš hostinu v ňákým kulturáku :-( aspoň u nás na domažlicku žádná taková hospoda není...
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Koukala jsem na vase misto a fakt hezky...i s tema konikama:) u nas na mlyne maji ohradu s oveckama, takze i pro deti fajn :)
Odpovědět
Profilova fotka
carry my máme jenom raut, takže bych to chtěla aby se některý jídlo doplnilo později. My chceme navíc prase, takže to by měl být takovej "hlavní chod" :-) my prostě odbourali všechny svatební zvyklosti :-) akorát asi společný jedení polívky mě nemine, ale já jsem zásadně proti :-| jo a jak jsi psala o těch nákupech, já si taky nic kupuju, protože se mi každou chvíli líbí něco jinýho a dokud nebude barva, tak nic ;-) zatim mam dost času na promyšlení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja takovýhle místa jsou pro děti super :-) hlavně čim je člověk starší, tím má kolem sebe víc dětí, takže na svatbě už s nima musí počítat... asi budu muset zřídit i dětskj koutek a chůvu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano a máte normální oběd? pak vecu a raut? Nebo jak? a kolik lidi na to prase? My mame asi 40 lidi, a chteli jsme to tak na chut, a v hotelu rekli ze ho klidne objednaji, ale ze je to pro 40 lidi jako hlavni chod, a to by se u nas s tim rautem asi nesnedlo...
Odpovědět
porodnibabko: moc ti dekuju za nazor a dekuju za pochvali :-) ikdyz je spousta casu zacinam byt trochu nervozni jestli vse dobre klapne!!! pac vymyslenych veci mam spousta, ale zatim nemam nic zrealizovanyho :-( ale porad doufam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja premyslela o nejakym hlidani deti, taky mne napadl nejaky klaun aby meli zabavu.... ale v hotelu maji i piskoviste a skluzavky a velky trampoliny...tak asp to hlidani at si rodice uziji svatbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Smudli,díky moc,hned jdu juknout ;-) Holky,na ten raut...kolik čeho?Já teda moc nemám představu,kolik toho mít,aby bylo dost a nic nechybělo.Taky chceme nějaký mísy,něco na gril,nějaký řízečky,minizákusky,ale já fakt nevim,no.
Odpovědět
Profilova fotka
carry, my se chceme vzít až později odpoledne, takže jsme oběd vypustili a peníze dáme do velkýho rautu, protože nás bude cca 100. Spíš to chceme pojmout jako garden party
Odpovědět
Profilova fotka
my to mame asi stejne, svatba ve tri, akorat mame jedno spolecny jidlo spise lehci, ten prekrm + nejake maso, a pak ten raut.... no pokud je vas 100 tak to mate to prase jasny...nam doporucili pokud to chceme jako doplnek k rautu tak ze staci ugrilovat jen kytu...
Odpovědět
jj tu kytu beru i´ja, ale to uz sem tu psala :-) ale u avano je jich spoustu takze to maj dobry jeden pasik nakrmi vsechny :-) no carrynko to je dobry napad, to by me ani moc nenapadlo nechat nejak zabavit deti, teda ja nevim ani kolik jich prijde, ale nejaky budou tak asi podle poctu neco zorganizuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Smudli,prosím tě,jak jste se trefili ohledně těch velikostí?Jinak jsem naprosto nadšená.Vyberu si a ty ceny.... ;-) jsi hvězda.Mimochodem,ty prstýnky,co máte jsem chtěla kdysis taky,ale ted jsem už od kombinace bílý a žlutý kov upustila.Ale jsou supr,ty bublinky na tom.Fakt jsem měla vybraný ty samý a víš za kolik?Jeden za 10 táců.
