Svatba v květnu 2012. Přidej se, pokud už také plánuješ.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
kterápak nevěříte na pověry a plánujete svatbu na krásný měsíc květen?
Odpovědět
Profilova fotka
Čusky, no já taky, máme návrh na místo, ale já bych nejraději sehnala hezkou stodolu a měla to v anglo-saskom stylu, s pořádnou zábavou:) Já ke švadleně jedu měsíc před, ráda bych troška zhubla:) My máme rozpočet na 100.tis, ale nejraději bych to pořádně strouhla, ale panika a já můj nejlepší kamarád:)
Odpovědět
Profilova fotka
@darjak Koukám, že chcete stejné místo jako my... stodola v anglo-saském stylu, ale já byla v jejím hledání naprosto bezradná, tak doufám, že budete úspěšnější ;-) Mám pocit, že je tady hrozně málo míst, kde se dá tohle najít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně mi povídej, já hledám a hledám:( Máš nějaké typy?
Odpovědět
Rádi kamerou zachytíme vzácné okamžiky Vašeho života Více zde: http://www.natocimvideo.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@darjak Ahoj ;-) @rencaboch Ahoj, něco nového? Já jsem spíš v klidu, většinu důležitých věcí máme zařízených, takže se svatbou moc nezabývám, spíš si tak užíváme tu dobu, kdy jsme snoubenci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika boužel nového nic :-| Teď po novém roce budu volat kvůli tomu datumu a musím se zeptat jak je to s hudbou..pochybuji,že v hystorické kaply mají elektřinu :-D Teda já ti závidím..taky bych si to už chtěla jen užívat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rencaboch Tak to se máš, že budeš tohle řešit už za pár dní, já bych měla na matriku volat až v březnu, takže to vidím na jinou variantu :-D To užívání vypadá tak, že teď jsme se zabývali spíš Vánoci, jenom občas projedu nové příspěvky na blozích a přihodím nějakou fotku na naše svatební stránky na FB. Měla bych řešit oddávajícího, až si na to najdu čas :-N
Odpovědět
haoj nevěsty, tak se nám to krátí.. a mě po vánočním kolotoči začne svatební, protože před Vánocema jsem zařídila jen místo obřadu hostiny a ubytování vše v jednom.. a teď musím najít šaty, hudbu fotografa.. svědka atd.. hrůza
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se odsouvám až na1.6.2012 neměli na původní termín volnou restauraci :-| Prej sem měla za volat o měsíc dřív :-D ale jak když ještě neměli vypsané datumy na matrice =-) asi sem měla vsadit na štěstí. Jó a mimochodem datumy nemají ještě teď 8-( Tak to nakonec nemáme v Lipnici nad Sázavou na hradě ale v Polné na zámku.Jedna obrovská výhoda je, že ušetříme 5600,protože v Polné se nic neplatí :-D
Odpovědět
ahoj mě to čeká 12.5. v liberci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem je konečně našla:) a mimo jiné nakoupila tady na bazárku spoustu věcí...a cylindry na auto:) Jak jste na tom s přípravami? O víkendu chceme jít na veletrh do Clarionu a třeba vybrat i prstýnky
Odpovědět
Ahoj, tak jsme s přípravami lehce pokročili,taky bych ráda na svatební veletrh do Clarionu. Hlavně kvůli prstýnkům, ale také oznámení, ceny příjdou dost děsivé když si vemu, že jich budeme potřebovat odhadem 100 a i na dortíky bych se podívala. Tak doufám, že to stihnu.. Nemáte náhodou někdo typ na DJ z okolí Jablonce či Liberce??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Z okolí ne:-( ale www oldaburda cz je dobrej:) znám se s ním osobně a již jsem ho objednávala tenkrát na vánoční zaměstnanecký večírek...to, co dokázal udělat a rozjet za zábavu? bylo to výborný...lidi seděli jako pecky a nevím, jak se mu to podařilo, ale dostal je na parket a už je nepustil...má taky karaoke a je to na dohodu, kam by přijel...zkus to:)
Odpovědět
Ahojky holky, tak se přidávám taky budeme mít svatbu v květnu :) Ale moc věcí zatím nemám, nejste někdo z Pardubicka?
