Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít kapelu.. :-) ale byla jsem na svatbě s dj a bylo to taky super..určitě to něco takového chce..jen notas nestačí.. :-) taky bych volali radši člověka, co se o to postará..zábava musí být.. ;-) myslím, že šaty se dají do 5ti tisíc půjčit, ale to spíš záleží na tom, jaké chceš..:-) já jsem si šaty koupila tady a jsem nad míru spokojená.. :-) a pak je můžu ještě prodat a vyjde tě to líp, jak půjčovné.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, pověra nepověra, taky se bereme v květnu. Miluji číslo 12, takže 12.5.2012 byla jasná volba (i když až na druhý pokus ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
@luca.s Ahoj :) Taky se bereme v květnu :) Už máte rezervovaný termín? Kde bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
@luca.s ahoj, taky se bereme 12.5.2012 ve 12h a až na druhý termín :-) a to datum se mi líbí čím dál tím víc..
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 svatba bude na jihu Moravy, kousek od Břeclavi, ale nemůžu to říct - je to tajné zatím i pro hosty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelkova17 A copak se stalo, že až druhý pokus??? U nás o termínu rozhodl volný termín fotografky :-) Ale jak píšeš, to datum je kouzelné a čím dál tím víc krásnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luca.s :-) to je hezký, že to máte zatím tajné.. u nás to bylo kvůli bráchovi žije a pracuje v zahraničí a náš první datum 28.4.2012 bude pracovně v Japonsku, takže by nemohl dorazit..tak jsme to posunuli na 12.5.2012 a líbí se mi ten datum čím dál tím víc..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty tak se k vám přidávám svatbu plánujeme na 26.5.2012.
Odpovědět
Ahoj holky, pridavam se- svatba 5.5 v kosteliku Sv. Jana v Modre, puvodne to mel byt Januv hrad(asi to jeste obrecim), ale je moc daleko. Puvodne mela byt svatba ve stredovekem stylu, vsichni meli prijit v kostymech, ale pribuzni hodili uz ted rucnik, ze neprijdou, tak v kostymu bude jen zenich.
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen Ahoj, já chtěla mít svatbu taky na Janově Hradě, mám to kousek, ale oni normálně v květnu vypíší jen jednu sobotu a pochybuju, že se strefí do té "naší" soboty. Takže jen vyčkávám, kdyby náhodou :-D
Odpovědět
Ty jo, fakt? To jsem nevedela! Snazila jsem se jim tam asi tri tydny dovolat, ale na matrice to proste nikdo nebral tak jsem to vzdala, ze to zkusim jindy. Problem je, ze tam maji jen jednu svatbu denne. Tak jsem asi stastna za ten kostelik.
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen No s tou matrikou tam není moc řeč. Navíc i u nich na úřadě kdybysme se chtěli vzít, tak prostě v květnu je jeden den a nazdar. Jako potom v červnu víc víkendů ale domluva s nima teda není. Teď jsem zase zkoušela napsat paní kvůli Rybničnímu zámečku, tak uvidíme.
