Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
@lostakova aha ale kopíruju to správně, no je to svatební oznámení my wedding, velour úplně dole v nabídce
Odpovědět
@porodnibabka tak jsem ťeď do mimy volala a příští sobotu si jdu koláčky vyzvednout.Objednala jsem si dva tácky, tak můžu dát vědět. Nebo si tam případně ještě taky zavolej ať ti taky udělají, když říkáš, že tam příští týden jdeš na schůzku(v Unhošti mi řekli ať to objednám na telefonu v Berouně s tím, že si to vyzvednu v Unhošti) . Můžeš je rovnou testnout. Když už je budou dělat mně tak můžou vzít při jednom ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Já jsem pro první oznámení. Je více něžnější, romantičtější a víc klasické.
Odpovědět
@lostakova máš úplnou pravdu, tamto mě láká svou cenou, ale tohle je pěkný, nejspíš je rozhodnuto:-)dík
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk :-) A text? Máte nějaký klasický nebo vtipný?
Odpovědět
@lostakova asi normální z nabídky, normál....a vy?máte oznámení z netu nebo z Kladna?
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Potvrď si mě jako přítele a uvidíš ho v mém albu. Je to objednávané z netu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Pokud chceš krásnej oblek tak za kauflandem na Kladně je krámk kde maj jen pánské obleky a košile a je tam moc super pán a maj tam krásné kvalitní obleky a za pěkné peníze. Vyjde to stejně možná i levněji než pujčovné, tak tam zajděte .
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Když pujdeš do nějakého salonu tak se tam jukni na oznámení a pak si je mužeš objednat po netu , na netu maj to samé co v salonech, ale levněji, já si je takhle všechny v salonu prohlédla abych je viděla v realu a pak jsem ho objednala na netu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berennika Myslíš v kaskáďáku?
Odpovědět
@berennika dobrý nápad:-)))
Odpovědět
@lostakova ty jo to je moc krásné oznámení, odkud je?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ver.kkk Díky, taky se mi líbí. Je z amin.cz.
Odpovědět
ty jo koukám na to, nějaké levné:-)tak to možná ještě zvážím:-)
Odpovědět
@lostakova ty jo to je hooodně dobrý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Taky mě ty ceny zaujaly. My jsme za 30ks oznámení a 20ks pozvánek ke stolu + poštovné dali 1320.-Kč. Vím, že někdo tu psal i o dvojnásobné částce... A jsme se vším (včetně komunikace po mailu) naprosto spokojeni.
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova jj tam ne jak je vchod, ale z druhé strany kauflandu.
Odpovědět
@lostakova to je naprosto skvělý dík za kontakt, včera večer jsem to ukazovala příteli a ten vybral oznámení, modré se šampaň stuhou, mě se taky moc líbí, akorát je svatba do bordó, ale to snad nevadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Já jsem taky chtěla sladit oznámení k barvě svatby, ale v oranžové , žádné hezké nebylo a pak mě i napadlo, že oznámení se dává před stavtbou atak pak je jedno že neladí s výzdobou :-)
Odpovědět
@berennika no jasně:-)taky si myslím, že to je fuk, a líbí se nám tohle http://www.amin.cz/index.php?inc=fotk... prosím tě, že znáte Filipa ze Švermova:-)já ani nevím jak se jmenuje příjmením:-)a myslím si, že jsme se i jednou viděly v rokáči:-)že?
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk To budete mít asi o 10.- levnější než to, co jste vybrali minule, viď? ;-) Já taky oznámka nechtěla ladit do barvy svatby. A jak říká @berennika, rozdávat to budeš před svatbou. Včera jsem se dočetla, že bysme třeba ani ženicha neměly ladit do barvy svatby, protože není součástí svatební tabule. :-D Tzn. když mám zelenou svatbu, necpat ho do zelené košile, ale ladit ho pouze podle svatebních šatů a do zelené ladit jen ženichovy doplňky... @berennika Dík, určo tam zajdeme :-)
Odpovědět
@lostakova super to oznámení, já jsem taky pro necpat ženicha do zelené košile, ale třeba jestli budeš mít šampaň šaty tak šampaň, já ho taky nechci nutit do bordó košile, ale ono by to neblo ani hezké, líbila by se mi vestička, ale uvidíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova koukam, ze jsi taky procitala stranky Bandi, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Přesně, včera mi ji holky doporučily :-) Máš s nimi nějaké zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Nemám, bohužel, ale určitě se chystáme do nové prodejny tady v Praze, až ji otevřou. Prý by měli během března.
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Tak to chci, košili i kravatu champagne. Jen ta kravata, aby měla plastický vzor.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Taky se těšíme, až nám ji tady otevřou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova :-D ale je to fakt.Ta barva se dá nahnat tou korsáží.Já třeba bych chtěla kapesníček a regatku v světlounce zelené,ale s proužkama,kde je bílá,takže taky nic násilného.barevnou košili rozhodně ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Doporučila mi je jedna holčina tady a já zas poslala dál holkám sem.Mají krásné obleky,jsem zvědavá na realitu.ale není přesně specifikované,kdy v březnu to bude...No, uvidíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka jj, já jsem je našla už předtím na netu nezávisle na téhle diskusi a dost se mi líbili, ale ta cena taková nízká, tak jsem si říkala, že je to nějaký divný...........ale když je chválíte, tak budou asi fakt dobří....fakt se těším, až se podíváme do té prodejny, spoléhám na ni celkem dost
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?