Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_fk Těším se ;-) Souhlasím, ten důvod už dneska neplatí. Ale co si myslíte třeba o tom, že dítě narozené v červenci je víc náchylné k depresi a případné sebevraždě, protože matka v prvních měsících po jeho početí mohla mít chřipku apod.?
Odpovědět
@cibetka_veronika Jaké si to miminko uděláme, takové ho budeme mít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_fk To je pěkné :-D Někde jsem to četla, ale asi už jsem to vyhodila.
Odpovědět
Profilova fotka
@spring2 @lucie_fk @svatbakk vítám vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Změna k lepšímu, přesunula jsi svatbu na květen? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika nene jen jsem se přehlídla v diskuzi, snad neva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Už jsem si myslela, že tě tu budu vítat jako květnovou nevěstu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My chtěli konec dubna, ale v restauraci měli plno, a první další termín se naskytl 12.5. Hned jsem si ho taky zamilovala, aspoň si to budeme dobře pamatovat :-) A co, holky, už máte šaty, prstýnky? Já jdu teď v úterý poprvé, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@morgan81 No, už se nám to krátí. Šaty mám, prstýnky taky. Začínám zkoušet výrobu oznámení, i když na to mi přijde ještě času dost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Fakt už máš prstýnky i šaty.. Tak to jsi dobrá.. My máme prstýnky vybraný, ale ještě koukáme a možná počkáme na veletrh. Zatim se chystám na výrobu vývazků a jmenovek.. Ale teď začne shon na vánoce tak nevim, co budu dělat dřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morgan81 Bez mého snoubence, který se mnou trpělivě vybíral, bychom neměli nic z toho :-D Vývazky jsem zatím moc neřešila. Máš pravdu, teď nás hlavně budou zajímat svátky :-D
Odpovědět
@morgan81 Ahojky, 12.5. je pěkné datum, ale jak psala cibetka_veronika... čas hrozně letí a uteče to jako voda, takže nakonec budeš možná i ráda, že se vám to takhle posunulo ;-) Já už šaty mám, na prstýnky máme vyhlídnuté, jedeme se na ně mrknout příští týden, tak uvidíme. Chtěla jsem se zeptat, jestli tady už nějaká řešila hudbu na obřad? A budete mít nějaká venkovní svatbu?
Odpovědět
Článek se načítá
@lucie_fk My budeme mít venkovní svatbu a hudbu už tak nějak taky máme. :)
Odpovědět
@kaarina Jééé a inspiruješ mě trošku, co vám tam bude hrát? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_fk Já právě založila diskusi o hudbě na obřad. Nevim, kolik písniček a na co samostatně se vybírá.. Jedna pani mi tam celkem podrobně odpověděla. Asi jsem se rozhodla pro "Im a doun for lack" jako hlavní. Když mi hraje v mp3, mam husinu po těle a když si představim Péťu jak tam na mě čeká tak se mi derou slzy do očí.. Ale to mě u všeho :-D Jinak svatbu máme na nádvoří zámku, ale je to částečně zakryté takovou plachtou jakoby. Pořád jsem přemýšlela, jestli nedat ty hříšný prachy za Vrtbovskou zahradu když je to jednou v životě, ale pak jsem si říkala, kdyby nám to pak propršelo tak bych se vztekla. Ne, zůstaneme u toho původního místa a budeme taky spokojení.
Odpovědět
@kaarina A už máš nějak pořešenou venkovní výzdobu? Přemýšlím jak moc bude potřeba koberec, po kterém se půjde k oddávajícímu...
Odpovědět
@morgan81 Určitě i to nádvoří bude krásné! Já budu doufat, že nezaprší :-D Můžeš mi prosím hodit ten odkaz na to vlákno o hudbě? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie_fk http://www.beremese.cz/diskuse/tema/k... ale je to čerstvě založené, tak nevim, jestli ti to bude stačit.
