Svatba v říjnu 2013, jak jste na tom s přípravami?

Ahoj, vdáváte se některá v říjnu 2013? Jak jste na tom s přípravami? Už jste začali? Také máte jako já strach, že budete mít ošklivé počasí?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ošklivé počasí věřím, že nebude...naopak bude nádherně zbarvené listí, slunce bude prosvítat mezi korunami stromů a poslední sluneční paprsky zahřejí :-) podzimní svatby jsou krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Přesně tak, ošklivé počasí prostě nebude, já se moc těším na barevný les, bude to nádhera :) Jinak máme to nejdůležitější - kostel, prostory pro hostinu, hudbu, fotografku a kameramana :) Ale já jsem asi moc aktivní :D
Odpovědět
Profilova fotka
@zanour Prostě se těšíš a baví Tě to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My plánujeme říjen nebo 1. listopad. nejsme letní typy, takže podzim by byl výborná volba. Myslím, že podzimní svatby jsou úžasné...
Odpovědět
No snad máte pravdu. Nejvíc mě děsí, aby nebyla taková ta klasická podzimní plískanice, zima, déšt, vítr :-( Jinak slunečný podzim také moc miluji, lepší než parno v létě. :) Tak snad to vyjde. Já mám zamluvené místo obřadu, hostiny fotografa a kuchařku, co nám bude vařit. Ted domlouvám kapelu a pomalu obhlížím prstýnky. Docela mě zaujaly od Žabky, dost je tady na beremku chválí....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, my plánujeme stavbu taky na říjen... tedy pokud to vyjde... oba dva studujeme a začátkem června státnicujeme, takže pokud to vyjde, budeme chystat svatbu, pokud ne, vypadá to na jaro 2014.. takže samozřejmě zamluveného ještě nic nemáme, pokud se rozhodneme pro ten říjen tak snad to stihneme naplánovat a dostaneme termín co jsme si vybrali...
Odpovědět
no já právě mam taky státnice v červnu :) a teda obhajobu dp v srpnu :) tak toho budu mít hodně, ale snad se to nějak dá...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zakládala jsme fórum svatba v září 2013,ale přesunuli jsme to na říjen. Věřím že budu krásně, určitě první víkend, který bude naše svatba. Zamluvené mám místo na obřad a hostinu,a s tou hostinou to bylo opravdu taktak, jediné co nás zachránilo, je to že svatba bude v pátek, mít jí v sobotu,tak hostinu děláme na louce. Určitě s tím neváhejte! Dobrá místa na hostinu jsou zabraná i rok dopředu. Moc se těším na podzim a barevné listy, protože to miluju!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj, s přípravami na říjen jsme na samotném začátku, rozhodli jsme se až na konci května, že říjen je náš :) Zatím jsou zajištěné jen koláčky a to si tuto starost převzala na sebe budoucí tchýně. Cukrářství pro upečení dortů mám vyhlédnuto, musím ale vybrat dortík lahodící nejen oku, takže brzy zajet na ochutnávku. Další "maličkosti" v podobě fotografa, hudby a šatů jsou ve hvězdách... Pokud se objeví nevěstinka z okolí Karviné, která by mi mohla dát dobrý tip na dodavatele, budu jen a jen ráda! Plánování zdar! :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte, my máme termín 12.10.2013. věřím že počasí bude skvělé, miluju podzim, miluju barvy tak doufám, že to výjde. a pokud ne, nezblázním se z toho, přežily to jiné nevěsty, kterým propršel celý den a měly to třeba v červenci tak to přežiju i já. jinak mám termín, místo, kadeřnici, fotografku, kameramana ale jinak nic. neplaším, v létě bude dosti času to všechno zařídit. výzdobu a květiny mi dělá budoucí tchýně, má květinářství, takže o další starost míň. těším se na plánování ale zárověň se mi do toho vůbec nechce. oznámení jsme si chtěli dělat sami, ale nakonec si ho asi objednám a třeba nějak dozdobím. výjde to nastejno. tak pevné nervy všem
Odpovědět
NÁŠ "DEN DÉÉÉ" PLÁNUJEME NA 12.10. 2013 A MUSÍM SE PŘIZNAT, ŽE MÁM Z POČASÍ DOST VELKÝ STRACH :-. =-) :-S :-( :-| Osobně bych chtěla svatbu v Dubnu, popř. květnu. Zasnoubili jsme se před Vánoci. Do dalšího jara se nám nechtělo čekat a svatbu v létě jsme zavrhli... x-) Švagrová navíc čeká mimi: tím se tedy vysvětluje, proč jsme zvolili říjen... Snad nám bude počasí přát. Člověk si ale nevybere - letošní jaro je ve znamení chladna a deště - téměř jako podzim... V říjnu se vdávala i snoubencova sestřenka a měla úžasné a slunečné počasí. Nezbývá, než se modlit, abychom měli podobně... Podzim je nádherný - příroda hraje barvami a ač to zní snad divně i to chladno a plískanice mají své klouzlo... A co máme zařízeno? Se snoubencem (byl to jeho nápad) jsme vytvořili harmonogram příprav, kterého se držíme ;-) . Máme zamluveno datum, kněze, místo obřadu i hostiny, kameramana, fotografa, varhanici, kuchaře, cukráře, kapelu a nejspíš i prstýnky. VC místě hostiny nám navrhli i výzdobu místa, tak uvidíme... Se všemi uvedenými nás ale čekají ještě schůzky... Ono je přeci ještě čas… Pomalinku začínám pořizovat „blbůstky“ jako je polštářek po prstýnky, „Svatební knihu hostů“, a pod. JÁ OSOBNĚ SE NA SVATEBNÍ DEN VELMI TĚŠÍM, BUDE NÁDHERNÉ TRÁVIT UŽ PODZIM VE DVOU - A NAVÍC S MUŽEM, KTERÉHO NESKONALE MOC MILUJI...
