Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
My jsme se sem přestěhovali v létě, jmenovky jsem ještě pořádně nekoumala, tak je možné, že tu bydlíte. To by byl teda gól. :-D Nám se teď právě začal rekonstruovat panelák, tak to odstranění budeme mít zaplacený od družstva, protože by ty hnusný potvory taky mohly poštípat dělníky. ;-) My bydlíme úplně nejvýš a oni mají hnízdo ve stoupačkách nebo tam někde.
Odpovědět
Profilova fotka
lovly tak to nebydlime u sebe:-D je to panelák, ale uz je hotovej a je to tu samej postizenej duchodce.. vás bych si vsimla:-D:-D jezis.. ve stoupackách!! =-) =-) no tak to bych tam odmitla bydlet, natoz spát... jezis
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si včera vyzvedla šatičky a naštěstí v pořádku, nic z toho neodpadlo. Tak teď si udělat čas a dát na inzerát...s těžkým srdcem se jich ale budu zbavovat :( přeci jen je to věc, kterou člověk vezme jednou za život :-( ale peníze se hodí... s těma fotkama jsem tedy měla štěstí že jsem si vybrala Šárku...nechala nám vyvolat 150fotek a na cd a dvd nám dala úplně všechyn co vyfotila. řikala že je jí líto to promazávat, takže my máme z toho zbytku asi 1500,- fotek za což jsem ráda, jelikož jsou tam i některý který si teď nechám dopřidělat... Další novinka je, že konečně 11. října chceme letět na svatebku...jen se rozhodujem mezi Tunisem, Egyptem a Řeckem...(Tunis všichni rozmlouvaj), tak co myslíte? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
market, byla jsem vsude.. podle toho jakou mentalitu máte rádi:-)) ja jsem na ty araby a na egypt kde jsme byli nedám dopustit(az na ty vlezlý somráky co te porad otravujou a chtej bakšiš)..jinak teda recko!:-) ted je tam tchán a je tam prý 30°... v egypte je 38°cca :-) tunis nebrat..:-/
Odpovědět
Tak hrozný to zase není, vosy se vyskytují jen v kuchyni a občas na záchodě, ale to jenom mě, manželovi tam ještě nevlítly, asi ho mají radši ;-) Jinak s tou fobii, už jsem to tu psala. Právě docela komedie, vidět mě v akci při vraždění vos. Jsem ozbrojena 2 novinami a lakem na vlasy. Začnu na ní pořvávat a pak jí mlátím zběsile hlava nehlava. Pak jsem spokojená. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lovly:-D:-D uplne zive si to dokazu predstavit:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já tedy právě araby moc nemusím :-( hm tak Tunis asi úplně zavrhnu, ten mi fakt hodně lidí rozmlouvá...A zase Egypt mi přijde že tam neni nic moc co dělat :-( a myslíš že tam v půli října bude ještě hezky? snad jo,...tak asi vyhraje to Řecko ....
Odpovědět
Profilova fotka
market tak to netusim, jestli tam bude hezky, v recku uz asi hrozí dest...to ais jo.. tak jestli je nemas ráda tak tam teda rozhodne ne:-D:-D no egypt je bud vylet na památky, nebo do pouste a nebo na lod.. my jsme si malem nestihli vybrat.. takovy ty klasiky no.. jinak ze by si tam chodila po prirode, tak to fakt nehrozi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já zas věřím, že se to někdy musí prolomit já se třeba až po 7 letech dočkala toho, že vedle sebe usínáme a probouzíme každý den a stálo to za to čekání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak já než přispěla příspěvkem tak jsem byla mimo mísu ahoj holky :-) my měli letos v létě taky vosí hnízdo pod střechou v podhledu u okna do ložnice - koupili jsme raid proti vosách a střňům průběžně manžel stříkal až jsme tam měli vosí hřbitov ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak dneska mam v praci celkem klid, tak nakukuju :-) jinak nam ted cely tyden vecer nesel net, tak jsme vcera vypovedeli smlouvu, tak jsem zvedava, jestli nedopadneme jako alka :-) holky, co budete delat se satama? opravdu je vsechny prodate? mne je ted mamina privezla domu, uz vycisteny, vyzehleny... a je mi strasne lito je prodavat, ale asi budu muset, co s nima... aby mi lezely ve skriny a za 20 let je nikdo nebude chtit???
Odpovědět
Profilova fotka
no ja je jeste ani nedonesla do cistirny..porad nejak neni cas..to je des.. protim penize by se hodily...takze prodám urcite-- kdyz je nekdo bude chtit... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
markét ahoj :-) tak tohle dilema nemám, ale jak se znám tak bych je neprodala :-N ale je fakt, že je lepší je prodat co nejdřív dokud je o ně zájem za nějaký ten rok už budou úplně jiný modely
Odpovědět
tak to jsem stejna jako ty, radu... nechce se mi ani trochu, jsou tak krasny... ale H. je hroznej realista, takze jak to tak vidim, inzerat nakonec poda on :-D a jak se mate? omlouvam se, ze jsem nedocitala...
