Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jdu se kvám přidat. Taky máme s přítelem naplánováno brát se v květnu a to 26.5.2012. Mno teď už jen záleží na to jestli matriky námio vybraných zámků tento termín vypíší a pokud ne,. tak zda ho alespoň povolí:-)
Odpovědět
@serafin Ahoj, tak vítej. A hodně štěstí v jednání s matrikou. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaarina Mno sama jsem na to zvědavá, teď ale to čekání na přelom září/října než to bude vypsáno, to jsou nervy.
Odpovědět
@serafin Jo, to chápu, já bych taky byla nervní. Naštěstí máme církevní svatbu a svého oddávajícího, tak tohle nemusíme řešit. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda koukám, že jsem šíleně pozadu, nějak jsem si myslela, že mám hafo času a tady už máte vyřešené fotografy a videa a co všechno dalšího bych mšla začít rychle řešit? Zatím jen vybíráme místo kde, (máme asi devět možností).
Odpovědět
Profilova fotka
@serafin nejsi pozadu, mám svatbu dřív než ty a taky máme zatím jen místo svatby a ani to nemáme potvrzené jinak vše tak zhruba....přílišné plánování škodí, tolik nevěst tady už kvůli tomu svatbu zrušilo nebo se rozešly..chce to prostě klid:))
Odpovědět
Profilova fotka
@medvidek6 Tak to si mě uklidnila, začínalo mě to trochu děsit:D Tak jako všechny chci, aby to bylo perfektní, ale zase nechci toho svého vyděsit hned 2 měsíce po zásnubách:D
Odpovědět
@serafin hele, my loni touhle dobou ještě nebyli ani zasnoubení a brali jsme se letos v květnu a stihli jsme to :-) můžeš kouknout do alba, jak jsme to zvládli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ona_on Tak to jsi mě uklidnila, děkuju:-) Jinak fotky máte nádherný a tobě to moc slušelo:-)
Odpovědět
@serafin Tak my bychom toho teď tolik nezařizovali, kdybychom před sebou neměli vidinu státnic necelé dva měsíce po svatbě. :) Ačkoli momentálně jsem v rozpoložení, že bych nejradši svatbu ve čtyřech, jen my a svědci a udělat si krásný den.
Odpovědět
@serafin Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ona_on přesně tak, přijde mi zbytečné to takhle hrotit vše:) svatba má být den klidu a ne stresů
Odpovědět
Článek se načítá
Taky se přidávám, svatbu plánujeme na 12.5.2012 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musím říct, že reakce na květen nebyly tak hrozné jak jsem očekávala :) Jen dvě babičky říkali že květen jako né, ale tak v klidu a nikdo jinak nic :-)) Tak super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 U nás proti květnu kupodivu nikdo neprostestoval, jen jedna klientka u mě v práci tu seděla asi 40 minut a snažila se mi to rozmluvit, když zjistila, že jsem zasnoubená a že chci svatbu v květnu:D
Odpovědět
Profilova fotka
@serafin Taky dobrý :-D Ale pohoda, tak nějak v klidu všichni, jen malé vyjádření :-D
Odpovědět
Zdravím, ráda bych se přidala ke květnovým nevěstám. ;-) Termínek ještě stanovený nemáme. Pořád zvažujeme, který bude ten nej. .... Už jsme měli mít dávno svatbu, ale bohužel to nevyšlo. Takže teď konečně jsme se dočkali. :-) ..... Čekám jaké budou reakce na náš pověrčivý květen. No uvidíme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@natysek Ahoj, vítej :) No já čekala reakce fakt hrozné, ale pohoda, tak jsem ráda :) Jako my termín jistý nemáme, protože nejsou ještě vypsané, ale podle matrik se rozhodne až místo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@natysek My sice víme termín, který bychom si přáli, ale jako jiní čekáme až matriky vypíší a zároveň ještě přesně nevíme, kde to bude, takže objíždíme a zjišťujeme a pak dlouho povídáme, abychom zjistili, co se nám líbilo a co ne:-)
Odpovědět
Ha a nás teda je..taky se přidávám..květen bývá nádherný....
