Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
pročpak? =-)
Odpovědět
protoze drahy je nejmladsi ze tri kluku... nejstarsi je po chemu ve spitale na kapackach na procisteni a pak by mohl jit snad na transplantaci kostni drene - zatim je vse v pohode, akorat mel ted chvili teploty a zvlada to dobre... ale jejich tatinek moc ne... je po operaci tumoru na krku a vybrali mu celou stranu pravou, ma ozarovani a cca poslednich 14 dni to nejak spatne zvladal, protoze chytl moucnivku do krku a nemohl nejak poradne jist, mozna je to i tim, ze mu vzali i jednu slinnou zlazu.. ale uz je tyden v nemocnici s tim, ze tam ho ohlidaji i aby zacal jist, vsechny vysledky ok - krk, zaludek, krev, atd., ale jde to psychicky u nej z kopce, dneska tam pry uz u nej byl i psycholog...
Odpovědět
gepe: to je mi líto. Raději ho nezatěžuj, jak říkáš. Už tak toho máš a tyhle přípravy se mají dělat s nadšením. Snad vše dopadne dobře. držím vám palce.
Odpovědět
barrcca: diky. Urcite ho vynecham =-) Ted jsem mluvila s jeho maminou i tatkou - mamca je zrovna u taty. Spatne akorat snasi ten spital a rekla bych ze je to hodne psychosomaticky. Urcite bude dobre ;-) Omlouvam se, ze jsem trosku odbehla od tematu..
Odpovědět
hele :-) http://ona.idnes.cz/kazda-zena-si-mus...
Odpovědět
gepe: nediv se....mě by to vzalo taky. Pořád je to rodina, takže o to hůř. Navíc když jde o jejich syna a nejde zrovna o rýmu :-.
Odpovědět
gepe:tak doufám že to dobře dopadne,muj tatka měl leukemii kostní dřeně ale postoupil operaci kyčelního kloubu a totalně to zpackaly,pulroku na to zemřel.Tak vám držím všechny pěstičky aby bylo vše v pořádku.Jinak taky čekám až mi napíšou cenu za hostinu,ale asi si tam příští týden zajdu sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe to je mi líto |-|
Odpovědět
holky jak jste si vytvořily to počitadlo mi to nejde,tak poradte ;-)
Odpovědět
anka: to me mrzi... dekuju! uvidime me vcera rekl ze tak dva dny nez odepise, tak jsem zvedava a davam du patku, jinak si tam taky zajdeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://planujemesvatbu.cz/magazin/sva... tu se dělá čr počítadlo ;-)
Odpovědět
no já tam včera volala a dohodly jsme se že mu to emailem pošlu,takže určitě to nebude hned,ale jsem napnuta jaká to bude cena,já si cenu vypočitala podle jídelního lístku ale nevím jakou tam mají přirážku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Gepe,to je hrozný.Tyhle leukémie a rakoviny.Čert aby to vzal.K ničemu to neni dobrý a jen to škodí.Nejen nemocnýmu,ale i rodině a známým toho maroda.Držim palec.Hlavně nic nevzdávat,bojovat do poslední chvíle a myslet pozitivně,jinak člověku hrábne.No,každopádně plánuj a zařizuj,ale ted sama.Řeš to s náma,od toho tu jsme. ;-) Jo a ten odkaz je mazec,jenže je to fakt pravda.Můžeme si za to samy.Když se kouknu na filmy z 30. a 40 let a pak na realitu kolem mě,tak musim jen kroutit hlavou.Dřív si chlapi ženskejch jinak vážili.
Odpovědět
Já tyhle nemoce nesnáším...Už ten název :-S :-. porodnibabka: co pejsek?
