Svatba v říjnu 2013, jak jste na tom s přípravami?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, vdáváte se některá v říjnu 2013? Jak jste na tom s přípravami? Už jste začali? Také máte jako já strach, že budete mít ošklivé počasí?
Odpovědět
1
2
@kamcatkaaa Neboj, určitě to všechno stihnete :-). Hlavně si překontrolujte, že vám platí občanky... Protože přítel ji má už dva měsíce prošlou a včera jsme to konečně začali řešit a bude trvat měsíc než ji dostane no a já si ji taky musím vyměnit protože mi končí dva dny před obřadem...
Odpovědět
jéééj, no vidíš, to by mě vůbec nenapadlo...to je papírování okolo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se zmákne, já za poslední týden objednala oznámení, hudbu, dort, koláče a cukroví na výslužky. příští týden se chystáme na prstýnky. takž evšeho všudy máme všechno důležité - datum, místo, matriku, výzdobu a květiny mi dělá budoucí tcháně protože má květinářství, oznámení příjde příští týden. fotografku máme objendnanou....no začíná to mít konečně nějaký tvar :)
Odpovědět
Tak občanky platné :-D aspoň něco... dneska jdu pořešit menu na hostinu a zítra si už definitivně vybereme prstýnky...aby se stihly vyrobit. Výzdobu moc hrotit nebudu, většinu si vyrábím sama a nechci to mít přeplácané....na obřad výzdobu stejně mít nebudu, protože to bude venku, takže je zbytečné v lese cokoliv zdobit :-)
Odpovědět
No mi chybí kadeřnice, kosmetička, objednat prstýnky, u sklenáře zajistit podstavec na dort, vytisknout a rozeslat pozvánky, objednat potahy na židle a to je snad všechno :-). I když ono se vždycky něco najde...
Odpovědět
tak to už vám toho moc nechybí ...závidím :-) holky netušíte kolik je potřeba objednat koláčků pro cca 50 lidí??
Odpovědět
Ja pocitam na hostinu 4-5 kolacu na osobu (pokud teda nemas ty mini kolacky pak asi jeste o neco vic).
Odpovědět
Tak my taky nakonec až v říjnu, jestli stačíme dobudovat bydlení do konce srpna... Takže teprve pak nás čekají přípravy všeho. Poslední roky jsou studená jara a teplé podzimy, takže opravdu doufám, že nebude 10 stupňů a sychravo..., to bych měla okamžitě lokýnky v čudu;-) a nevrlý zmrzlý svatebčany...
Odpovědět
Profilova fotka
my máme 19.10.plánovat jsme začali minulou neděli,le už máme prstýnky,já boty na slávu i na přezutí,přítel oblek,kravatu,boty má.Zamluvený dort,vizážistku,kadeřnici.Koláčky a cukroví pečou mamky,oznámení mi zařídí mamka v práci.Místo na hostinu lehce rozjednané,fotograf tak napůl také,v pondělí dořeším svatební šaty pro sebe a objednám pro družičky.A na šaty na převlečení mám látku koupenou,ten jen vymyslet,jak budou vypadat a nechat ušít.Kytku už mám také představu co zhruba chci.Výzdiobu něco málo pokoupené,zbytek se rozhlížím a dokoupím :-) Uf za tejden docela dost zařízeného :-)
Odpovědět
ahojky, svatbu máme 5.10. a začínám mít trošku nervíky. ještě k tomu tohle počasí, no hnus
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěsty, pokud Vás to uklidní, počasí na podzim je na svatby lepší než v letních pařácích :-) Neteče makeup, nepotíte se, nejste unavené z horka...a našla bych další důvody pro svatby na podzim :-)
Odpovědět
Taky si myslím, že svatba na podzim má spousu výhod. Jen se bojím, že bude zima a bude pršet. Ale to člověk bohužel neovlivní. Pršelo v květnu i červnu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já mám svatbu až 26.10., loni v tomto termínu sněžilo, ale o týden dřív bylo krásně na krátký rukáv, tak já doufám, že letos bude pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pipinka taky mame 5.10, aja už to vidím...podzimní listí,a do toho jemne sluníčko už sem to objednala :)
Odpovědět
Holky, také se připojuji do diskuze :-). My to máme 12.10 a nervozita začíná stoupat - ještě nemáme dořešený dort :-(
Odpovědět
@gabec86 no tak to jsem hned klidná. Počasí objednané, takže deštník ani nebudu potřebovat ;-)
Odpovědět
My máme taky 12.10. a dneska jak sem tak zase plánovala tak sem začala být fakt dost nervózní z toho jak to všechno naplánovat..... to jestli bude nebo nebude pršet je asi fakt to poslední z čeho mm teďka nervy :-D jinak šaty už mám ušité, prstýnky už dorazily, dort, koláčky a sladké zamluvené a fotograf taky.... tak teďka už jenom ženichovi koupit košili, sobě botky a namyslet si kytičku no a pak teda hlavně ta hostina, z čehož mám největší hrůzu...
Odpovědět
Profilova fotka
Mame svatbu 19.10.saty zamluvene,prstynky uz jsou tez zamluvene jen je vyzvednout,dekorace skoro dokoupeny krom bilych stuh na auta,dort a vse sladke uz zamluveno,oznameni uz doma,zenich ma oblek rezervovan jen pro nej dojet a zaplatit,20l alka uz je doma zbytek alka i nealka dokoupit,cune uz je v chlivku(budou zabijackove hody).Zbyva kvetinarstvi,rozvezt a poslat oznameni,dokoupit jidlo na obed.A zkousky satu,liceni a ucesu.To hlavni mame uz hotovo.Ted kdyz to po sobe ctu prijde mi ze nam toho zbyva malo ale uz zacinam mit depku ze neco bude spatne nebo se na neco zapomene....Vzdy jsem chtela bud svatbu na jare nebo na podzim:-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?