Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
@murinka2305 Ahojky tak s tím zařizováním jsme na tom podobně :-) Začali jsme se rozkoukávat na místečku, ale vesměs se spíše koukám já, přítel tvrdí že je času dost, ať mu pak měsíc před svatbou řeknu kde, a v kolik, a tím to pro něj hasne :-D Ale je fakt, že jsem ho viděla jak se kouká po prstýncích, takže nějaká aktivita z jeho strany taky je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik No my se sotva tak koukáme po zásnubních prstýncích :-D A řekla bych, že nějakou větší aktivitu začneme vyvíjet nejdříve v červenci :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@murinka2305 Tak my máme taky ještě čas, jen to místo,no... Už řeším kde by se eventuelně dalo, představy už mám jasné :-) Ty už představu alespoň máš, kde by ses chtěla vdávat ?
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik No, kostel je jasný, spíš máme trošku starosti se sálem a ubytkem pro Slováky... Bude jich hrozně moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@murinka2305 Tak svatba v kostele musí být opravdu krásná, my plánujeme v Beskydech pod širým nebem, a se vším okolo moc starostí ani nebude plánujeme opravdu malou svatbu, kolem šestnácti lidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik @murinka2305 Vítám vás děvčata, to se nám to hezky rozrůstá :) Téda, to bude mega velká svatba, na to bych si netroufla :) Jasný 19.5. je nejlepší datum :-D Nebojte, času je podle mého na zařizování taky dost :)
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu se jedeme podívat na místo svatby na Janův Hrad, hurááá :) Už se těším :) Musím to tam omrknout, jak to bude vypadat za rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Děkuji za přivítání :-) Takže vdavky plánuješ na hradě jo ? Hrady, zámky, hory, příroda, všechno je tak krásné, určitě lepší než na radnici, u nás moc hezkých radnic není, příjde mi to všechno takové..prostě nehezké, no.
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik Jo, radnice takové nijaké no :) Nevím jestli znáš Janův Hrad, ono to není klasický hrad, v albu mám fotky, je to něco jiného a proto se mi to moc líbí :))
Odpovědět
Profilova fotka
@murinka2305 Ahoj, taky budeme mít česko-slovenskou svatbu. Jak můj tatínek, tak tatínek ženicha jsou ze Slovenska. Neumím si představit jak by jsme všechny ubytovali :-( Jsem zvědavá jak to dopadne a když se nám to nebude chtít zařizovat a hlavně do toho tolik investovat, tak asi tolik příbuzných ani zvát nebudeme. Máme dvě varianty buď malou svatbu o 17 lidech a nemuseli by jsme řešit ubytování a nebo velkou v cca 80 lidech a to teda nevím kam by jsme všechny uložili :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Tak Janův Hrad neznám, ale koukala jsem k tobě na fotky, a vypadá to vážně pohádkově. To já jsem si vysnila svatbu v Beskydech, příteli se to taky líbí, tak jsem ráda :-) A jak velkou svatbu plánujete ?
Odpovědět
Profilova fotka
@blaufik My budeme mít malou svatbu, na obřad a oběd max 20 lidí a poté večer bude u strýce na ranči větší rodina, všechny sestřenky, tetičky, takže asi 50 lidí a bude se opékat sele a tak :-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivet1987 taky dávám přednost malé svatbě, příjde mi celkem zbytečné zvát si na svatbu tetičky a strýčky z desátého kolene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím :-) jsme byli na procházce a přítel navrhoval, že by možná byl lepší červen. po tak krásném dubnu, koho by teď počasí nenahlodalo. tak nevím, jestli budeme překládat.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Ale nestraš, za rok bude hezky :-)) Já nic měnit nebudu :) Já mám květen slavící :-) V květnu mám narozeniny já, přítel a ještě máme výročí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 nechci vůbec strašit. já bych taky nejradši květen, snad vím co jsem vybrala né? 8-) ale aby mi pak přítel neřekl: vidíš to, za to můžeš ty! :-D lepší to měnit teď než za půl roku.. ale to je jen úvaha, asi se nic měnit nebude, protože se mi ten měsíc líbí fakt nejvíc a to krásný datum: 19. 5. 2012 x-) lepší? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono by se to tady mohlo skoro přejmenovat jen na to datum. ale myslím, že nám tahle diskuse bude stačit, protože pořád ještě moc květnových nevěst není oproti jiným měsícům 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Stačí :)) Takový přístup je lepší :) Tak si prostě koupíme bílé deštníky :-D No tak ještě se mi líbí 5.5.2012 to je taky hezké ale chci to mít co nejblíž výročí a na sobotu to vychází holt 19.5. takže není co řešit :)) Jo tak v květnu se moc lidí nebere, i když by chtělo, tak to radši vzdají kvůli babičkám a tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 u nás jsem tohle datum vybrala já, takže mám jen obavu, abych to jednou neměla na talíři, víš.)) ale smůla, měl přítel říct něco dřív, teď už mám zamluvené místo, fotografa, vizážistku, hudbu a to datum se mi prostě líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika @blaufik @murinka2305 Tak to my budeme mít určitě o dost menší oproti vám, ale snad bude i na naší veselo :-) Ubytování řešíme taky. Rodina přítele je z jižních a západních čech, pravděpodobný svědek z Prahy apod. Už máte rezervované dodavatele?
Odpovědět
Profilova fotka
zítra jedeme na Šternberk a doufám, že vybereme prstýnky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 je tu i vlákno Hrad Šternberk a vypadá to, že oddávají celkem běžně. nevolala jsi tam na apríla? já na apríla psala na matriku a vůbec mi neodpověděli 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika mě teď napadla jedna věc, to kde sme chtěli mi se jmenuje Hrad Český Šternberk,, ale podle foto jak jsi mi poslala odkaz to bylo ono,,, tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Možná podle fotky vypadaly podobně, záměna se stane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neblázněte, ženské - času je ještě dost :-D My plánujeme svatbu klidně i do 150 lidí a ještě nic neobjednáváme, nic nezařizujeme!!! Maximálně teď zařídíme sál a kněze a pak aspoň 2 měsíce ještě nic dělat nebudeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@murinka2305 ahoj, ne že bych ti něco takového přála, ale nevím kdo tu bude bláznit, až nesežene fotografa, kameru, hudbu etc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se přidávám ke květnovým svatbám. Jsem z České Lípy a taky ještě nic nezařizujeme.My se ještě rozhodujeme zda termín 5.5 nebo 12.5 :-| spíše asi bude záležet na tom kde seženeme místo na grilpárty. Chceme pokud možno svatbu venku, ale mám velkou část rodiny u Turnova což je dost daleko, tak zvažujeme co nejlepší variantu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata ahoj, gratuluju a neklesej na mysli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mourovata Ahoj, vítej mezi námi :-) Tak my začneme pořádně zařizovat až v lednu, až budeme mít potvrzený termín :)) Jak velkou chcete svatbu? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 na matriku jdeme taky až v lednu, ale já si určila termín už teď, třeba náš fotograf mi psal, že má obsazené termíny rok dopředu..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?