Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
Přidávám se mezi Vás v předsvatebním bláznění :) také jsem z Pardubic a chystáme na duben svatbu. Moc toho zatím nemáme, jen vymyšlené oznámení (budeme malovat), vyzkoušených několik šatů, spoustu představ... to hlavní ale zatím nemáme - místo a čas :) chtěli bychom se vzít 8.4.2010 v Cholticích, Bohdanči nebo v nejhorším případě na Pardubické radnici. Chtěli jsme Kuňku, ale asi znáte milé prdubické matrikářky - na Kuňce nejdřív konec května, spíš až červen, v dubnu to na hradě nejde, to bude ještě bláto a umazaly by si lodičky... No nic, uvidíme :) morrilon: saty z vybranych na strankach satyvenus.cz ti usiji v pujcovne bestar v Ohrazenicich a muzes si vybrat, zda si je budes chtit koupit nebo jen pujcit a pak jim je tam nechat. maji priznive ceny. nevyhoda: nelze predem vyzkouset.
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme jej nasla, ze je na perstynaku salon. dojdu podivat a pak tady napisu, jak to tam vypada. ja byla zkouset v pardubicich v pasazi nahore. pani mila, ochotna, saty ale nic moc, takove spinave. salon u nadrazi, co je spolecny s hradeckym salonem, pekne saty, spokojenost, pani mila a hodna. saty v salonu 17. listopadu, salon docela pekny, pani mila a saty usiji na miru a pak je pujci a zustanou jim. Pani ma v katalogu co nechaly sit. dalsi salon je v polabinach, je ta maly salon s vlastnimi saty, ktere tam sijou, nejsou tak na cincane ale maji super korzety, ktere delaji peknou postavu. pani vypadala schopne, a usije to jak si to vymyslite, ale musi se vychazet z jejich satu. dale je v pardubicich ruska, ktera ma salon v byte. saty jsou hodne zvlastni. mam na ni cislo. morrilon: ten salon je mozna ten na 17. listopadu nebo ten v polabinach. nevim jaky myslis.
Odpovědět
Profilova fotka
Salon Bestar vlastní moje bývalá angličtinářka. Nevím, jak teď, ale dřív měla salon v přízemí svého rodinného domku v Ohrazenicích. Šaty tam má moc krásné, já od ní měla půjčené jak na věneček, tak na maturitní ples. Nevím ale, nakolik má svatební šaty. Kdysi mívala hlavně společenské.
Odpovědět
No svět je malej :) V salonu Bestar maji opravdu spoustu krasnych spolecenskych satu, svatebni jen asi troje nebo ctvery, zbytek siji na miru dle vyse uvedenych webovek. jinak co se tyka ostatnich pujcoven, nikde jsem moc nenatrefila na to, co byla ma puvodni predstava, chtela jsem neco jednoducheho ale elegantniho, necim trosku neobvykleho, ale rozhodne ne nacincane, namackane nebo namaslickovane. nejsem ten typ, co by mu takove veci slusely. mozna zkusim jeste salon v polabinach, dle typu od grandy :) trochu vaham i nad cenou, od 6 do 10 tisic za pujceni se mi zda dost :( zitra se chystam jeste chrudim, slysela jsem jen chvalu na tamnejsi salony, tak uvidme. sbirame inspiraci na hostinu v pardubicich nebo nekde kolem, neslysela jste nektera o necem peknem? pro tak 30 lidi na hostinu, 50 na vecerni raut? idealne aby tam bylo mistecko i na tanec a dalo se vyjit i nekam ven, budeme mit par deti a kuraku, tak at maji kam vybehnout :) asi nemusim psat, ze ackoliv se jedna o vyjimecny den, nehodlame za nej dat majland, snazime se spise usetrit.
Odpovědět
Ahojky, tak jsem nakonec vše přehodnotila a došla k závěru, že si půjčím šaty v Brně... Byla jsem v salonu www.evanie.cz (měl by být i v hradci králové) a musím říct, že v Brně velice ochotná obsluha, krásné šaty čisté a voňavé... Ani nejsou tak drahé. Mám tam zatím odložené jedny, ale chystám se ještě do dalších salonů. Tak uvidím... :o)
Odpovědět
ahojky chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost se svatební hostinou v Mikulovích v restauraci Netřeba...? chtěla bych tam mít hostinu
Odpovědět
Ahojky holky tak jak jste postoupily. Já mám zamluvené šaty a koupené botky (až budu mít čas, tak si vytvořím album). Dneska večer budeme dávat dohromady seznam hostů bude to cca 50 lidí... Chceme dokonce prosince zamluvit restauraci... Napište mi, prosím, nějaké typy. Koukali jsme na sezemický dům, bavorský dvůr - v sezemicich a dneska jsem ještě našla penzion Pluto v Srchu.. Ale nemůžu najít nějaká hodnocení. Díky
Odpovědět
renca1: bohužel žádnou zkušenost s nimi nemám, ale taky jsem na ni narazila... nevypadá zle... zkuste si tam zajít na večeři... to ti řekne víc...
