Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
tak to je fajn, prave si me uklidnila, ted uz jen ten rozpocet a je to doma :-) moc diky
Odpovědět
Profilova fotka
v pohodě :-) já jsem takovej starej harcovník, co už obrazil lecjakou svatbu, ale na tu svojí pořád čeká :-D
Odpovědět
ahoj holky:-) Tak dneska tu moc nebudu (zase:-( ), protože jedu na ten zápis a zítra juchajdá do práce:-D Mějte se krásně a smudlince děkuju za ten odkaz, jdu si objednat ten vizelín:-D
Odpovědět
avano: to je pekny teda :-) ale zas se mas na co tesit... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, tady je dneska klídek :-) já mam zatim dost práce, ale odpoledne nebude do čeho píchnout... holky, teď jsem zjistila, že sehnat na domažlicku catering bude dost fuška, není tu jediná firma, která to dělá a nevim, jestli bude nějaká hospoda schopná a ochotná udělat raut pro 100 lidí...
Odpovědět
ja taky koukam jak blazen... nejdriv nestacim cist a ted kdyz se konecne aktivne zapojim tak se tu nic neprobira :-) hele ja budu mit zhruba 60 lidi mozna vic na raut, a udela mi to jedna pani, ktera to dela skvele takze to bude fajn, a hlavne to bude levnejsi nez firma. tak sem moc rada, ze mame takovou moznost!!! jinak sem se rozhodla o levnejsi variantu, teda no nevim zatim na kolik nas to vyjde, ale rozhodla sem si udelat hostinu a raut sama, jako ze i obed nam uvari ta pani a nazdobi a raut tez, koupime piti - to bude fuska co a hlavne kolik.... no a poprosim znami co vim ze delaji obcas obsluhu... tak doufam ze muj plan klapne, ikdzy asi bude tezky vse sjednotit aby vse klaplo!!!! kde budes mit svatbu a hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
my právě oběd vypustili, protože by na něj bylo tak 50 lidí, což by stálo strašný peníze a místo toho to vrazíme do velkýho rautu... když mluvíš o tý paní co vám to udělá, tak mě napadla známá co má hospodu, zkusim se jí zeptat, jestli by byla schopná a ochotná to udělat my právě chceme raut a oslavu v takovým penzionu- ranči, kde mají vevnitř kavárnu, ale zatim žádnou hospodu (oni to zatim dostavujou). Právě že všechno má být venku, chci ty velký party stany, bude se péct prase... no a svatba bude právě na louce u rybníka vedle toho penzionu, takže prakticky na jednom místě, což je fajn, ale to občerstvení bude tak trochu oříšek...
Odpovědět
ty jo tak to je fajn.... tak takovyhle misto je taky muj sen... ale bohuzel nic blizko tu neni, a sholdi sme se ze nechceme nikam daleko!!!! ja tam budu mit taky posezeni venku ale hostinu a raut necham uvnitr. je tam velka kuchyn i lednice, takze to bude dobry na vareni a na pripravu rautu bude to vse certsve a budeme mit kam dat i vysluzku, na tyhle veci je to paradni. jinak na hostinu chci mit max 40 lidi a udelat neco jednoducheho. a prase asi delat nebudeme, pac ted sme slavili 50 a meli sme udelane jen chlebicky a jednohubky a male dorticky... a prase se nesnedlo ani ze ctvrtky. takze asi udelame jen kytu nebo neco takoveho. bylo by mi toho lito!!!! kort kdyz bude raut tak clovek nebude mit na to tolik hlad, jen ochutna a pak toho hodne zbyte!!!! ale pokud budete mit hodne lidi tak proc ne, jen mluvim o me zkusenosti :-) stou pani to zkus, kdyz si pak zaplatis par znamich na oblsuhu tak si myslim ze te to vyjde levneji.... aspon ja koukam na kazdou korunu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ti známí na obsluhu napadli přítele taky, protože chce na svatbě kamarády, který sice znam, ale že by mě museli obšťastňovat celou svatbu jako hosti, to zas ne. takže asi dojde ke kompromisu, kterej navrhl právě přítel, že budou dělat obsluhu. Budou rádi, že jsou na svatbě, zadarmo se nají, pomůžou a ještě jim za to zaplatim ňákou korunu... zase se bojim, aby nezneužívali toho, že jsou to známí a neudělali mi z toho fiasko... u nás jsou všichni na pečený prse jak diví, takže se nebojim, že by se takový prasátko nesnědlo :-D taky se snažim aby nás svatba nezruinovala, naštěstí mám spoustu šikovných známých, kteří udělají oznámení (kamarádka je grafik), další 3 budou fotit (fotografové, z toho 2 profi), ségra je florista, pártystany si půjčím od obcí, kterým jsem na ně kdysi podepsala přidělení dotace :-D :-D právě se na ten penzionek pojedem teď někdy podívat, jak je to s kuchyní (musim si pamatovat tu lednici, dík za tip), venkovním prostorem atd. já tam byla naposledy když to bylo rozestavěný, takže to chci vidět teď když už mají po kolaudaci
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme obřad ve tři a místo oběda bude taková lehčí véča někdy kole 17 h. To bude jen předkrm a hlavní jídlo, a pak po 7. hodině máme raut... tam jsme se domluvili na grilovanou kýtu, jelikož nám bylo řečeno že sele by stálo 9 000 a ze by se to nesnedlo, pak řízečky, grilovanou zeleninu, vepřové žebírka, bramboráčky se zelím a hromada zeleninových salátů, šunky, sýry, plněná rajčata a nějaké rychlovky... a pak na půl noc bude ještě gulášek, kdyby někomu vyhládlo při tanci a už by nebyla chuť na raut.
