Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ maximálně tak to, že je to pro ně práce navíc, když lidi za ten rok svatbu posunou, nebo nastane jiná změna. ale to moc neberu, nás největší prudiče by si přece poznamenat mohli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata chá, tak to je vtipné, prý v barvách Slávie :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika To mohli :) ale nejsou ochotný, takže máme smůlu. Prostě adrenalin až do ledna to jistí. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ takže druhého ledna budeme kempovat před matrikou? 8-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Mě říkala že termíny vypisují až v druhé polovině ledna, ale stejně to zkusím hned na začátku a přemluvím jí ať si to poznamená. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ to je fakt blázinec, na konci ledna už moc fotografů neseženeš.. :-|
Odpovědět
@cibetka_veronika Si ho zamluvim dřív, a budu doufat, :D protože datum měnit nehodlam. Už máte nějakého vybraného?
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ no já právě mám rezervovaného fotografa, restauraci, vizážistku, na hudbě se stále pracuje a datum měnit taky nechci :-|
Odpovědět
@cibetka_veronika Téda, tak to už toho máš dost. Já stále nevím kde udělat hostinu, budu se muset poptat ale nějak se mi tady nic nelíbí. :-S Kolik bude chtít fotograf? Chtěla bych někoho fakt dobrýho ať máme na co koukat. :-D Už mám taky jednu paní vybranou ale zatím jsem jí nepsala, necháme se u ní teď někdy fotit. Uvidíme jak se k nám bude chovat a jak dopadnou fotečky.. Kdyžtak je pak použijeme na oznámení... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ fotografa by sis měla možná už vybrat, pokud je žádaný. předsvatební fotky jsou dobré, taky bych je chtěla, ale nejdřív tak na podzim :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika :-D Já je chci hlavně aby mi předvedla co umí za zázraky a podle toho jí požádat o nafocení svatby nebo jít jinam..
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ aha, a co se poptat tady, třeba někoho už fotila..
Odpovědět
Článek se načítá
@cibetka_veronika Já jí zrovna tady našla u jedné nevěsty v albíčku, psala jsem jí a odpovědi jsem se nedočkala.. Tak dám na vlastní zkušenost. Už dlouho jsem chtěla nějaký profifota ale nemohla jsem se k tomu dokopat. Teď už to snad udělám.. Teda budu muset :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ určitě to nafotí dobře x-) vlastní zkušenost je nejlepší.
Odpovědět
Profilova fotka
považujete svatbu v květnu za jarní, nebo už letní? :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika Jarní ale tenhle rok bych to asi přehodnotila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ chápu, květen a stromy dávno odkvetlý :-N právě záleží, podle jakých kritérií to bereš, můžeš to považovat i za letní a máš pravdu, taky mi tohle nepřijde jako ta pravá jarní svatba, kdy se všecko teprve probouzí apod.
Odpovědět
@cibetka_veronika Letos vše začalo moc brzy kvést ale když budu mít štěstí tak to ještě příští rok stihnu. Když ne tak neva hlavně když bude pěkně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajule_ přesně tak, letos by to šlo i v dubnu, ale nebudeme riskovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika To jo aprílové počasí bych si taky netroufla...ten květen už je jistější, že bude pěkně a nebo hodně pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika takový výběr se mi líbí, mezi pěkně a hodně pěkně 8-)
Odpovědět
@cibetka_veronika To je jasňačka že bude hodně pěkně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
A já tak přemýšlím, jestli je svatba v květnu dobrý nápad, když mám sennou rýmu :-D Ale naštěstí ne nějak extra, tak snad nebudu pořád smrkat a mít opuchlé oči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Já sennou rýmu nemám ale i tak počítám s tím, že budu pořád smrkat a mít oteklé oči od toho jak budu bulet dojetím :-) Jsem strašná citlivka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nám make-up moc dlouho nevydrží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když už jsme u toho make-upu, je to nutné? Jako myslím samotný make-up, já to nikdy na sobě neměla, chtěla bych jen namalovat oči nějak, rtěnka mi přijde taky divná, nepoužívám a navíc se přece budu líbat :-D Možná tak lesk nějaký.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 No nutné to není ale hlavně na fotkách to potom je hezčí. Hlavní je aby jsi se cítila dobře. Já teda budu chtít kompletní make-up, abych se na fotkách neleskla a měla pleť jak alabastr :-) Rtěnky se dělají bezotěrové a make-up taky tak. Ani pláč by kvalitní kosmetice neměl vadit pokud si tváře jemně osušíte kapesníčkem. Jinak já taky nejsem zvyklá si malovat pusu, tak pro mě jen nějakou lehoučkou rtěnku s leskem.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 nutný není, pokud ho nechceš, ale s ním i ty nalíčené oči a pusa vypadají rozhodně líp. na tu bezotěrovost moc nevěřím, ale pláč by make-up vydržet měl, pokud si ho člověk sám nerozmatlá právě tím kapesníčkem. a to já udělám, znám se :-D
Odpovědět
@ivet1987 Tohle taky řeším, v podstatě se vůbec nemaluju, make-up jsem na sobě nikdy neměla. Takže se na něj buďto vykašlu, nebo s ním začnu dřív abych si na něj zvykla. A když už jsme u toho, k čemu je dobrý podkladový krém? :-N Jinak jsme dneska oznámili přítelovým rodičům, že se jsme se zasnoubili, jeho maminka to vzala úplně skvěle, táta moc ne, nic na to neřekl, moc se na to netváří a to ještě nechceme svatbu podle toho co by chtěl on (to teda ještě neví) takže to bude docela boj. :/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?