Odpovědět
@lucie_fk Pokud nebudete mít živou hudbu tak doporučuju vybrat všechno ve stejném stylu, aby to nepůsobilo moc rozladěně. Třeba my budeme mít pravděpodobně všechno klavírní, až na skladbu na první polibek. Zatím nemáme úplně finální verzi jak to přesně bude, ale máme jasno, že největší část skladeb bude od Yirumy. Chtěli jsme něco jednoduchého, ne orchestrálního, protože to se ven moc nehodí, a Yiruma to splňuje. :)
Odpovědět
@lucie_fk My budeme mít na dnešní poměry malinkou svatbu. Ani ne tak počtem lidí (asi 25) jako spíš délkou, budeme mít jen raut v místě obřadu asi na dvě tři hodiny a pak utečeme na dva dny do hotýlku. :) A jelikož ani rozpočet není moc velký, výzdobu tolik neřeším. Nemáme úplně venkovní svatbu, je to na takové terase v parku. Takže by se mi líbilo jednoduše pár váz s květinami, nejspíš bílé eustomy, ale netrvám na tom. A koberec zaručeně nechceme, místo něj po okrajích té cesty rozsypat buď květy nebo (což je pravděpodobnějsí) listy břečťanu. :)
Odpovědět
@morgan81 Děkuji za ten odkaz... já mám ještě relativně čas, takže budu vlákno sledovat a třeba mě to inspiruje (snad) :-) kaarina.. Děkuji za radu, nějakou takovou informaci jsem potřebovala! My bysme chtěli živé housle, ale je to všechno ještě ve hvězdách. Ono by se to pak samozřejmě odvíjelo i od toho, co by dotyčný uměl zahrát...
Odpovědět
@kaarina Náhodou to zní moc pěkně! Nemám ráda přeplácanost, taky bych chtěla něco jednodušího, ale ten koberec myslím spíš z praktického hlediska - aby se mi nezarážely podpadky do země a já tam pak ještě nehodila rybku:-( :-D
Odpovědět
@lucie_fk Tak pokud to není vyloženě někde na louce, pokud tam je ušlapaná cesta, tak by se Ti podpatky zabodávat do země neměly. :) Kdyžtak si zkus pořídit chrániče na podpatky, prodávají se v obchodech zaměřených na tanec nebo taneční obuv. Jsou to takové gumové koncovky, v tanci se používají abys ochránila podpatek a taky se na nich líp točí, ale myslím, že by možná mohly napomoci i proti zabodávání se do země, podpatek s nimi není tak ostrý. :)
Odpovědět
@kaarina :-. Zajímavé, o tom jsem nikdy neslyšela, mrknu na to ;-) Díky za tip!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak se přidávám :-) plánujeme svatbu na 20.5.2012 snad ve 12:00h. :-N :-D Původně jsme chtěli 5.5.2012 ale to jetě nedělaj venku :-S Budeme jí mít na hradě Lipnice nad Sázavou.Datum boužel ještě zamluvit nejde,ikdyž na netu už je rozepsaný maj =-) Ale rezervují je až od ledna :-| Tak doufám,že vše klapne ;-) a nebudem muset nic měnit.
Odpovědět
Aho nevěsty, taky se hlásím mezi Vás konečně máme datum a místo. I když na matrice vypíšou termíny až v lednu,ale paní je tam moc milá a prý by s termínem neměl být problém..
Odpovědět
Profilova fotka
@rencaboch Ahoj, tak to máte svatbu den po nás ;-) @eileen Pokud vypisují termíny v lednu, není to tak hrozné, to už máš za chvíli :-) Nám matrika vypisuje termíny až v březnu, takže na ni spoléhat nebudeme :-D
Odpovědět
Ahoj, tak už taky máme termín - 4.5.2011. A že to je květen vůbec neřeším, prostě to tak vyšlo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 Ja taky mám svadbu 19.5.2012
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak už jen cca 5měsíců a bude to tady.Já jsem si konečně našla restauraci na pronájem od 11:00-23:00 za 5000 stím,že si tam můžem přinést vlastní jídlo a pití (prasátko a sud piva :-D ) mají tam nato speciál gril salónek. Akorát nas nikdo asi nebude obsluhovat :-| ale to se nák vyřeší.Každopádně nádobí,příbory, ubrusy atd. budeme mít od nich ;-) a pak to po nás i uklidí :-D Jen začínám být nervozní s tím datumem :-( Nejraději bych to už všechno zamluvila,ale boužel to nejde (kvůli tomu datumu) Bojím se že nám nevyjde a salonek bude obsazený :-( Prostě nervy!! Šatičky jsem si už také vybrala a v lednu se stavím k návrhářce a švadleně zároveň a objednáme společně látku.Bude to sice krapet draší, než jsem myslela ale zas to bude na míru a od profíka,původně jsem chtěla s číny, ale chci krajkové a nato si netroufnu,ještě by mi poslali záclonu a byla bych v pr..li :-p Každopádně počítám takových 40tis. za obřad,salonek, jídlo a šaty :-. půlku nam dá tchýně a půlku snad mí rodiče,ikdyž jsou natom teď mizerně páč oba přišly o práci ;-( tak si raději šetřím víc, abych jim trošku odlehčila :-N A to tam nepočítam výzdobu a květiny :-S .No chtělo by to vyhrát sportku :-D Jinak jak jste na tom ostatní??Doufám,že nejsem jediná,která propadá panice :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?