Svatba v Kladně v roce 2011. Jak jdou přípravy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdrvím Kladeňačky a všechny, co plánují svatbu na Kladně! Jak se vám daří vybírat šaty, místa hostiny, fotografy...? Ráda uvítám pár rad, vyměním si zkušenosti atd.
Odpovědět
@porodnibabka koukám to máme úplně stejný. Dotáhla jsem ho vybrat prstýnky, musím ho ještě dotáhnout na tu matriku a ještě si taky musí vybrat oblek, jinak ho to vůbec nezajímá :) Říkal, že se nechá na svatbě překvapit :) Jinak jsem byla v neděli v Unhošti v té cukrárně a koupila jsem tam pár dortíků na ochutnávku a byly moc dobrý - krom medovníku. Ty tam odtud budeš brát i koláčky nebo máš nějaký jiný tip? Já si teď objednala ochutnávku z e-dortů a dorty i minidezerty byly výborný ale koláčky nic moc. Jsou to takový ty nekynutý, tvrdý a na můj vkus tam bylo málo náplně a navíc nedělají makové :( Takže pokračuji v lovení koláčků :)
Odpovědět
Profilova fotka
Koláčky budu brát taky z Mimy...jiný typ ani nemám. :-( @eupha takže ještě nevíš,kde vezměš sladké?Rozhoduješ se mezi Mimou a e-dortama? ;-)
Odpovědět
@porodnibabka no nejdřív že si vezme oblek který má, úplně nový v létě kupovaný, ale já bych chtěla aby si půjčil nějaký pěkný, ale to jestli dopadne to fakt nevím:-)a to musíme někam kde mají otavřeno o víkend:-) Holky, to je ale úplně normální, kamarádky teď už manžel, o tom vůbec nechtěl slyšet, a já si říkala že by mi to bylo líto, kdyby tohle dělal, ale je to stejný:-)))), všude, a já se jim ani nedivím:-)
Odpovědět
@eupha ahoj, myslíš e-dorty.eu? od nich budu mít dort a svatební muffiny, jsem moooc zvědavá, každý to tu chválí, tak jsem dala na ně:-)jo a koláčky já budu mít z Nového Strašecí, domácí, nějaká paní cukrářka na mateřské, můžu Vám sehnat kontakt kdyby někdo chtěl, je to nějaká mamky známá, tuším že chce 220 za kg, já ani nevím jestli to je dost nebo ne:-), koláčky si vzala na starost mamka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk :-D Tak svatba je spíš holčičí zábava a radost.Chlap neví,tyhle věci nechápu,nezajímá je t a neví,co a jak.Přítelovi ukážu třebas víc fotek a on jen řekne...Hm....hm...no,to je fuk,co vybereš.jen v prstýnkách měl jasno,ale třebas dort je mu fakt ukradenej.No a oblek a doplnky jako pásek,boty a knoflíčky,to si bude vybírat sám.Na to on je expert. My chceme taky právě zkusit nějakou mín obvyklou barvu než černou,ale jestli to manžílkovi bude slušet,to se uvidí.