Odpovědět
Profilova fotka
Mikulovice!!podle Miláčka nej restaurace v Pu.okrese :-D :-) vždy jsme se tam přejedli,bratranec tam nedávno slavil narozeniny a také dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem ráda, že jsemkonečně objevila diskusi pro mě:) měla jsem pocit,že se v Pardubicích nikdo nevdává:) nemáte tip na šikovnou cukrářku kvůli dortům? chci opravdu dobré, nemám ráda marcipán,ale chceme ovoce, poctivou šlehačku a čokoládu... kde se necháte učesat? Jinak radím s restaurací objednat si testovací oběd nebo večeři - udělali jsem to s Birdie, vzali jsme rodinu, zkusili, co nás zaujalo v jídelníčku a vybrali si:)
Odpovědět
Ahoj, s dortem to ted snad vyřešíme do měsíce, tak ti pak dám echo... KAždopádně mě napadla cukrárna na třídě míru. chtěli bychom něco na způsob jejich kubánského dortu. :-) čokoládový dort s banánem... :-) Česat mě bude kamarádka Monika Béňová - pracuje v kadeřnictví na Bulharské u kostelička v Pardubkách. Doporučuju....
Odpovědět
Prosím tě nevíš, zda se na výsluní vejde 50lidí i s tancem, jedná se o duben... takže venku asi ne...? Chystáme se tam až za týden... Vše zařízuji na dálku...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem dneska zažila, co je to boj o termíny - přišla jsem v 7 na matriku a byla jsem 14.:( chtěli jsme na 11.června zámek a mají tam Kuňku...nevadí, bude to radnice:) plánujete někdo taky na radnici? docela se těším, náměstí je hezké, radnice taky, Moravská část rodiny nebude zklamaná a na zámek je vezmeme:)
Odpovědět
Ahoj katy, taky jsem chtěli zámek 11. června, ale nakonec jsme to vzdali. Nebyli jsme úplně přesvědčení, že zámek chceme, nevěděli jsme, jestli v tomto termínu zámek vůbec bude a navíc nebydlíme v Pardubicích a brát si dovolenou... Takže máme radnici a jsme spokojení. A díky za info. Aspoň vím, že jsem o nic nepřišla a zbytečně do Pardubic nejela. A v kolik to máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morrilon Ahoj morrilon, svatbu máme 25.6. Máme zamluvenou restauraci Na Výsluní v Srchu, plánujeme kolem 46 lidí a počítáme, že tanec by mohl být v malém salonku. Tento týden se tam chystáme, tak ti můžu napsat více.
Odpovědět
Profilova fotka
@katy28 Ahoj Katy, tak to jsi byla včera na matrice líp jak já. Já přišla v 8h a když jsem viděla tu frontu, byla jsem smířená s tím, že musím brát co je. :) Nakonec to ale vyšlo podle našich představ 25.6. na Kuňce, snad vyjde i počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, no ja si beru anglana a maminka valila vcera na matriku snad uz v 5 rano, ale vyplatilo se, byla tam prvni :D My to taky mame toho 25.6. v 13h na Kunce, tak uz se nam to pekne rozjizdi s pripravama, jupiii :-D A v kolik to mate vy nevestinky? ;-)
Odpovědět
My máme svatbu už 9.dubna na radnici. Zamlouvali jsme to už v listopadu a to paní ještě říkala, že v roce 2011 nebudou takové svatby... že je vždy tou dobou nával na termíny na radnici... :)
Odpovědět
@osmacipce To by jsi byla moc hodná... :o)
Odpovědět
Profilova fotka
@ela_nela Ahoj eli_neli, byla jsem teda spíš otrávená z informovanosti paní na matrice - volala jsem tam už v září, jak to funguje a ona mi řekla, že na pardubické svatby se prostě hromadně rezervuje v lednu - o tom, že od listopadu se rezervuje radnice nepadlo ani slovo:( a že všechno osobně a tak, takže jsem přemýšlela, jaký to bude propadák, když celý podzim budeme zařizovat a není jistý termín. mamka tam zašla zkusmo v prosinci a zjistila, že jde radnice, tak nám tam hodila nejpozdější volný čas - 12h a díky bohu:) chtěli jsme zámek 14h, ale prostě asi frčí Kuňka - jenže nás bude víc jak 50 na obřad a to se tam nevejde a přijde nám zbytečný zase pak jet zpátky na hostinu do Birdie. radnice je hezká, tak ani netruchlím:) v kolik to máte vy? třeba se potkáme:)
Odpovědět
@katy28 ... To je mi líto... My jsme chtěli tu kunku, ale tam se v dubnu neoddává... Tak jsem volala na matriku a tam, když jsem zmínila, že chci radnici, tak mi hned řekli, že se radnice na rok 2011 domlouvá od 1.listopadu, tak jsmetam hned v prvním týdnu došli a domluvili si najpozdější čas na 9.4. ato bylo 13 hod... říkala, že jdemem poslední...