Odpovědět
koukam ze dneska to bude drbarna jen pro nas co? :-) ak to je fajn, taky bych to chtela tak vyuzit, jsou to znami ale nemusela bych je tam mit, ale zas vim ze na tuhle praci se hodi 100%!!! a strah z toho nemam, jsou rozumni!!! a myslim si ze snad ani ty nemusis mit strach.... proste jim striktne reknete jak si to predstavujete atd... a at se toho drzi!!! to ti taaak zavidim ze mas tolik sikovnych lidicek kolem sebe!!! ja mam tip na rotaka, ktery ma krasny fotky ale foti jen prirodu a sporty zadarmo, tak bych ho chtela premluvit aby nam nafotil i svatbu pac je moc sikovny!!! oznamko bych si taky chtela udelat sama, ale nejsem moc sikovna tak sem na to zvedava co vymyslime... hele budete mit kameramana? me to prijde hrozne drahy, ale rada bych mela vzpominku!!! stema stanama to mas perfektni, koukala sem ze taky nejsou zrovna levny okolo 7tis. tak to pak dej vedet jak to tam vypada, treba muzes hodi i nejaky fotecky hm? musi to tam byt krasny...
Odpovědět
Ahoj holky zrovna jsem to dočetla,my jako předktm budeme mít plněnou mušly se šlehačkou a šunkou,je to z odpalovaného těsta a je k tomu menší obloha.Zkusím to pak dát do alba jak to vypadá. Avano:a jsou ti kamarádi dobří aby ti to stálo za to :-| jak píšeš aby spiš nechlastali a nikdo by pak neobsluhoval :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, jsem měla vášnivé ráno :-p ale víc mě rozpálil náš pes, kterej přiběhl před hodinou a začal mi olizovat obličej... chlapa si ani nevšiml 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
carry, gulááááášššš!!!!! hned si to píšu, to je super nápad ;-) daniela, domluv se s fotografem pokud na to kývne, aby vás zkusi vzít nanečisto. mam totiž kamarádku která profesionálně fotí hudební kapely pro ňákej časopis, ale když měla nafotit svatbu, tak s tim měla hroznej problém. Sice to dopadlo skvěle, ale prostě se u toho necítila. kameramana nevim, když jsem viděla výsledky od kameramanů na domažlicku, tak se mi chtělo brečet, protože trošku šikovnější amatér to má lepší ;-( takže to asi taky nechám jen na amatérech, pro vzpomnínku. přeci jen budu mít 3 fotografy, tak holt ušetřim na kameramanovi. taky jsem zvědavá, jak totam bude teď vypadat, mam v albu jen oskenovanou fotku z novin... přítel miluje přírodu a koně a já chci netradiční svatbu tak jsme to spojili a jsme spokojení oba :-) a vy to budete mít někde u Rakovníka??
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Guláš byl právě nápad mého drahého otce...:) Ale je fakt, že naše svatb abude trvat určitě do 4 do rána, protože větší část hostů bude ze Slovenska, a tam to tak bývá, takže aby nám hosté nevyhládli...jinak s hlavním jídlem a tím předkrmm pořád váháme, ale tak je dost času :) A kameramana...já ho původně nechtěla ale pak jsem se zamilovala do videí toho našeho a bylo. Je trochu dražší, ale jezdí kamkoliv pokud má volno, však se mrkni na net, má svoje stránky.
