Svatba v Pardubicích 2011. Taky plánujete svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo z Pardubic - kdo plánuje příští rok svatbu jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
@morrilon Ahoj, včera jsme se stavovali na Výsluní. Tak 50 lidí se do restaurace vejde. V salónku připraví večer raut. A hudba (DJ) má prý místo hned u vchodu do restaurace, aby nebyl problém kvůli nočnímu klidu. Tančit se bude v místnosti před restaurací, jak se tam hned vejde. Snad jsem ti trochu pomohla ;-)
Odpovědět
@osmacipce JJ,děkuji... Mymáme rozjednaný zámeček v čivicích, ale ještě jsme to nepotvrdili definitivně... Tak si zjišťuji ještě nějaká jiná místa... Na tom výsluní, jak bude hrát hudba... nebude tam v dubnu zima?
Odpovědět
Profilova fotka
@morrilon Juu, ty mas na foceni Ivanku? To je moje kamaradka uz snad 10 let :) Nejdriv jsme se s Ivcou domlouvali, ze by nam nafotila vse mimo obradu ale nakonec jsem ji to zatrhla protoze preci nebudu chtit aby na me svatbe, kde bude jako host, pracovala! :) Takze nakonec jsem sehnala fotografa jineho a s Ivcou se trosicku tuknem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@morrilon Jinak v Civicich jsme to taky hodne zvazovali, ale pry nic moc (kamaradka tam driv pracovala), tak jsme od toho odstoupili. Ale snad se to od te doby zmenilo, tak budu drzet pesti, at Vam to vsechno krasne vyjde :)
Odpovědět
@babsiegirl Je, tak to je super. Mě ji sehnal tatka přes jednoho pána a když jsem viděla její fotky, tak jsem byla nadšená. V těch čivicích to snad klapne, co vím, tak se tam mění provozovatel, ale známe majitele... Tak to snad bude v pohodě. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@morrilon Tak to budete mit v pohode! jj, Ivanka ma krasny fotecky, hrozne se mi libi jeji portrety :) Jednou jsme se chystali jit ven u nas doma a kdyz jsem stala pred zrcadlem, tak me vyblejskla - jen tak nahodou a uplne jsem zustala cumet, kdyz jsem pak videla tu fotku :) Fakt krasa :)
Odpovědět
tý jo, tak to se těším ještě více... v únoru se s ní máme sejít a doladit to.. Jsme oba z pardubek, ale ted spolu žijeme v Brně, tak je to docela záhul... :) Koukala jsem, ale že to taky nemáte nejjednodušší... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,já jsem teda z Chrudimi,ale jestli to nevadí,tak bych se k vám ráda přidala :)
Odpovědět
@maarika Ahoj, tak tě mezi námi vítám... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc :) Tak kdypak budete mít svatbičku??A jak pokračují přípravy?? Já jsem ze všeho taková zmatená a připadá mi,že nemám vůbec nic zařízeného :-| Tak snad se to zlepší a vše proběhne tak ,jak má :)
Odpovědět
@maarika no my ji máme za pár... 9.4. :-) A co máme hotovo...? moje šaty a boty, hudbu, fotografku a předběžně zamluvené místo... musíme se tam stavit osobně a domluvitvěci jako výzdoba, dorty - protože nevím jestli tam něco mají nebo si to mám sehnat.... :-) Na prstýnky se chystáme tento víkend na veletrh tady Brně, jdeme na ples takže se bohužel do pardubic na veletrh nedostanu - asi tam pošlu mamku:-) Na ten veletrh doporučuji zajít... Hodně ti to dá, budeš vědět na co nezapomenout a hlavně někteří tam dávají slevové poukazy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
páááni,ak to už máš vážně za pár.My nejdřív svatbu chtěli taky 9.4. ale pak jsme si to rozmysleli,aby jsme měli větší teplíčko,tak to máme 4.6. :) Tal snad twplo bude a taky doufám,že bude svítit sluníčko :) Já poběžím na šatičky za hodinu,tak jsem zvědavá,jestli tam něco vyberu .... A kdepak budete mít svatbu??? No na ten veletrh se taky chystám :) Už se těším,výzdobu teda máme a vše kolem,ale zajímají mě šatičky a taky líčení :) @morrilon
Odpovědět
Článek se načítá