Odpovědět
Profilova fotka
my možná vezmem jen ňáký sele, to ještě uvidim... my uvažujem ještě o polívce nebo něčem lehkým, co se bude podávat společně, abysme si odbyli takový ty oficiality jako projev svědků atd. tím, že to budem mít venku jsme trochu omezení, takže si nemůžu vymýšlet nezrealizovatelný věci ;-)
Odpovědět
Já dnes holky jedu do svatebního salonu. Máme ho totiž z ruky a jedem dnes do toho města do ateliéru na focení. takže tam taky skáknem, jen tam budou obě děti a můj skoromuž-takže nevím jak to půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
frčím na poštu, za chvíli jsem zpátky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucil,tak dobře pořid.Držim palec.Dej pak vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem koukala na netu na nejaky kurzy vareni...kdyz uz teda budu vdana pani :) Je toho docela dost, tak uz jsem navrhla drahemu ze bysme se mohli na nejaky prihlasit a ani nejak neremcal :D
Odpovědět
Díky porbabčo ;-) Jé Carry to je prča-to mě nikdy nenapadlo kursy vaření 8-) Ale může to být zajímavé.
Odpovědět
Profilova fotka
ono se to da koupit i jako poukaz na nejaky kurz, tak mne hned napadlo ze to dam do svatebniho seznamu :) To by se mi jako darek libilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: Zlom vaz...my byli minuly tyden ve svatebni agenture od ktere jsem chtela vyzdobu a koordinaci svatby....ale nejak to na mne nepusobilo dobre...na to ze je to jedna z nejvetsich v Brne, tak mi to prislo ubohe. Cekala jsem rady a napady a ne ze tam budou jen sedet a poslouchat co rikam ja... a spis se tak divne smali kdyz jsme rikali co a jak bysme chteli...takze jsem byla zklamana.
Odpovědět
tak my oběd budeme mít asiv 13.30 a po 17 hodině přivezou raut,stím rautem ti poradí tam kde si to budeš obědnávat,My máme kousek od báraku firmu kde to dělají tak jsme se tam byly mrknout.Paní byla skvělá vše nám vysvětlila.Vš e je odomluvě a penězích.Padesát lidí bude na oběd a večer příjde asi taky dost lidí,takže to nějak uděláme.Řízky uděláme doma,bude spoustu koláčů a zakusků a dort.Takže toho bude dost :-D svatbu budeme mít taky na statku,takže taky tam jsou zvířatka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mne jsou ty statky, mlyny a takove ty venkovske restaurace a hotylky lepsi...je to takova uvolnena atmosfera. Puvodne jsme planovali obrad i hostinu na zamku, ale to by pak byl asi takova komorni svatba, a my chceme aby se lidi bavili :)
Odpovědět
Carry taky jsem zvědavá, na beremku je jen jedna recenze na ten salon a ne moc dobrá, jenže oni mají jako jeidní ty moje vysněné šaty. Musím jevidět a vyzkoušet jinak se nevdám v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nevim, ja kazdou chvilu neco priberu a pak zase shodim, takze pro mne by bylo riskantni si vybrat saty ted...ja tomu dam jeste cas...
Odpovědět
holky, pro pobaveni a mozna i inspiraci pro rodice, kteri nejak jeste nechapou, ze se chcete ve vasem veku atd. vdavat ;) :-D :-D http://www.youtube.com/watch?v=aMGu64...
Odpovědět
jinak holky diky za podporu a za to ze s takovym blaznem jako jsem ja =-) mate trpelivost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucil :-D Hlavně se nedej,kdyby byli protivný.Řekni,že datum máš a at si trhnou ploutví. ;-) Anko,jenže já jsem si to chtěla shánět sama bez firmy,víš?proto se ptám.No a kolik budete dělat těch řízků?A koli kg dort budete chtít?
Odpovědět
Profilova fotka
u nás na zámku, když se berete v erbovním sále, tak chodí kastelán a ženský co mají na nohou jehlový podpatky, donutí zout... magor! takže zámek nee :-)
Odpovědět
porodnibabko, a kd yse vdavas? ja si tohle budu zjistovat u pani ktera mi to bude delat, a ta ma dobry odhat co se tyka rautu atd. takze pak bych ti mohla rict. jete mi rekni kolik ze budete mit lidi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?