Odpovědět
PB: diky moc! a mas pravdu ze si za to muzeme vseobecne samy smudli: ja uz tohle mam hec, ale pekny a stylovy :) pripojuji se k barr: co hafik? jinak kdyztak doporuju tenhle kramek pro tvorice ci inspirace decuart cezet
Odpovědět
Profilova fotka
Hafinka je čiloučká,hojí se.V pátek jí vyndaj půlku stehů.Ještě chodíme na ty výpotky,od den.Ted jsem investovala do drahých léků na imunitu a protinádorových tobolek.To na tu imunitu je i pro lidi.Četla jsem na to spoustu pozitivních reakcí.Je to celekm dostupný lék.Přírodní!Mohl by pomoct i tvému tchánovi nebo třeba i Smudlince.Fakt je to síla.Kam se na to hrabou léky.jediná nevýhoda je,že to vypadá jako krev =-) Ale neni.Málokdo o tom ví.Kdybys chtěla,písnu ti o tom.Je to docela mazec lék.Ženský,co měli přednádorový stavy děložního čípku to po používání maj dobrý.Už se jim nic na cytologii neobjevuje.
Odpovědět
Tak to budu drzet pesti vsechny 4, at je vsechno v poradku! Byla by jsi moc hodna, kdybys mi o tom napsala a ze vypada jako krev? to je nepodstatny detail :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrá takže pokračujeme v IP :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,máš to tam. Dneska jsem přemýšlela a hrozně by mě bavilo si založit nějakou kapelku,kde by 2 lidi zpívali a někdo hrál na klávesy a třeba ještě na kytaru nebo na bubny.Já jsem chodila do jednoho sboru se známým pedofilním panem derigentem a hrozně mě zpívat baví.Spíš bych brala zpívat na svatbách a zábavách.jen tak,vše možný.Za malý přivýdělek.Nemáte někdo zkušenost co je k tomu třeba za papíry a tak?
Odpovědět
porodnibabka: diky! :-) Ja bohuzel nevim co je k tomu potreba - myslim ze nic (to by bylo i lepsi, zalezelo by na domluve), ale klidne bychom Te vzali na svatbu k houslistce jako oziveni zpevem ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ukážu se tady tak za hodinu, jdeme sepisovat jídlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdo?? já sem můžu po večerech jen když přítel dělá něco jinýho a nevidí mě :-) myslí si, že jsem cvok, plánovat takhle dopředu, takže jsem tu na tajňačku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už jsem zase tu. Schůzka s kameramanem dopadla super:)) Jsem nadsena, je to profik lepsi videa jsem nevidela :) Takze zase skrtam jednu vec!!! :) gepe: To je mi lito, dej tomu cas, vsak ono zase bude lip a preju aby to dobre dopadla. My zazivali neco podobneho nedavno a vse bylo nakonec ok! Spis bud pro pritele opora a vse se zvladne...
Odpovědět
Profilova fotka
carry a co už všechno máte?
Odpovědět
Holky, nemáte zkušenosti se šatama Lily wedding dress?
Odpovědět
Profilova fotka
já ne :-( co je to za šaty? něco na pláž?
Odpovědět
no mají plno šatů, ale fakt pěkný. Nabízí je na Aukru, tak jsem se chtěla zeptat, jestli náhodou je nezná, aby mi řekl. Cenově vychází hodně dobře, tak to by se mi líbilo. Můžu ti poslat odkaz, aby ses podívala. Ten chlápek mi má v pondělí poslat katalog mailem, tak jsem fakt zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem možná náký viděla, protože jsem aukro taky sjížděla :-) já to hledam spíš pro inspiraci, protože si je chci nechat ušít, tak abych věděla jak mají vypadat :-) i když se koupi nebránim, když na aukru narazim na superšaty, půjdu do toho teď jsem ti koukla na pas, máte to až v září? já myslela že se chcete brát na jaře?? ono tady ta diskuze jde tak rychle, že se v tom člověk ztrácí...
Odpovědět
taky se v tom občas ztrácím. Určitě jsi na ně narazila, je jich tam hodně od té firmy. Nejdřív jsme chtěli v květnu a pak jsme to odložili na září.
Odpovědět
Profilova fotka
8-) baf
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?