Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
@ver.kkk a ty nechceš ty minidezerty z e-dortů? Mně totiž moc chutnaly. Také ještě uvažuji o tété mimě. Byla jsem tam v neděli a nakoupila pár dortíků na zkoušku, byly dobré, ale z e-dortů trochu lepší, takže vezmu asi minizákusky na e-dortech. Je fakt, že v mimě jsou dost levné. Já budu do výslužek dávat akorát koláčky, loni jsem byla na dvou svatbách a dostala výslužky, ve kterých byly i minidezery nebo kousek dortu a ráno to bylo takové rozplizlé a ne moc jedlé :)) takže nechám asi jen koláčky
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk My výslužky nedáváme... :-N jen dáme mandličky a přemýšlím nad domácíma perníčkama s datem svatby.ale nevím.Jinak nic.Jj,na náměstí.U základky. ;-) @lostakova jsou supr.jdi do nich,pokud se vám líbí.
Odpovědět
@eupha no nevím, mě připadají z e-dortů fakt malinké, podle fota tedy:-), nevím ještě, mám už udělanou objednávku, a říkala jsem si, že bych ty minidezerty mohla mít i levnější. To máš pravdu s těma výslužkama, minulý rok jsme dostali kopu dortů, a bohužel ráno nebyly nic moc, no chce to promyslet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha A na koláčky do MImy půjdeš kdy?ani nevím,jestli je maj bez objednání...Jinak souhlas.ještě maximálně do výslužek cukroví,jiank fakt nic jinýho nedávat.
Odpovědět
@porodnibabka No mě už to přijde taky trošku moc:-)najedí se, dort, raut, pití a ještě chystat výslužky domů, ale bohužel jsme byli na několika svatbách a dostaly jsme domů krabice jak vrata:-(tak to musím oplatit, a takže to dát všem no.....mandličky na stůl jsem taky přemýšlela, a nebo něco originálního jako jsou perníčky, ale já je teda neumím:-)a říkala jsem si že bych něco vyrobila, přemýšlím si koupit silikonovou formu na taková malá srdíčka (asi 3-4 cm) a takovým prolisem, a nalít do toho čokoládu a nějak hezky to pak zabalit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk taky by to šlo. ;-) Já ty perníčky právě snad zvládnu,jen se bojim toho zdobení,ale snad to bude ok.Nechci nic složitýho.Pak taky od nás dostanou noviny...My jsme na svatbě právě nic moc nedostali,jako výslužku,takže to prostě neřešim.
Odpovědět
@porodnibabka to teď máte dobrý:-)já asi koupím krabičky, a dám dam nějaké minidezerty a bude to, nám dávali fakt kusy dortů, ale né jako svatebních ale extra zase kupovaných, a už takhle mi to přijde dost jen za sladké:-)ikdyž u nás radši věneček než svíčková:-)to je fakt
Odpovědět
@porodnibabka no ono si je právě musím objednat na místě je nemají. Chci tam tento týden zavolat a na stránkách píšou dodání 14 dní. Co se týká zdobení perníčků, tak jsem letos zdobila na vánoce a písmena mi šla daleko líp než nějaký obrázky :) takže pokud dáte datum svatby tak to bude v pohodě ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk :-D Fakt :-D Tak to u nás právě spíš obráceně.a co kdybyste doma napekli pár nějakých koláčů na pár plechu a pak to rozkrájely na malé orce.To by nemuselo být tak cenově drahé.
Odpovědět
@ver.kkk tak malinké bude všude, jsou to minidezerty :) Pak jedině objednat klasický dortiky.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Ty jo až 14 dní? =-) Noc o se dá dělat.asi to risknu.Máme tam jít příští týden domlouvat podrobně všechny dorty,zákusky a koláčky.
Odpovědět
@porodnibabka třeba to udělají dřív nevím, tohle mají na webu :) No koukám, ty už tu svatbu máš za chvíli :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eupha No,letí to jak splašený... :-N ale já stále zůstávám v klidu.Pořád na vše času dost.Flegamtik a pak budu stresovat...
Odpovědět
@eupha no jasně já vím:-)jsou to spíš sladké jednohubky:-)asi pojedu do unhoště a taky nějaké koupím na zkoušku, jo zítra ti pošlu to číslo na paní ze strašecí, má ty koláčky fakt prý výborný
Odpovědět
@porodnibabka napadlo mě ještě si vyrobit vlastní čokoládky, koupit ty od milky, ale přesně nevím kde je mají, a udělat vlastní obal, a na to napsat třeba datum svatby a děkujeme nebo tak, byla by to zase piplačka jako s vývazkama:-)ale bylo by to pěkný tuším:-)co ty na to?
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Malý čokošky dělá i Orion.taky jsem to chtěla,ale je fakt,že by se to mohlo roztéct a aby to pak lidi vyhazovali...To teda nejsem blázen za to vyhazovat peníze.
Odpovědět
@porodnibabka hm, to máš asi pravdu:-(na dárečky na stůl se asi vyprdnu, už je toho dost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk ty mandličky třebas jsou fajn,budu jich mít přes kilo a asi za 300 kč,což jde.To se nerozteče a fakt je to dobrý.
Odpovědět
já vím, ale skoro všechny kámošky to měly víš, nechci to mít stejné:-)ale jestli bych dávala dárečky, tak to asi vyhrajou stejně mandle, a budeš je mít v tylu?
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Koupila jsem takovou tu organzovou záclonu asi za 55 kč v Möbelixu,takže z toho ty pytlíčky nebo mošničky udělám. :-N :-D Jiný dárečky nevím.Vína jsou drahý...dobrý by byly ty perníčky.Na fler.cz je dělají na zakázku a myslím,že to zas tak drahý není.Podle toho,kolik jich chceš. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka no ty perníčky jsou krásný:-)napadá mě že babička by to určitě svedla:-)nechtěla jsem jí otravovat, ale kdybych jí pomohla:-)))asi to vyhrajou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Je to originální,každá můžeme mít jinej tvar,jinej styl zdobení a přijde mi to jako česká tradice.Furt je to tomu blíž,než mandličky. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka ale ty jsou taky krásný, mě se moc líbí a i chutnaj, jen je u mě teda měl skoro každý:-)no holt mám kámošky které to měly hodně vylazené, možná proto jsem i tady:-)holky doporučily:-)
Odpovědět
@ver.kkk zabalím je do tylu a dám přes ně bordó mašli a je to:-), no ještě to upéct a nazdobit:-)
Odpovědět
@ver.kkk mám ještě otázku pořád nevím oznámení a docela bych už ho měla po ruce, duben se blíží - jaké je hezčí :-) to http://www.miadesign.cz/2006/ nebo to http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam... cenově super:-)obě
Odpovědět
@porodnibabka to bylo pro tebe asi chápeš, už blbnu:-)
Odpovědět
@porodnibabka dívala jsem se ještě na stránky mimy a na obrázku je vidět, že koláčky jsou kynuté a vypadají dobře, tak bych se toho asi nebála :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Mě se to první oznámení neukázalo =-) Nedala jsi špatný odkaz?
Odpovědět
@lostakova nejspíš ano:-( tak znovu http://www.miadesign.cz/2006/
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk To mi ukazuje jen úvodní stránku...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?