@maarika jj, tak to utíkej pak poreferuješ... Jinak svatbu máme na pardubické radnici a pak hostinu a večerní raut na zámečku v čivicích a co ty? jo, 9.4. jsme vybrali právě kvůli tomu, aby nebylo takové teplo... Já bych se klidně vdávala v zimě... :-) Každopádně jsem zvědavá jak bude... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Tak to jsme na tom stejně! Když čtu, co všechno kdo má a já nemám skoro ještě nic!!! :-o =-) Na veletrh se taky chystám :-) Těším se, že omrknu šaty, líčení, účesy a načerpám nějakou inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
@morrilon Tak to já mám zase ráda teplíčko :) Budu držet pěsti,aby jste měli krásné počasí :)Já dneska byla na šatičkách a tak mám jedny favority,ale chci se juknout ještě jinde,abych si potom něco nevyčítala :)My máme svatbu na zámku v Chrasti a hostinu pak ve Skutči v penzionu Kamenná studna.Tam se nám to moc líbí a od nich tam byl super přístup,fakt jsme se na všem suprově dohodli :)
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce Já si připadám jak Alenka v říši divů,když vidím,co vše je potřeba ještě nakoupit,připravit,no hrůza děs.Ale věřím,že vše dopadne na 1 a my to všicni v pořádku zvládneme :) Jj,taky doufám,že tam bude něco opravdu zajímavého :o) A jinak,kdepak máte svatbičku a hostinu vy??? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Jsi krůček přede mnou, já šaty ještě nemám :-( Kde jsi vybírala šaty? Chystám se na ně příští nebo další týden. Termín máme 25.6. na Kunětické hoře, doufám, že se počasí umoudří a bude hezky (nemusí být ani teplo, hlavně ať neprší a není nějaká vichřice) 8-( Zatím máme jen zamluvenou restauraci Na Výsluní v Srchu a nyní se rozhodujeme jakýho fotografa. Máme 2 favority a o víkendu se chceme rozhodnout, snad je do té doby nikdo nezarezervuje. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@osmacipce :) No,já pro ty šaty ještě nejsem uplně rozhodnutá.Jelikož to byla první návštěva salonu,tak toho musím ještě oběhat víc :-D Jinak,já jsem byla včera ve svatebním salonu Diana ve Skutči,fakt super paní,která ti poradí a ještě se mi nabídla ,že mi nechají přivést šaty z jejich druhého salonu v Litomyšli,tak jsem fakt ráda a i cena za pujčení super max.4500Kč.No dneska jedu do Slatiňan,pak do Chrasti a potom do PCE tam teda do toho salonu vedle nádraží.Tam mají fakt krásný šaty :) Dneska jsem si byla pro botky a vybrala jsem fakt super,akorát,že měli jen veliké :( Tak mi paní říkala,že ty botky jsou je troje v republice,tak mi je taky objednala,abych je mohla vyzkoušet,ale jsem z nich fakt nadšená :) My máme fotografku kamarádku,dělá krásné fotky a za focení chce 1500kč,takže taky super cena,jestli by si chtěla,tak ti můžu poslat její stránky a myslím,že kdyby jste chtěli od ní fotky,tak by nebyl problém se s ní domluvit :) Jeee,na Kunětické hoře to musí bý krásné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Tak jestli tě můžu poprosit o ty www stránky na tu tvoji kamarádku - fotografku. Byla by jsi moc hodná! My se rozhodujeme mezi fotografkou, co fotila před lety ségru a pak jsem našla ještě jednoho fotografa tady z Pce. Já se chystám na šaty tady po Pce, mám vytipováno asi 5 salónů, co jsem našla na netu. Budu ráda, když mi poreferuješ jak jsi dopadla v salónu u nádraží. Slyšela jsem samou chválu i kámoška si tam vloni půjčila šaty na svatbu. Když nepochodím, tak zkusím HK nebo Chrudim. :-) Kde jsi sháněla botky, někde v salónu? Já jsem koukala na netu, mají krásné - tady v Ráji, Pce, ale nevím jestli když si je objednáš můžeš je vrátit, když ti nejsou, protože oni objednávájí jen po netu, osobně si je nemůžeš vyzkoušet a boty jsou docela důležitý, aby netlačily. My jsme v loni září, když jsme se rozhodovali, kde bude svatba jsme objížděli hrady a zámky a na Kuňce jsme zažili svatbu, bylo to romantický... tak to vyhrála Kuňka, ale taky že je to nejblíž. Jsem moc ráda, že se takhle můžu s někým podělit o dojmy a zkušenosti!