Odpovědět
@porodnibabka a měla jsi nějakou ochutnávku těch koláčků? já si tam chci ochutnávku raději objednat než to koupím :) třeba tyhle koláčky z e-dortů mě vyloženě zklamali, takže kdybych je objednala bez ochutnání, tak budu naštvaná. Co se týká minidezertů, tak mi z těch e-dortů chutnaly přeci jen trochu víc než z mimi, takže asi dort a minidezerty vezmu na těch e-dortech. Objednala jsem si na zkoušku dva druhy korpusů s náplněmi a oba byly hrozně moc dobrý. Minidezertíky jsou tam dražší než v Unhošti, ale rozhodla jsem se vzít jich jen trochu, takže mě to nepoloží :) No a koláčky, když budou dobrý, tak z Mimi, ale nejdřív musím testnout. Kamarádka mi ještě doporučila z Krušovické pekárny, takže taky testnu a uvidím. Jsem nečekala, že zrovna na koláčkách se tak zaseknu :) ale tak koláčky jsou pro mě symbolem svatby, tak chci, aby mi chutnaly :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha No,netestovala...To mě nenapadalo,ale to by mě fakt mrzelo,kdyby nebyli dobrý nebo tvrdý,jak píšeš.berennika to měla od ...ted nevím,ale psala to tu a prý to bylo dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Jo,už to vidím.Kompek Kladno. ;-)
Odpovědět
@ver.kkk ahoj, jojo myslím e-dorty.eu. Včera mi od nich přišla testovací ochutnávka a krom koláčků jsem byla spokojená, takže tam taky pravděpodobně koupím dort a minidezertíky. Nevíš kolik tam stojí doprava na Kladensko? Tak kontakt do strašecí klidně pošli do IP. Cenově je to dobré, někde chtějí za kilo i 340,-
Odpovědět
@porodnibabka ok, zkusím i Kompek. No jedná se o to, že oni se dělají koláčky kynuté ty chci já a tyhle z e-dortů byly z jiného těsta, připomínalo mi to trochu linecké, ale nevím co je to za těsto :) Takže mi to spíš připadá jak cukroví než klasické koláčky a já chci klasiku. Já mám v úmyslu si testovací v Unhošti objednat, tak ti pak řeknu :)
Odpovědět
@eupha určitě se zítra zeptám mamky a pošlu, tak přeci jen je to paní na mateřské, takže nemůže nasadit cenu, máma tam jedla jak koláčky tak cukroví a byla unešená. Prosím tě, já ani nevěděla že je testovací sada, a udělala jsem objednávku, a já mám ten stojan na muffiny, takže si pán pojede v neděli pro stojan:-(což je blbý, ale jinak to nejde a za to chtějí 550, je to dost, ale zase cena dortu je bezkonkurenční, mám v ho v albu, a když to srovnám s e-party, tak super........ kolik tě prosím tě stála ta testovací ochutnávka?docela ráda bych si jí taky jen pro zajímavost objednala, dík
Odpovědět
@ver.kkk no oni teď měli speciální nabídku, že na Valentýna rozváželi ochutnávku zdarma po Praze. Bylo v tom: 10 minidezertů, 10 ks cukroví, a dva kusy dortu - mohla sis sama vybrat korpus a příchuť - daly mi celkem dlouhej seznam všech příchutí a ty dva kusy dortů byly opravdu velký - tahle ochutnávka stála 150,- + jsem si k tomu ještě objednala koláčky 30 ks za 40,-, ale já myslela, že budou dobrý, tak jsem vzala 0,5 kg za 130,- :) ale tak přítel to spořádá, ono toho zase tolik není. Zkus tam napsat, pokud si k tobě pan pojede pro stojan, tak ti to rovnou může vzít.
Odpovědět
Článek se načítá
@ver.kkk jo a mrkla jsem ti do alba a vybrala sis stejný dort jako já :) taky budu mít svatbu do červena :)
Odpovědět
Profilova fotka
@eupha Jé,tak to bys byla hrozně moc hodná.Budu ráda,když mi řekneš,jak koláčky chutnaly. ;-)
Odpovědět
Holky, kde mají hezké pánské obleky:-)máme problém že přítel má přes 190:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk zkus salon v Buštiku nebo v sophii.Tam mají mooooc hezké.sice dražší,ale stojí to za to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka A ty obleky tam i prodávají? Nebo jen půjčují? My chceme určitě koupit, ale chceme do toho investovat "jen" 4tisíce...
Odpovědět
@porodnibabka prosím tě, a na kolik vychází půjčovné, chtěla bych i vestičku, a asi tu regatu, nebo co se k tomu bude hodit, např. v Buštěhradu, do Sofie se mi moc nechce, co by se dalo dělat, dík
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Půjčují..za tu cenu 300o v Sofii a koupit se dá,ale za 8500 a možná i víc,to nevim.V Buštiku netušim...jedna holčina mi tu dávala tip na obleky Bandi Vamos. Jsou to nové obleky,ale cenově od 2500 kč.A fakt pěkný.Mají webovky,tak jukni.Od března by měli být na Praze 4. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Juknu, díky :-)
Odpovědět
@porodnibabka to jsem si myslela, tak kolem třech tisíc:-/,připadá mi to dost, ale co se dá dělat, ještě jsem chtěla odkud máte mini zákusky, pokud máte (otázka pro všechny):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk :-D jak to?nelíbí se ti přístup tamnich dam?V tom Buštiku to mají do nějakých 1500 nejvíc,ale jak to mají s doplnkama netuším.