Odpovědět
Profilova fotka
markét u nás by to bylo úplně stejný manžel by do mě hučel ať už podám inzerát atd. :-D ale to pomalu každý chlap my se máme fajn - příští sobotu odjíždíme na víkend na Lipno tak se těšíme :-)
Odpovědět
radu - koukam, ze toho mame fakt hodne spolecnyho :-) tak to je super, ze jedete!!! a kam jedete, do jakeho hotelu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) je to super aspoň vypadneme a vypneme, jedem do Frymburku přímo do hotelu Frymburk :-) a co vy jak se máte? kromě toho že vám nešel net ;-)
Odpovědět
tak to ja se kouknu, jaky je ten hotel na netu, tam to neznam :-) jinak celkem to jde. kdyz pominu, jak jsem se dneska rano vztekla s delnikama, co nam prisli konecne po 3/4 roce opravit strechu, kterou mame v zaruce (ujely tam nejaky tasky)... "manzelsky" zivot je fajn, ale vsichni nas trochu trapi neustalyma dotazama na miminko... a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky ja se tu snad ulepim:-) ale je to super...:-)
Odpovědět
alka, a co delas?
Odpovědět
Profilova fotka
lepim foto do naseho alba:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jojo mrkni nevypadá špatně ;-) hlavně je tam bazén, tobogán atd. tak se vyřádíme :-D jee tak to je nemilé když jsou reklamace a to tak bývá najednou mají času dost ]-( my teda nemáme skoro co reklamovat, protože manžel dělal skoro všechno sám s tchánem, ale i to málo občas stačí např. elektrikáře bych dneska nakopala do pr.... fušař, který jí dělal snad 2 měsíce za stejnou cenu co si berou elektrikáři co mají za týden hotovo a ještě nám jí udělal bez faktury! ]-( ]-( ]-( a to nám dal na jeden slabej jistič tolik spotřebičů, že pokaždý když jsem zapla vysavač tak to vypadávalo a když tam přijel známej elektrikář tak se zděsil co to bylo za patlala ]-( nooo hlavně, že byl na doporučení tak to je opruz otázky na miminko to věřím... já už si za ty roky zvykla, že se pořád ptají tak cooo??? nejvíc mě rozsekává Z. babička když mi řekne pořád nic? hmm to je divný mě se to podařilo hned v šestinedělí - tak mám stochutí jí vpálit, že nám taky, ale bohužel... akorát naši jsou tolerantní a vůbe se neptají
Odpovědět
Profilova fotka
radus babicku bych spis napalila pestí:-// takovyhle otazky.. to by me prdlo... nastesti se ptaji jen "debilni" lidé, a to nema cenu komentovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a na některých lidech v okolí už úplně poznám jak se dívají jestli už jsem těhu jestli už mi neroste břicho... Z. prohlásil, že až otěhu že by mě nejradši celých 9 měsíců nechal ležet v nemocnici, aby nikdo o tom nevěděl - blázínek
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj to je sice hezky.ale z toho by ses zcvokla.. to ceká me, tak si rikam oc já tam budu delat :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti já věřím, že nezcvokla já totiž už asi vydržím úplně všechno... fakt tě to čeká? no je to nepříjemný, ale pro mimi všechno že... taky si tak říkám, že tam možná ke konci těhu skončím pod dohledem
Odpovědět
Profilova fotka
jj doktor mi rekl ze jsem oukej, ale ze jestli s emi podari otehotnet, tka ze mam na 90% rizikový.. at stim prej pocitám :-N jj ale mam z toho takovej strach, ze klidne tech 9mesicu prolezim :-N
Odpovědět
alka - proc te to ceka? Omlouvam se, pokud se blbe ptam, ale nejak jsem to nepochopila... radu - no to je presny, psala jsem to tady uz jednou, myslim, me se kazdy ptal, jestli jsme se brali, protoze jsme museli, kdyz jsem rekla, ze ne, tak se divili, proc jsme to delali... dementi, fakt! to bylo po svatbe, ted se zase porad vsichni ptaji a jako kdy budu tehotna, jestli uz jsem, ze jim zase urcite neco tajim... jako at se jdou nakopnout, ja sama ted nejak nevim, kdy chci... na jednu stranu bych ho chtela, na druhou ne. u H. vim, ze bych chtel jeste tak do leta pockat a pak... navic me desi ta predstava, ze si rekneme "tak ted jdeme vyrabet dite"... to je divny.
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný... třeba to nakonec bude tak, že budeš moct ležet nejdřív doma a pak až ke konci v nemocnici ale to je zbytečný teď o tom polemizovat, každé těhotenství je jiný a necháme se překvapit jak to pak bude až to nastane ;-) já se tak těším, ale zároveň mám šílený strach a bojím se abych nebyla s nervama v pr... no jo no ale to teď taky nevyřeším
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?