Odpovědět
Holky a máte už nějakou kadeřnici co vás bude česat a kdo vás bude malovat,asi se budu muset poptat,a udělat rezervačku :-) Je to fakt že je to až za rok ale abych pak někoho sehnala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka: to jsem ještě neřešila.... to je pro mně úkol až na zimu nebo příští rok... lidi na mně většinou koukají blbě že už něco takového řeším :)
Odpovědět
Profilova fotka
přišla mi bižuterie x-) x-) x-) nádherná a jak mi málokterá sedíí tak ta vypadá nádherně x-)
Odpovědět
no svatbu jeste nevim, porad shanim neco pekneho, ale nemuzu nic z blizka najit!!!tak sem si rekla, ze kdyz nic nenajdu tak budeme mit svatbu na urade a fotky si nechame udelat na zamku v Lanech. no a hostinu budu mit primo v Novem Strašeci, takze to bude fajn!!! aha, no tak se snim musim hned domluvit co a jak, nerada bych mela osklivy fotky!!! tak to mate fajn je to hlavne o kompromisech aby se to libilo oboum :-) mrknu na ten scan!!!! jinak gulasek je super napad kort o pulnoci :-)
Odpovědět
No je to fakt že je na to čas ale když vidím jak jsou restauračky už zamluveny rok dopředu,kameramani a mnoho dalších. ;-) už jsem dala do alba tu fotku na předkrm :-)
Odpovědět
smudlinko: to je bezvadny a uz mas saty? mozna ze uz si to tady psala ale po vsech tech strankach si vubec nic nepamatuju :-) ja jeste nic takoveho resit nemuzu, protoze na saty pujdu az tak v rijnu :-( das je do albumu?
Odpovědět
Profilova fotka
šaty mám vybrané ty v albu,ale jsem baculka takže budou vypadat trošku líp... hlavně mám na rozdíl od slečny figurantky prsa :-p
Odpovědět
Profilova fotka
anka: Ty jo ten predkrm vypada fajne, jsem hladova....hned bych si ho dala :) Nas problem je akorat ze ta restauracka je ve Slovackym stylu a vari tam ryze ceskomoravsko-slovenskou kuchyni... tak se snazime vymyslet nejaky predkrm v tomhle stylu...
Odpovědět
smudlinka:je to fajn když ti něco příjde,já když objednávala a pak mi to přišlo měla jsem takovou radost.vždycky do sešitu napíšu datum a co mi přišlo ;-) danielak:tak já svatbu taky budu mít na úřadě a po obědě se pujdem fotit : na Hradec nad moravicí.Takže žádný problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy už fakt tak brzo objednáváte tyhle věci??? To já si vůbec netroufám...bála bych se že se mi pak začne líbit něco jiného... myslíte že na šaty po novým roku je pozdě?
Odpovědět
avano: to misto je nadherny!!!! opravdu moc krasny... tise zavidim, takove bych si prala taky. ale sem rada za to co budeme sand mit :-) smudlinko to je preci nase prednost prsa tak co... budou vypadat mnohem lip na tobe uvidis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my to taky budem mít až do rána, proto jsem nadšená že carrynky taťka měl takovej skvělej nápad :-) anka ve městě jo to asi jiný, ale na vesnici nemůžu ani říct, že mě napadlo chystat něco na svatbu rok dopředu, by si mysleli že nejsem normální, všichni otevírají termíny až s novým rokem, kdy si koupí novej kalendář...
Odpovědět
Profilova fotka
já bohužel moc času na rozmýšlení nemám :-N představu co chci mám a díky vánocům a ostatním svátkům je svatba prakticky za rohem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla.Smudli,vy jste s GEPE fakt beremko pařilky :)Jo,poslala bys mi prosím odkazík na ty prstýnky,co máte?A Smudli,supr,už mám taky bižu a měla jsme z ní radost,je ještě krásnější než na fotce. ;-) Anko,já mám třeba nezávazně zamluvenou vizážistku,pač je dost oblíbená.Budu jí ještě na pevno volat v lednu,ale už mě má napsanou a naopka mi řekla,že je to sice brzo,ale že chápe,že ty přípravy jsou nejkrásnější a že není problém si mě napsat. Avano,takže to budeme mít podobně.My teda budeme mít oběd v restauraci,ale jen s rodinou a odpolední raut na zahradě u rodičů na chatě.takže se moc těšim.Taky jsem se toho bála,ale taky budeme mít párty stany,ale nás bude tak o 3/4 mín,než vás. ;-) Danielo a k tý hudbě,my teda budeme mít jen naše mp3,ale proč ne?!Já myslim,že to máte supr vymyšlený ;-)
Odpovědět
carrynka:tet jsem si vzpoměla na pohádku,jak tam měly toho slanečka na talíři :-D :-D no to by byla prča :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?