Odpovědět
Profilova fotka
@ver.kkk Mima.Má mini za 4 kč kus. ;-) @lostakova Mně to přijde fajn cena a obleky vypadaj krásně. @ver.kkk No ta Sofie mi taky přijde drahá.Za 3 už můžeš nějakej oblek koupit,když budeš mít štěstí.Mně přijde přijatelná tak 2000 za půjčení.Ale zkusíme Bandi,ty ceny mi přijdou neuvěřitelný.
Odpovědět
@porodnibabka my si ho právě chccem půjčit, přítel má hezký oblek, ale je pravda, že na svatbu by měl být nějaký honosnější půjčený, určitě zajedem do Buštěhradu, já tam jednou byla pro plesové s kámoškou, a moc se mi to tam líbilo, dík moc, jojo četla jsem to tady o nějaké cukrárně v Unhošti, to je od nás i kousek, 4kč je dobrá cena, záleži ale jak jsou velké:-)vím že jsou to mini, ale viděla jsem fakt mini, skoro jak koláčky, a chtěli za ně taky 4 práce, přemýšlím, že vezmu normální zákusky, to by bylo asi lepší, my budem mít sladkého hromadu, naše obě rodiny nějak jsou na sladké, tak se musíme vybavit:-)strašně se těším na ty muffny od e-dortů:-)vypadjí úžasně
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Ceny super, internetový stránky na úrovni (líbí se mi, že i poraděj) a obleky vypadají luxusně. Přítelovi se určitě taky budou líbit. Mrkněte prosím ke mně do alba na manžetový knoflíčky, co jsem vybrala. Začínám si říkat, jestli by se k takovému obleku hodily a jestli by nevypadaly jako kýč. Přítelovi se líběj, rád si je vezme. Mě připadají skvělé, vtipné, ale začínám přemýšlet, jestli nevybrat nějaké elegantnější. Váš názor?
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova Mně se líběj.nejsou tak moc výrazný.jedna nevěsta je ženichovi pořídila a nevypadalo to vůbec zle.Hodím ti odkaz. ;-) Oni zas tolik vidět nejsou.jsem zvědavá,jak to bude vypadat,mě přijdou ty obleky báječný a vůbec mi to nejde dohromady s tou cenou.I za ceny doplnků,co tam mají... ;-) @ver.kkk jak jsou velké netuším,ale myslím takový ty mini klasický.Koláčky jsem od nich neměla.Jen dort,ale byl lahodnej.S mandlovkou a jahodovou náplní a v tom i kusy jahod.No a cenově je to supr.My to tam brát budeme 100% jdeme tam příští týden vše domluvit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lostakova http://www.beremese.cz/fotoblog/veron... ;-) Vypadají celkem vkusně.Žádná divočina. @ver.kkk Já nad tím Buštíkem taky přemýšlím,ale ani nevím,jaký tam mají obleky... :-(
Odpovědět
@lostakova mě se taky líbí, a je to dobrý vtip hlavně:-)já nad nima taky přemýšlím:-)ale asi už nezbydou finance na vše:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Já je viděla u kamarádky na svatbě a přišly mi fakt super. Ok, bylo to jen takové moje malé zaváhání :-) Já se už stihla zamilovat do obleku Men Viper Rico Kronos Oliv :-) Moc ale nejsem na proužky, ale myslím, že i tak je super.
Odpovědět
@porodnibabka já se tam určitě zajdu podívat, koukám, že jsou i na netu, teď jsem je našla, to je tam na náměstí a asi vím kde, dorty už mám jasný, z e-dorty, ale ještě ty minidezerty, a nevím co s výslužkama, doufám ,že zbyde dort i muffny, ale co když ne:-)jsme fakt žrouti sladkého:-)co dáváte za výslužky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?