Odpovědět
Článek se načítá
No my ted mame problem aktualne s mou tchyni, snazi se nam ten kveten za kazdy pripad vymluvit, ze to nedopadne dobre atd, jen se tomu smeju, ale neustoupim ani za nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Taxe k Vam holky pridavam, svatbu planujem na 19.5.2012 tak snad bude super pocasko. Snazim se prijit, co je takova typicka kytka na kveten - pivonky? serik? konvalinky? Jinak se nestacim divit, kolik lidi je v 21 stoleti poverivych? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@batyalquawen Správně, stůj si za svým! :-) U nás se taky pár lidí ozvalo, ale nikdo to naštěstí nehrotí. Jinak my máme v květnu výročí, tak proto :-) Jinak typická kytka mě nenapadá a je mi to fuk jelikož mám tak trochu sennou rýmu :-D Ale já chci hezkou malou kulatou kytičku z růží :)
Odpovědět
Tak to ja chci fialkovo bilou:) A je mi celkem jedno co tam bude, treba bile a fialove kaly.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejen na květen, ale obecněji na jaro se hodí hrachor, orchidej, hyacint, stephanotis, tulipán, frézie, česnek, lilie, pivoňka, plamének, stračka a další ;-)
Odpovědět
Tak se hlásím do klubu :-) taky máme v plánu květen příštího roku....jsem ráda, že to není až tak ojedinělé...myslím, že dnes už se květnová pověra o vdávání moc nenosí... Ale abych pravdu řekla, začíná mi lehká alergie na věty typu: "Cože? Vy se chcete brát v květnu? Ale to se svatby dělat nemají...." :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,taky se pridavam. Taky jsem chtela svatbu v kvetnu,ale tchyne a dalsi pulka rodiny se mohla zblaznit,ze v kvetnu ne. Nakonec teda mame termin 1.6. 2012.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem další s 12. 5. kdo má termín na druhý pokus, a taky se mi to datum líbí čím dál víc :-) Zatim mam koupenou svatební noční košilku 8-) , ozdoby na moje auto, a svatební botky (ty jsem si přivezla kdysi dávno z pracovního pobytu v Tunisu, strašně dlouho se mi tam líbily až jsem si řekla, že si je prostě koupim a snad jednou i obuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 @sweet81 Myslím, že všechny květnové nevěsty musely trochu zabojovat, nebo aspoň zodpovídat nedovtipné dotazy ohledně data. Ale ono se to při plánování svatby jedině hodí, člověk se obrní 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika To mas pravdu. Ja byla mekka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 jak to vidí ženich? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zenich to vidi tak,ze mu je to jedno. Uprime zapojuji se jen ja a on ja rad,ze to zaridim
Odpovědět
Profilova fotka
@sweet81 U nás probíhal výběr data celkem nahodile a taky hlavně v mé režii. Líbil se mi květen, opravdu krásný měsíc na svatbu, tak jsem si projela sobotní termíny a nechtěla jsem hned začátek. Datum 12. 5. 2012 mi přišlo jako trošku jednoduchý výběr, naopak devatenáctka se mi zamlouvala. Ženicha jsem se pak zeptala na schválení, jeho se pověra ohledně května ani netkla, takže bylo vybráno :-) Ale jinak si datum rychle přisvojil a bránil je přede všemi (ehm, před svou matkou:-)
Odpovědět
No my jsme k datu přišli tak nějak kuriozně :) Mluvili jsme s přítelem o tom, že to bude květen, ale neurčili jsme si přesně den.... A nedávno se nás ptala moje teta: "A kdy to teda máte?" Tak jí říkám, že v květnu a ona kolikátého.... a přítel jen tak z otočky hodil, že 25 :-D A pak mi řekl, že to vlastně myslel vážně a proč by ne :) tak jsme u toho zůstali :)
Odpovědět
Tak mě ten den "D" čeká 5.5.2012 :-) S přítelem jsme sice už brňáci, ale brát se budeme v Třinci... Je tu taky někdo, kdo plánuje svatbu tam? Potřebovala bych doporučit nějakou tamní cateringovou společnost ;-(
Odpovědět
Ahoj, jsem další s datem 12.5.2012. květen chtěl ženich, já jsem byla pro duben. Reakce na květnový termín byla spíš ze strany jeho rodičů, naši jsou spokojení. Jak na květnové datum reagovalo vaše okolí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@spring82 @lucie_fk @svatbakk Holky, co si dát profilovou fotku, ráda vás i uvidím :-) Duben a květen mi přijdou jako nejlepší měsíce pro svatbu ;-) Na květnové datum nereagovali nijak, jen některé měly dotazy, proč zrovna tenhle termín. Co na to chceš odpovědět? Proč zrovna tenhle termín ne? :-D
Odpovědět
@cibetka_veronika Hned jak nějakou vhodnou fotku najdu, tak dodám ;-) U nás to byla téměř stejně jako u cibetka_veronika... ptali se proč zrovna květen, ale jinak se to neřešilo. Stejně bysme si to nenechali vymluvit :-D A navíc... doba už je někde jinde a dle mého už ten důvod, proč nemají být svatby v květnu, není aktuální :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?