Odpovědět
@katy28 Zkušenost máme podobnou. Nejdřív jsme se dozvěděli, že termín můžeme rezervovat až v lednu, což je docela problém něco zařizovat, když nemáme datum. Tak jsme na radnici volali znovu a najednou to šlo. Rezervovali jsme si nejpozdější možný čas - 12.30 h. Takže se asi potkáme :-) O zámku jsme uvažovali, ale moc se nám nelíbí polozachovalé fresky a zámek působí dost studeně a tmavě. Viděla jsem i fotky ze svatby na zámku a moc nás nenadchly. Kuňku jsem zamítla rovnou po té, co jsem se dozvěděla, jak to tam funguje...
Odpovědět
@ela_nela Shoduju se s tebou, jak v tom názoru na kunku, tak na zámek...
Odpovědět
Profilova fotka
@ela_nela jééé, tak to se vyměníme:) nakonec jsme na tom našli pozitiva, ušetříme, bude to v pravé poledne a fotky uděláme po celých Pardubicích:) a budeme déle juchat a slavit:) na zámek určitě pojedeme dělat fotky, ale je asi pravda, že je to tam takové tmavší...spíš je mi líto toho času, chtěla jsem ve 14h a mít na všechno dost času, takhle mám pocit, že to bude trochu našlapané...co myslíš? můžu se zeptat, když jsme "kolegyně":), kde objednáváš dorty a kde se necháváš učesat?
Odpovědět
Profilova fotka
@ela_nela Jsem si uvědomila, že paní na matrice říkala, že někdo po nás to má rezervované do dneška - to jste asi vy:) takže si půl 1 necháváte? my jsme nakonec s polednem spokojení:)
Odpovědět
@katy28 Nejpozdější čas na radnici je ve 13, takže tu půlhodinu (v tvém případě hodinu) bych neřešila. Stejně nebudu moct spát a ráno se probudím brzy. Fotit se půjdeme taky i na zámek. Kadeřnici mi sehnala ségra :-) Kontakt ti dávat nebudu, protože už je bohužel stejně obsazená. Dort, koláčky... ještě netuším. V Pardubicích už nebydlíme, tak se tolik nevyznám :-( Máš nějaký tip? Přemýšlela jsem, že bych zkusila kontaktovat nějakou šikovnou cukrářku z dortyodmamy. Taky jsem psala jsem do senecia s dotazem, zda by nám upekli dort a popsala jsem svoji představu. Dvakrát mi přišlo potvrzení o přečtení e-mailu a nikdo mi neodpověděl. Tak na ně kašlu. Jejich smůla, přišli o zakázku.
Odpovědět
Profilova fotka
@ela_nela Pravda, pravda, bude česat tebe:) já mám kadeřnici v Praze, takže smůla. mám dva kontakty, tak obě vyzkouším a uvidím. dorty nevím, na Senecia mám taky kontakt, chtěla jsem tam osobne zajit, jezdime do Pardubic jednou měsíčně. cukráren je víc, akorát nemají web a kamarádky to často mělz od nějaké cukrářky nadšenkyně:) uvidíme, kdyžtak si dáme vědět:)
Odpovědět
Profilova fotka
@babsiegirl Ahoj, my máme termín 25.6. v 11 hod na Kuňce, teď už jen aby vyšlo počasí :(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemáte tip na nějakého dobrého fotografa a na svatební šaty z HK nebo Pce?
Odpovědět
@osmacipce Děkuji za komentářmých šatů, ale asi tě moc nepotěším. Pujčuji si šaty v Brně. Co se týče fotografa, tak já mám zamluvenou paní Tatíčkovou podívej na wéwéwétečkasvatebnifotkytečkaeu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?