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky horzně ráda,že takhle někomu můžu napsat co je nového,jak to vypadá s přípravami atd :-D No já jsem botky přes net nechtěla,pač přesně jak si psala,nevím zda se dají vrátit,nebo jak to potom je,když ti nejsou :( Tak jsem to řešila přes klasický kamanný obchod :) Šla jsem do Deichmana,jen jako že číhnu a uvidím a tyhle,co jsem vybrala mi hned padly do oka.Jsou fakt luxusní.špičku mají potaženou takovou látkou,která se lehce leskne a myslím,že i podpatek není tak vysoký.Ale bohužel měli jen velikost 40,tak jsem šla za paní jestli nemají ještě menší a tak říkala,že tyhle botky jsou jen teda troje v republice a tak mi je objednala z Český Lipy.Řekla jsem ji,at mi objedná 2 velikosti a když mi nebudou sedět,tak si je brát nemusím.Ale sedět budou,jsem si jistá :-D :-D A hlavně nejsou ani moc drahý,chtěji za ně 600kč jj,já té kámošce písnu,at mi pošle stránky a pošlu ti to do zprávy,ju???je fakt šikovná a za ty peníze???Uplně super. My jsme nejdřív chtěli svatbu na zámku v Nových hradech,tam je to krásný,ale jako za obřad chtěji 8000kč a to je jako docela dost.Tak jsme se rozhodli pro Chrast a penízky,co ušetříme,tak investujeme do něčeho jiného :) Jinak,já právě o tech PCE slyšela taky samou chválu,takže jsem zvědavá.A určitě písnu,kde mají hezké :) Ted jsem začala řešit spodní prádlo pod šaty,pač bych už chtěla mít koupenou podprsenku,abych viděla,jak to s těma šatama vypadá.To taky dělá docela dost-správná podprsenka :o) A jak si na tom ty??? :) @osmacipce
Odpovědět
@maarika Ahoj, taky plánujeme svatbu na Kuňce, scháníme fotografa ale za 40 fotek se nám nechce dávat přes 3000. Mohla bys mi prosím také poslat kontakt nebo ty webovky na tu tvoji kamarádku fotografku? Moc děkuju!
Odpovědět
Ahojky jj, já chystám svatbu letos v dubnu. Už toho mám dost zařízeného, bo vybráno, ale zatím mám cca časík.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ,tyyyjo,tak to je docela dost,tak já ti pošlu do zprávy odkaz na její stránky a když budeš chtít kontakt nebo,tak něco,tak mi stačí napsat a já bych ti na ní třeba dala i číslo,ju ?? :) :-) @nk
Odpovědět
@babsiegirl zdravím, ráda bych poprosila o to číslo na kamarádku fotografku, a ještě dříve tedy cenu, za kterou je ochotná to vše nafotit? Jana
Odpovědět
@osmacipce Ahoj, Chrudim Kavalír mohu jedině doporučit. Ochotní a vyznají se. Je to sice "malá" rodinná půjčovna, ale vyznají se a nabídka je pěkná a dají se vybrat i luxusní šaty, ale i jednoduché. Já mám odtamtud, jinam jsem ani nešla.