Odpovědět
@nykolka Koukám, že podle toho, co vše jsi vyjmenovala, tak máte už skoro hotovo ;-) My jsme na tom o poznání hůř... Ještě, že to počasí se zařizovat a objednávat nemusí :-N
Odpovědět
@prostenika85 Ty hlavní přípravy teprve přijdou - uvedené věci máme zamluveny, podrobnosti bude ještě potřeba dořešit... Teď pomalinku stříháme a vyrábíme svatební „napichovátka“ na jednohubky a víceméně je klid – další zařizování bude v červnu ;-) Jejda, kéž by to počasí šlo zařídit a rezervovat... 8-) ;-)
Odpovědět
Jo a abych nezapomněla, máme zařízeny svědky, kadeřnici, kosmetičku a jsem objednaná k dentální hygienistce... x-) Ať žijí přípravy...! =-)
Odpovědět
My máme svatbu 19. 10. a to VENKU. Hezké počasí zarezervoval tatínek :-)
Odpovědět
Určitě bude krásně! My máme 12.10. a hrozně se těšíme, oba milujeme podzim, nejsme zastánci vedra a naši skvělí fotografové určitě i v dešti vykouzlí něco krásného....... jinak máme rezervaci místa obřadu, hostiny i večerní párty, domluvené fotografy, já snad dnes booknu i šaty, vybrané prstýnky, zarezervovanou vizážistku+účes, koupené umělé květiny, skoro všechny dekorace vyrobené nebo koupené.. jen kapela nám vybouchla.. ale to pořešíme -ještě 4 měsíc čas haha :-)
Odpovědět
také nemám ráda vedra,jen aby nelilo a nebyla kosa... chladno být může, ale aby svítilo sluníčko ;-) asi zkusím počasí někde objednat :-D jinak já si koupila konečně čtvrtky na svatební oznámení a musím se dát do vyrábění...co vy, kdy budete oznámení rozesílat? já ho chci rozdat tak 3 měsíce předem,aby se lidi stihli podle toho zařídit- volno atp...
Odpovědět
Ahoj holky, u nás to taky vypadá že kvůli místa hostiny budem muset z 21.9. přesunout na 19.10. tak snad bude hezký podzim když si to léto dává na čas :-p
Odpovědět
@kamcatka21 - taky doufám - byla bych ráda, kdyby bylo alespoň trošku pěkně... 8-) Snad bude počasí "posunuté" a bude nádherný podzim.... ;-) =-)
Odpovědět
Já mám svatbu 12.10.2013 a jediný co mám -jsou prstýnky :-| . Nevím,jestli mám už vybírat svatební šaty, nebo počkat? Jestli není ještě brzo? Máme 2měsíční holčičku a starání o ní je přednější. Ale od zítřka budu muset už zařizovat, to se nezdá, ale uteče to jako voda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, pro inspiraci přikládám pár fotek s podzimní výzdobou, kterou dělal náš Salón Nobless. Přijďte se k nám podívat, máme skladem 200 svatebních šatů a více než 500 společenských šatů. Po dohodě jsme k dispozici i večer a nebo o víkendech. Těšíme se na návštěvu.
Odpovědět
Ahoj, my máme svatbu 12. října a zatím máme zamluvené jenom místo na hostinu a místo na obřad. Všechno ostatní přichází tak nějak postupně, ale věřím, že se to zvládne...jinak obřad máme venku, tak doufáme v pěkné počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, nase svatba je 5.rijna a zatim mame misto na hostinu/obrad, zamluvenou catering firmu na jidlo, zamluveny DJ a fotograf a dnes budu posilat sek pani co nas bude oddavat tak jak to dostane, bude zamluvena i ona. Mame koupene saty pro druzicky a pro me, kovbojske boty pro me, pritele a syna, jeste potrebuju koupit dceram. Klobouk je koupeny pro pritele, syn jeste potrebuje. Mam koupene talire a pribory, potrebuju misky na polivku a sklenicky na vino. A jeste nemame prstynky, ale to moc neresim. Jeste hromada veci ktere musim zaridit, je mi z toho soufl :-N
Odpovědět
@kamcatkaaa Také máme svatbu 12.10. :-) a máme domluvený obřad, hostinu, kameramana, fotografa, dort. Řešíme květinářku. Takže asi vše podstatné už ano :-)
Odpovědět
No vlastně máme i kapelu a pstýnky jsou již objednány, oznámení dokončujeme, teď už mě nenapadá nic navíc :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty. My máme svatbu 5.10. a snad bude zařízeno všechno co má. Už máme rezervovaný sál, kuchaře, fotografa, DJ, kostel, šaty, vybrané prstýnky ale ty musíme ještě objednat, domluvené květinářství,... Chybí mi už asi jen holička, kosmetička a cukrárna co nám napeče koláče a nějaké mini zákusky. Bude docela veliké, základ je 65 hostů + kamarádi co přijdou odpoledne. Vše v zeleno-bílé a kytky bílé tulipány :-)
Odpovědět
no my to děláme dost narychlo a nějak sme usli na vavřínech :-D ale myslím že se to nakonec všechno stihne...čekáme jestli nám biskup povolí sňatek venku, to je základ. Jinak Zatím máme jenom místo na hostinu, zamluvený dort, šaty se šijou, a tento týden vybíráme prstýnky...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?