Odpovědět
motley děkuju moc za typ. Už nám toho moc nechybí jen ten DJ z toho základního. A jelikož se v tom moc neorientuju nechám si ráda poradit. Iterka: Mi s přípravami postupujeme pomalu, když jsem četla toto téma a zjistila, že některé slečny měli to základní Místo hostina fotograf a dj zajištěné už v létě 2011 tak mě jímala hrůza, že nikdo už nebude mít volno a že nic neseženu. Nakonec se hodně vyřešilo místem které jsme zvolili pro svatbu. Bude vše v jednom obřad hostina a ubytování. Minulý týden jsem sehnala fotografa a teď hledám Dj. tak ať se zařizování daří..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky bych se ráda stavila na některém z veletrhů, když už se teda vdávám, zatím jsem na takové akci nebyla :-D 8-) V době konání Svatební show jsme mimo Brno, tak mi zbývá Futurum tento víkend, ovšem tam se ani neobtěžují se seznamem vystavujících, snad to nebude úplné fiasko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já právě dnes si uvědomila, že jsou to přesně 4 měsíce do svatby: My jsme na poslední chvíli měnili místo, nakonec obřad bude v kostele, a raut s večerní veselicí jinde. Hotový kostel, rautové menu, družičky mají stanovené šaty, a doplňky, oznámení navrhnuto kamarádkou( z těch v ponuce mi bylo šoufl...), jen ho je potřeba dodělat, fotograf zajištěný, a teď se objednat na zkoušku šatů:) Jelikož bude svatba v romantic stylu, tak zhaním prázdné skleničky, na stopce, staré skleněné mísy, rámy staré a býle dlouhé látky a lampióny...:)
Odpovědět
@darjak Ježíši.....fakt že jo. Už jenom čtyři měsíce.... my taky měníme místo na hostinu, protože jsme se rozrostli...ale nové ještě nemáme zamluvené. Tento víkend to budeme muset rozhodnout. První zkouška šatů je dnes odpoledne, to samé pro družičku, fotograf, video, dj jsou zamluvení, oznámení mi taktéž navrhuje kamarád....no vidím, že jsme na tom podobně :-)
Odpovědět
Ahoj, taky se přidám. Máme svatbu v Praze ve Viničním altánu. Naštěstí už mám mé největší starosti vyřešené - zamluvená (a v pondělí bude i poslaná záloha) restaurace, fotografka, video, kadeřnice a vizážistka v jednom :-). Co nevidět objednáme oznámení a minivína, ať už je to hotový... Hrozně rychle to utíká a nejvíc věcí chci mít zařízeno do dubna, pak bude honička ohledně šatů - ty mi šije kamarádka a vrací se ze zahraničí měsíc před svatbou :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chodí sem ještě někdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lyricka Ahoj, byli jsme o víkendu zas po dlouhé době navštívit rodiče snoubence, v dubnu se přijedou seznámit s mými rodiči. Dokonce jsme je vzali na svatební veletrh, abychom je trochu vtáhli do toho blázince 8-) Co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
No my se taky chystáme na veletrh, máme ho tu 3.-4.2. tak snad bude nějaká inspirace 8-) Jinak u nás se všichni znají, naštěstí, takže tohle už máme za sebou. Nejlepší je, že místo šatů pro sebe řeším, co dám maličkýmu :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahoj, mi jsme pokročili tak, že máme návrhy oznámení co nejrychleji se musím rozhodnout které,abych je mohla začít vyrábět. a byla jsem na první zkoušce šatů líbili se mi všechny,ale taky žádné vyloženě nesedli všechny jsem měla přišpendlené o dost a o velikost menší je neměli. Máte už seznámené rodiče? Já vůbec netuším jak to udělat a upřímně řečeno z toho mám hrůzu, protože jsou naprosto odlišní. A moje maminka akce jako svatby oslavy atd moc nemusí. Od mých patnácti mi vtlouká do hlavy že by bylo lepší mít svatbu malou jen snoubenci a svědci a oni aby se to dozvěděli až z oznámení.. Nakonec máme svatbu cca 50-60 lidí. Nemáte typ na Dj ten mi stále chybí a nevím podle čeho vybírat??
Odpovědět
ahoj děvčata, přidávám se do veselic, které proběhnou v květnu :-) zatím máme místo na obřad a hostinu, šaty a prstýnky...toť vše. Navíc přítel odletěl na měsíc do Mexika, takže zařizovat zbytek budeme v březnu, snad to stihneme..je někdo z Prahy?Kde si necháváte vázat kytku?A jak s dortem a koláčky?
Odpovědět
Ahoj, tak se hlásím mezi květnové nevěsty :-) Zařízené už máme spoustu věcí, jen prstýnky a oblečení nemáme. Já si nechávám šaty šít, už jsem domluvený se švadlenou, prý stačí, když příjdu koncem února. i když nevím, jak to dopadne, protože jsem těhotná a na svatbě dubu mít už pěkné bříško :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, tak už máme konečně datum, což je 19.5. Chvalský zámek a místo pro svatební hostinu máme taky zařízené. Fotograf a kameraman zajištěný. Kytku už mám vybranou jen ji někde musíme nechat zrealizovat. Chybí nám svatební koláčky (nemáte někdo kontakt na malé, výborné a za rozumnou cenu), svatební oznámení, Dj nebo hudbu (máte někdo nějaké zkušenosti), šaty a oblek pro ženicha, takže ještě hooodně práce před námi :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lyricka @eileen @kapunkap @klvky @luciasekg http://www.beremese.cz/diskuse/privat...
Odpovědět
také jsem z Prahy. Stále jsem měla dost času a těď mi příjde že to utíká až moc rychle. Květiny neřeším. Dort si s největší pravděpodobností necháme udělat v Erhartově cukrárně. Koláčky zatím řeším, švagrová vozila luxusní koláčky malinké vázané a domácí od nějaké paní od Kolína (měla už svůj věk tak musíme zjistit jestli ještě peče) a pak jsem slyšela že výborné peče nějaká paní z Oleška,ale na tu nemám kontakt. Šaty zatím vybírám a pohrávám si s myšlenkou že bych je zakoupila, protože celá svatba bude venku a já se bojím poškození(kamarádku šíleně popotahovali nakonec to díky pojistce "na blbost" zaplatila pojišťovna). Jinak za typ na Dj budu ráda:)
Odpovědět
Ahojky , taktéž jsme si vybrali květen, vždyt je to měsíc lásky :c))
Odpovědět
Ahoj, tak jak pokračujete? My jsme to všem oznámili. A tchýně to prostě nevzala. vše špatně, včetně měsíce květen :-( Pohádali jsme se, no hrůza. Ani se neptala na podrobnosti. Je nasraná, že si vše zařizujeme sami, že žení prvorozeného syna a chtěla mu svatbu vystrojit sama, říká mu, aby pozval i otce, kterého 20 let neviděl. Dokonce nám řekla, že nepříjde. Ale to si snad ještě rozmyslí. Holky, prostě děs, pěkně nám to všechno zkazila. ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?