Odpovědět
@maarika Zdravím, poprosila bych také o webové stránky té fotografky a případně kontakt. Děkuji
Odpovědět
Ahojda holky, já se vdávám až v srpnu, zrovna se pokouším sehnat nějakého dobrého fotografa či fotografku, ale všude chtějí za pár fotek přes 3.000,-- a to se mi zdá hodně přehnané. Koukám, že se tu o někom bavíte, mohla bych tedy taky poprosit o ty webové stránky??? Jinač jsme se teď vrátili s přítelem ze svatebního veletrhu, tady v Pardubicích, musím říct, že pěkné. Byli jsme minulou sobotu i v Hradci, ale tady je to mnooohem hezčí, prostornější, světlejší.... A musím se přidat k pochvale na Kavalír v Chrudimi, taky jsem si tam vybrala šaty, krásná cena 3.900,-- a velmi příjemné zacházení. Zatím tedy děkuji za kontakt, na tu fotografku, jestli mohu poprosit. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Ahoj, díky moc za ten kontakt! Už jsem koukala a má krásné fotky! Zatím máme vybranou fotografku z HK, snad nebude už rezervovaná, pokud ano, tak musím hledat jinde, tak bych zkusila tvoji kamarádku. Nové hrady jsou nádherný, ale ty peníze to je síla a pro nás to hlavně padlo z toho důvodu, že z Pce je to daleko. Jak jsi pochodila s dalším výběrem šatů? Já mám určitou představu co bych chtěla, ale uvidíme, jak to na mě bude vypadat. Další věc co máme jistou, je DJ na svatební hostině. Tak alespoň něco 8-) Dnes jsem byla na svatebním veletrhu, byla jsem nadšená z šatů právě ze salónu u nádraží. Tak pokud mi to výjde příští týden, tak tam letím, aby ještě něco na mě zbylo. Taky se tam chci mrknout na svatební oznámení, výzdobu aut a prstýnky, případně boty, jestli nabízí.... takže tam budu asi hodně dlouho. :-N Botičky chválím! A za tu cenu, no nekup to! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :) Když by si chtěla,tak jsem s ní domluvená,že ti můžu dát kontakt :) Stačí jen písnout :) No,Nové hrady jsou fakt nááádherný,připadala bych si tam jako princezna.Ale není důležitý,kde to bude,ale důležitý je s kým :) A věřím,že i kdyby jsme to měli jen někde na radnici,tak to bude nezapomenutelný den :) Na šatičkách jsem byla a fakt jsem se do jedněch zamilovala,jsou úúúžasný,nádherný a skvělí :)Paní,ale říkala,že už jdu docela pozdě,tak jsem se docela vyděsila.A tak taky během příštího týdne vyrazím do PCE právě do salonu k nádraží a jestli tam vyberu ještě nějaký lepší,tak je beru hned a jestli ne,tak spěchám ještě ten den zapaltit zálohu na tamty,ze včerejška.Všem se moc líbí a prý mi i slušej a to jsem si myslela,že mě nemůže slušet nic :D Já na veletrh nedorazila,pač jsem měla oslavu a tak jsem to nestihla i když jsem si myslela,že to zmáknu,tak mě to docela mrzi :( My už svatební oznámení máme víceméně vybrané.Teď už jen čekáme na seznam lidi od přítelový rodiny,aby jsme věděli kolik chtějí oni svatebních oznámení :) Já ve čtvrtek ztrávila ve svatebním salonu ,noo dobrou hodinu :)Jen pořádně vybírej,ať vybereš správně :) Já teď scháním kosmetičku,ale nějakou fakt dobrou,ale prostě nemůžu nikoho šikovnýho sehnat :( Jsem z toho už pomalu zoufalá :( No,botky jsou fakt krásný,už se těším,až je budu mít doma,abych je mohla pěkně prošlápnout,aby se do svatby kraper ochodili a netlačili mě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maarika Včera jsme ještě s rodiči domlouvali detaily, no bude to makačka všechno zařídit, a nejhorší bude svatební den :-( Obřad máme v 11hod, to bude od rána pěkná honička, už teď mě to dost stresuje 8-( Svatební oznámení - to máme představu co chceme, teď už jen vybrat někde to pravé, ale to snad nebude problém. S těma šatama jsi mě dostala! Docela mám depku, aby ještě něco zbylo na mě :-( To by mě fakt naštvalo, kdyby se mi některý líbily a zrovna na 25. už byly zamluvený. Musím své rádkyně (co půjdou se mnou mi radit), popohnat, ale není to jednoduchý časově to skloubit. Kosmetičku taky sháním! Mám kamarádku, která vystudovala kosmetičku a pár nevěst na svatby líčila, ale neživí se tím, dělá to jako koníček. Chci jí napsat, jestli by měla o to zájem (můžu ti na ní pak dát kontakt). Je z Pardubic. No holky, je to síla všechny to zařizování.... někdy si říkám, jestli není lepší někam odjet a tam se vzít tajně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?