Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
1
22
23
holky tak jak se těšíte? budeme mít pěkně nebo nám bude padat štěstí z nebe?
Odpovědět
@katka865 tak já se těším, už v sobotu :-) dnes jsem byla ještě u kadeřnice, dodělali jsme melír a ještě vyzkoušely účes. No a doufám, že v sobotu nám pršet nebude. máme mít obřad venku, tak by to bylo nemilé.
Odpovědět
@klvky určitě to bude v pohodě, my máme sice obřad uvnitř, ale hlavně kvůli fotkám bych taky uvítala krásné slunečné počasí. Postupně slevuju s nároky na počasí - teď už mi stačí, když nebude pršet :-D ale to člověk stejně neovlivní...
Odpovědět
Taky říkám hlavně ať neprší, obřad a pak focení. A od tří hodin už může klidně lít, to už budeme schovaní a to nejhlavnější bude za námi.
Odpovědět
Tak si můžeme držet pěsti, ať nám to všem dobře dopadne, hlavně ať jsou všichni veselí a spokojení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska i můj nastávající začal řešit dřív svatbu než práci :-D
Odpovědět
Nás to čeká za tři týdny a já mám pořád pocit, že je vše v klidu, je spousta času a tak. No nevím, asi si na spoustu věcí vzpomenu až pět minut po dvanácté :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byli s přítelem oba na kosmetice, v neděli jdeme i s koordinátorkou a družičkami na finální schůzku do hotelu, příští týden taky spousta dolaďovacích schůzek, nemáme návrhy k tiskovinám, pořád je co dělat.))
Odpovědět
Profilova fotka
Mno mě to čeká za tři týdny a včera jsme zjistila, že boty se cestou ke mně ztratily a nebudou, šaty taky ještě nepřišly a tak všelijak podobně, tak nakonec doufám, že vše bude ok a já se z toho nezblázním, hlavně aby nepršelo a nebolely mě zuby :D
Odpovědět
Profilova fotka
Po dnešní schůzce v hotelu mám radost, že se podaří zachovat původní nápad i v případě, kdyby vytrvale pršelo, jen se obřad přesune na krytou terasu.) A zítra tam jdeme ještě jednou, musím přepočítat množství a položky rautu na aktuální počet hostů, 350 g na osobu na večerní raut mi přijde opravdu moc.
Odpovědět
Ahoj, tak vás zdravím jako čerstvá mladá paní :-D Včerejšek jsme si náramě užili, počasí i vše ostatní nám vyšlo super. Holky, tak si svůj den D užijte a vychutnávejte plnými doušky, strašně rychle mi utekl a zatím mi to ještě nějak nedochází. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klvky gratuluji maladá paní :)
Odpovědět
Článek se načítá
@klvky přidávám se ke gratulacím, přeji hodně štěstí do společného života
Odpovědět
Profilova fotka
@klvky I já se přidávám ke gratulacím. A zároveň se raduju, ve středu mi prý konečně pošlou moje šatičky...
Odpovědět
@klvky Tak to je super, že jste si to fajn užili :-) Přeju hodně manželského štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klvky Hodně štěstí do manželství.)
Odpovědět
Profilova fotka
Až budete mít pocit, že se něco na vaši svatbu opravdu nedaří připravit, pošlu fotku cd dárku pro hosty, naštěstí se to nejspíš stihne do pátku opravit, tohle grafikovi strhneme ]-(
Odpovědět
Tak co novomanželky? Jaký to bylo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@galaxie skvělý úžasný... ani nemám ve svém slovníku slova, kterými bych to popsala... náš den předčil veškeré naše očekávání a sny:) vše se vydařilo, jídlo chutnalo, hosté se bavili, všichni nám vše celý večer chválili a my se odvalili na hotel v 5hod ráno:) což mluví za vše... za 2 dny svatební cesta do Karibiku, která umocnila ještě naše dojmy ze svatby... a teď zase v pracovním procesu a snaha o miminko 8-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Sto dní od svatby. Stavíte se tu ještě občas, květnové manželky? :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
My ji měli také v květnu - 5.5. a byla povedená ;+) http://svoji.zde.cz
Odpovědět
1
22
23
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?