Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi ozvala velice dobrá vizážistka, jedna brněnská cukrárna prý svede vyrobit můj dort, zítra žádačka u rodičů, pomalu se to hýbe kupředu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, to máte super že se to tak hýbe. Já byla dnes na zkoušce, tak jen doufám že jsem to dala. Jinak neustále čekám na prstýnek :-D Drahý má teď starosti v práci, teď ještě jestli koupíme auto a všechno, ale tak uvidíme kdy se odhodlá :) Hlavně že už máme všechno naplánované :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak to přeju, ať to přijde brzy :-) dneska jsme byli žádat a prsten si zkoušela mamka i babička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No hezkýýý :-) To u nás to proběhne asi pěkne buransky :-D Ahoj mami ahoj tati, budeme se brát a konec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ti dám buransky 8-) jak myslíš, že to proběhlo u nás. jsme oznámili, že jsme se zasnoubili a rádi bychom se vzali, tak nějak jsme to vykoktali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No tak to jsem si oddychla, protože předtím jsem někde v diskuzi četla jak jdou oficiálně žádat o ruku dcery a tak, to mě docela vyděsilo :-) No já se snad do měsíce dvou dočkám taky a budeme oznamovat :-D Teda ale můj Zdeněk mě pěkně štve, nechce žádné velké chystání, jen obyčejnou svatbu, výzdoba být nějak extra nemusí, ale hlavně že nás bude fotit jen nějaký kamarád, to se mi teda nezamlouvá. Naštěstí mám kamarádku tu kosmetičku a ona má známé i profesionální fotografy, možná že i ona sama fotí, tak uvidíme :) Fotečky bych chtěla hezké, ale on nechce nikoho objednávat.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Jsem to oficiálně myslela tak, že mi nepřijde vhodné oznamovat tak důležitou událost jen po telefonu. Samozřejmě jsem naše upozornila předem, ale dostavili jsme se osobně s kytkou a lahví :-) Dovedu si představit, že pokud někdo žádá v pokleku, pak jde podobným stylem i za rodiči, jen to tak nebylo u nás :-) To ti přeju, je to krásný a pak můžete pořádně plánovat a domlouvat :-) Naši muži to většinou tak neřeší, asi to hol bude na tobě, ale pst! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se ozvalo víc cukráren, tak uvidíme jak a z jakého materiálu mi můj vybraný dort svedou vyrobit. moc se nehrnu do marcipánu, ale pokud nebude zbytí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jejda tak dopředu už shánět dort? Ty mě děsíš, já budu mít stresy :-) A kde sháníš?
Odpovědět
Profilova fotka
já se asi nevdám,,, já totiž ještě vůbec nic nesháním, nekupuju a nevybírám,, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika my taky květen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 ikdyž nám to kvůli té pověře každý vymlouvá a ještě si an truc vemu perličky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivet1987 ale nesháním, jedině že bych ho na rok zakonzervovala 8-) jenom mám vybraný jeden konkrétní a nechci si rok na něj myslet a pak zjistit, že mi ho nikde nevyrobí, víš. tak jsem se jen informovala prozatím ;-) @adelka206 taky nic nekupuju, co když úplně změním styl? :-) jaké máte datum?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no já se právě ještě ani nedívám prostě nic. Jediné co mě zajímá, na co koukám každý den jsou šaty. To vždy vzdycháám a závidím :-) @adelka206 Vítej, to jsem ráda, že je nás víc :) Jasný i perličky :) Náhodou to mají super letos - pátek 13 a květen dohromady :-)) Odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 šaty se mi sice líbí, hlavně krátké, ale zatím nic nepodnikám. chci si je nechat šít, ale nejdřív určitě oběhám nějaké salóny a zkusím střihy. pátek třináctého května je to nejlepší svatební datum 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dostávám chuť jet na Svatební den na hradě Šternberk. zatím je to poslední svatební akce letos, o které vím. a byla by to pro mě první, na kterou bych se vydala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Kdy kde co jak? :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 ahoj, tento víkend na hradě Šternberk, je to u Olomouce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 z Kamenice, to je asi 20 km od Prahy, je tu zámek Štiřín a Pivovar velké Popovice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no tak to ještě nevíme , určitě nějak v půlce, nebo konec května, ale matrika ještě nevidala termíny a vzhledem k tomu že asi budeme měnit místo obřadu,,, (zřejmně bude svatba na Libeňském zámečku), tak musíme do konce srpna čekat
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika na Hradě Šternebrk? tam sme chtěli svatbu a bylo nám řečeno, že se tam svatby nedělají,,,???vy jí tam budete mít???
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 nee, je tam Svatební den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika to je zajímavý, když svatby se tam nedělají,,, ale určo to bude pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 na stránkách hradu se o konání svateb píše a přímo na té svatební akci bude jedna naživo, tak nevím, co ti řekli..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no ja totiž nevím jestli je to ten samí hrad, žijou tam ti majitelé? je tam u toho hladomorna?
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 státní hrad Šternberk u Olomouce http://www.hrad-sternberk.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tak to je on, tam sme chtěli svatbu, ale prý se tam nedělají mi řekli,, nechápu proč je tam teda ten svatební den
Odpovědět
Profilova fotka
to je dost divné.. Svatební obřady na Šternberském hradě KOMORNÍ - v hradní kapli (celoročně - do 60 svatebních hostů) PRO VĚTŠÍ SPOLEČNOST - v Hodovním sále (až 100 sv. hostů) V NETRADIČNÍM PROSTŘEDÍ - na hradním nádvoří a v parku CENA ZA OBŘAD: 5 000,- Kč Společenské a kulturní akce koncerty a kulturní programy výstavy společenské akce večerní prohlídky promoakce divadla
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky taky by se nám líbilo mít svatbu koncem května :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jej, tak mě trošku děsíte :-D Plánujeme svatbu taky pravděpodobně na 19.5.2012. Ale ještě jsme zařizovat nezačali, přijde mi docela čas ;-) No ale už se docela rozhlížíme po svatebním sálu i s ubytováním někde v okolí Nového Jičína. Svatba totiž bude československá a lidí 100 - 150. Takže to ještě bude sranda 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?