Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
carry: taky to tak doma mame :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe to věřím :-D tenhle týden nebo začátkem příštího má přijít bižuterie, kravata a vlizelín x-)
Odpovědět
smudli: no ja dle toho mista co budeme mit asi moc resit dekoraci nebudu, protoze to tam ani moc potreba nebude x-) tak pak se pochlubis, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj pak ukážu jak to vypadá, já už dekoraci vyřešila na 100% bude žlutý vlizelín, bílé plátky růží, mísy s ovocem a možná nějaká drobnost, jen to nechci přeplácat
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já vás obdivuju, že už nakupujete věci, my nemáme ještě ani termín, natož abych něco kupovala a jak se znám, tak by se mi to do příštího roku přestalo líbit :-) ještě jsem se ani nerozhodla, v jaký barva svatba bude :-|
Odpovědět
jejda, tak to asi dneska ani nedočtu:-D Už mám napečené, uklizené a jdu si žehlit vlasy:-D Smudlinka: ta výzdoba bude určitě moc pěkná. Mě by měla bižuterie přijít tento nebo příští týden:-) porodnibabka mi dodala řetízek a náušnice a jsou moc krásné, tak k nim přijde ještě korunka:-) Nemáte někdo tip na nějaký dobrý e-shop, kde mají dekorace a vizelín, který mě finančně nezruinuje a vypadá hezky?
Odpovědět
Profilova fotka
fri pošlu ti IP, našla jsem vlizelín v akci za 45 kč x-)
Odpovědět
gepe:no to víš že jo,my ho tet máme v obývaku ,takže máme přehled,jinak je zajímají hry a potom pokec s kamošema smodlinka:já si vždy píšu datum do sešitu co mi vždy přijde,takže mám přehled,nechavám si účty a ještě to zvlášt píšu do sešitu,já když přišla na matriku a pak vyřidit ten sál ,naklusala tam a sešit v ruce a vše psala tak paní říká to máte už zorganizované :-D :-D
Odpovědět
smudli: me taky prosim, me taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky není to zbytečné nakupovat věci na výzdobu??? stejně to už pak (ve většině případech)nevyužijete a tam kde máte hostinu vám výzdobu určitě udělají jak si řeknete.... my měli na stole jen červený pruh uprostřed (nebyla to organza, nějaká látka), nadekorované kvítka v aranžerské hmotě - menší bílá kvítka (něco jak kopretiny)a uprostřed červená růže, lesklé kamínky na stole, meníčka s jmenovokou a dlouhé svíčky v červené barvě a bohatě to stačilo, nebylo to přeplácané, akorát červené a bylo místo na talíře, skleničky i tácky se zákusky....
Odpovědět
Profilova fotka
fri máš to tam, pokud chceš tak počkej až mi příjde a já ti řeknu jestli se dá dobře tvarovat a jestli je pěkne ;-)
Odpovědět
šmudlinka.no ještě to nemám nikde potvrzené-) ale vůbec nechápu jaktože tu má fotku, mělaa sem ji na koníkovi, nerada bych aby mě tu našla jedna kamarádka, kterou nechceme povat kvůli jejímu příteli, protoe to je arogantní hovado co vyvolává v jakékoliv společnnosti dusno..a je to pak ostuda.. nicméně nevím jak jí to říct..oni nám právě zkazili to původní datum svatby..ptrotože ten její debil je soutěživej, takže začali se haštřit, že si vezmou to stejný datum a stejný mmísto...takže nás to znechutilo, taková sviňárna, takže jsme svatbu oficiálně odpískali a plánujeme jí teď tedy na příští rok, klidně ti to pošlu do IP, ale je to napodzim-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my si výzdobu děláme sami takže ji koupit musím ;-)
Odpovědět
anka: ale je fakt ze to mas pekne organizovane :-D ja taky asi tak dopadnu, uz mam sesit kam si budu zapisovat :-D frido: tak to jsi dobra, ja akorat dneska zvladla technika od upc :-D teda jako jen jeho navstevu s novym modemem :-D ale byl to teda peknej a roztomilej zajicek :-p :-N avano: res to jako ja, az budete mit vybrany misto ;-) ja diky tomu mistu nebudu ani nejak resit dekoraci, jen nejaky svatebni pi*ovinky s prominutim x-)
Odpovědět
mmarch: kazdy kdo jak chce :-) ja jen drobnou budu resit na stul pro 20 lidi hest: tak to se vubec nedivim, ja bych ho nepozvala - a ji bych asi ani nepovazovala za svoij kamaradku.. 8-(
Odpovědět
gepe: :-D:-D ty se nezdáš:-D smudlinka: děkuju:-D
Odpovědět
my si taky výzdobu děláme sami,ale budu mít u prostřed stolu vlizelín a potom jenom svícny s čajovýma svíčkama a posypané plátky růží,potom budou talíře kde budou jmenovky a ubrousky takže taky to nebude přeplacané ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe máš pravdu a možná výzdobu ani dělat nebudem, protože se to tam prostě nebude hodit :-) stejně to ani nikdo neocení... koupim igelitový ubrusy aby když bude svatebčanům odpadávat od huby, aby se to dalo jen otřít a bude hotovo :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
není zač holky ;-) super, dnes je fakt den deb*l, jsem si překopila čoko zmrzlinu na bílé tričko ]-( 8-( :-D Mařo ty jsi prase :-p :-D
Odpovědět
holky, kdyz on byl fakt sladkej :-N jak je ten serial o tech plastickych chirurzich, jak maji toho syna, tak presne takovej usacek, i kdyz byl o trosku mensi nez ja, ale sladkej :-D nabizela jsem mu vodicku ale nechtel - jako na piti vodu :-D avano a anka: presne taky jednoduchy a zaroven i prakticky :-) smudli: kdo je Mara? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem Mařa :-D Marie, těší mě :-D
Odpovědět
gepe:tak vodičku si mu nabízela no nevím nevím :-D :-D byla to fakt vodička.Tak holky já vás na chvilku opustím,tak za hodku tu zas mrknu,a ne aby jste tu psaly romány :-D :-D
Odpovědět
jj fakt vodicka cista :-D zatim papa :-D smudli ahaaa, ahoj Maro, Petule tesi me :-D :-D
Odpovědět
aby jste nedopadli na svatbe ci na svatebni ceste obdobne ;-) :-D http://www.youtube.com/watch?v=5O5SMO...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám ségru Petru :-D taky mě těší ;-)
Odpovědět
super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přišel mi potvrzovací mail, zítra se bižuterie odesílá x-)
Odpovědět
smudli: stastna to zena :-) ja budu cekat nejak do ctvrtka na kalkulaci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my musíme za bráchou pro kalkulaci,takže musím vyhmátnout kdy má volno :-(
Odpovědět
tak u nas to vypada doma, ze asi ted nebudu s drahym resit svatbu :-( ale ne ze bych nechtela ja nebo on, ale radsi ho nebudu tim zatezovat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?