Odpovědět
Ahoj holky, vítám nově příchozí. Jinak u nás reakce byly na květen některé dost hrozné, ale my se nedali. :) Termín už máme jistý. :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás nebyly reakce na květen žádné, protože jsme ještě skoro nikomu neřekli datum ani že se bereme, aby nám do toho nikdo nemohl kecat:) ale pověrčiví nejsme
Odpovědět
No my to s pověrčivostí rozhodně nepřeháníme. :-) Květnovou svatbu jsem si vždy přála. Tak proč vybírat jiný měcíc. Když Květen je tááááák krásný a chceme ho oba. ;-) :-) ...... Dokonce mám koupenou perlovou čelenku, náhrdelník i náramek( prý na nevěstě znamenají slzy v manželství). Prostě se mi líbí a nehodlám si brát něco jiného, jen proto, že někdo vymyslel tuhle hloupou pověru. Viďte holky ;-) ...... a nejraději bychom se brali 13. to bohužel příští rok, ale není. Takže se bez 13 musíme obejít . :-)
Odpovědět
My místečko vybrané už máme. V záři se tam jedeme domluvit na termínu, tak snad nám výjdou vstříc. No uvidíme. A co vy jak jste na tom s místem(popřípadě jaké zvažujete)? A odkud vlastně jste? Povídejte přehánějte ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@natysek vítej u nás. Naše svatba bude v červenci na zámku Lysice a to buď v obřadním sále nebo v zámecké zahradě. S nastávajícím žijeme v Brně. Co Vy?
Odpovědět
Jsme z Opavy a svatbu bychom rádi pokud se zadaří na zámečku v Loděnici. ....... Pokud by nevyšel květen( syn má v příštím roce plánovanou operaci, jen nevíme kdy přesně bude) .... tak by se obřad přesunul na léto asi na albertovec (hotel + hřebčín). No uvidíme, snad květen výjde, tolik bychom si ho přáli. :-)
Odpovědět
@natysek Vítej. :) Mě se hrozně líbil letos pátek třináctého května. :) Ale my se stejně chceme brát na výročí, což není třináctého, takže je to jedno. :) Jinak my máme zamluvené místo i oddávajícího (nemáme to přes matriku, proto to máme už teď zamluvené), zarezervovaný hotel na svatební noc, dneska zrovna řeším fotografa. Taky koukám, že už máte dítko, jak jste spolu dlouho? :)
Odpovědět
Ahojky květnové nevěsty, dovolte mi přidat se k vám. My máme svatbu 19.5., už máme rezervovaný termín na matrice, svatební obřad i hostina bude na Vile Jarmile ve Velkých Bílovicích. Už mám doma botičky k šatům, na šaty jdu mrknout koncem srpna, kameraman a fotografka už jsou zamluvení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vartacka Ahojky, prosím tě a matrika už má teda vypsané termíny jo? A když to máte v té vile, to není oficiální oddací místo ne? A netušíš jak to tam vypadá v obřadní síni na úřadě?
Odpovědět
kaarina - Vidíš to mě ani nenapadlo se vzít v pátek třináctého. :-D Jelikož budeme mít maličkou svatbu(rodiče sestra z manželem a snoubencův kamarád s manželkou), tak by ten pátek klidně mohl být hihi. :-D Ano máme dvou a půl letého synátora. Je to naše zlatíčko...... Jsme spolu 4 roky a z toho zasnoubení dva a půl roku (svatbu jsme museli bohužel pořád odkládat). Takže se budete brát v kostele? Trošku závidím. Také jsem hrozně chtěla mít svatbu v kostelíku, ale bohužel je pokřtěný pouze snoubenec já ne a tady na opavsku, je to velký problém. :-( Nechtějí nás nikde oddat..... Dokonce sehnat kněze který by pokřtil našeho syna byl přímo nadlidský úkol.(po ročním obíhaní kostelů a doprošování se nám to nakonec povedlo). Všude nám řekli, že máme smůlu a že je náš Filípek boží nedopuštění a že se neměl vůbec narodit.... Hrozná cházka tady, byli velice nepříjemní a sprostí. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?