Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
zdravotní pojišťovna finančák když nepodnikáš ne - tam není co hlásit banka pojistky
Odpovědět
Profilova fotka
a pak postupně když budeš navštěvovat dr. tak jim to hlásit
Odpovědět
Profilova fotka
tak pojistovnu sfouknu hned-mam ji vedle uradu na obcanky..to je fajn.. banku dneska asi taky sfouknu... problem budou stavebka a ták... no a pak katastr...tam pujdu asi az v pátek..dneska mam nejakou depku a lenoru, tak jen to nejnutnejsi... jj doktori..to je taky fakt... ted mam jit ke stitnari a na gastro, tak mu reknu starý a az tam budu tak to zmenim...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já v létě pojistky zredukovala na 3 a jednu z nich má na starost finanční poradce - takže mu napíšu údaje a doufám, že to zařídí ;-) a stavebko mám taky už jen jedno... jojo taky to tak dělám když si volám k dr. tak starým příjmením a na místě jim nahlásím nové + adresu ;-) já jsem se zas v pondělí pustila do úklidu, praní a žehlení, že jsem se nakonec už do města nedostala, ale potřebuju fakt nutně hadry a boty
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nutne potrebuju bundu..takovou tu na ted-tu podzimni.. jenze nejsou penize.. a co hur.. nemuzu zadnou sehnat...kamkoli vlezu tak maj nejvic XXL a to xxl je velikost tak akorat na moji 50kg mamku...nechápu co jim ruplo v hlave...ja jsme rok stejna, a pres pul roku mam problem sehnat cokoli...:-//fakt zurim.. a nemluvim jen o tintongach.. uklid, noo, to bych taky mela.. jeee me se tam tak nechce.. ale uz musim.. a vsadim se ze s ejim trefim do obedový pauzy:-// tak zatim páá
Odpovědět
Profilova fotka
teď na tzv. přechodové období mám kabátek a pak slabší kabát a vestu, ale na zimu mám jen jednu hodně krátkou bundičku a chci něco pod zadek a nějaký kozačky atd. jo ty vel. jsou šílený kolikrát si zkouším triko vel. L a je mi malý ]-( takže vím o čem mluvíš na bundy a svetry chci kouknout k čongolíkům - nebyla jsem tam x měsíců tak ani nevím co mají za zboží... páá a dobře pořiď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét cena za jednu fotku je 1,99kč posílají to poštou takže samo pak poštovný. byla to rychlovka, jeden den sem objednala a poslala peníze a druhý den mi psali že platba dorazila a že odesílají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, tak to od nich taky objednám...já právě chtěla jít do Dvořáka, tam dole a tam za to chtěj hrozný peníze :-( takže to objednám taky u nich ;-) dík za tip. zítra si jdu vyzvednout ty šaty, tak se modlim aby mi nedali ty nášivky v pytlíku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ahojda dámy!:-) tak mam super náladu..prave jsem dorazila domu!... a? mam hafo veci.. mam z pulky nakoupenyho jeziska, mam bundu! mam boty, mam sátek..no proste super!..je fakt ze jsem vytáhla mamku a ta trosku dost zainvestovala :-N ale super, mam hroznou radost:-) fotky uz jsou taky daný na vyvolání, zitra uz prý budou, a dali mi slevu! jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí doklady taky mam:) krásný:-) uz to mam oficialni:-) jo a byla jsem opet na zrusená netu.... a hádejte? no nezrusili mi ho!! prej to neni zaplaceny a platba z minulýho týdne jim jeste nedorazila, takze dostali sprchu, zitra jdu do banky a jdu tam zas, at me nestvou... jinak zajimavost _ byla tam pani, a mela ten samej problem! nechteli ji to zrusit, a ona ze tam uz je po nekolikaty a ze porad jen problemy, a ze to plati tak proc ji chodi pokuty... no... aspon ze jen JA nemam ten problem...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si zatopila, piju kafíčko a relaxuju manžel je na cvičení s marti manželem tak jsem na ně zvědavá jak budou vypracovaní :-D a já večer vyrážím na zumbu marti no teda tys toho dneska stihla vyřídit a nakoupit kdepak si sehnala bundu? tak to je mamča hodná ;-) no a s tím netem je to fakt síla a je vidět, že nejsi jediná markétko ať jsou šatičky v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét šatičky budou snad v pořádku!!! Holky já konečně koupila svatební album!!!!Je překrásný - pro mě. Božský, vejdou se tam všechny fotky který budeme mít + ty naše vyvolaný doufám. dala sem za něj 630kč ale je krásný!!! marti: to ti závidím že jsi takhle pokoupila a ještě že mamka zainvestovala :-) Radus: já bych taky chtěla relaxovat, ale mám pořád v hlavě tu debilní školu a pořád nic neumím
Odpovědět
Profilova fotka
radus aha..jeste ze te mam... ten muj mi nic nerekl a samo ze to nevim a uz ho "uhanim" kde je...:-D takze diky..aspon vim kde je:-D:-D radus normalne v KIK jestli znás? v prioru..tam nakupuju max ponozky..ale oni na me meli cislo a za 470kč... no nech ji tam :-D :-D jj mamca je zlatá.. chci ji to nejak vynahradit, aspon pres toho jeziska..tak to byl taky tah, aby mi ukazala co s eji libi a co ne(samo ze nenapadne):-) takze zitra jdu neco nakoupit jí...jeste:-) a pak az asi pred vanoci..ale segru mam, nej kamosku mam, takze uz jen kus mamky, celej tatka(to je vzdy na hlavu neco mu vymyslet) a manzilek...:-)) sem rada ze mi tu naladu zvedla:-) zarim jak cernobil:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martí: zrovna dneska sem koukala do kiku do letáku. líbí se mi tam trička :-) a svetříky
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj sama jsem koukala ze tam maj docela dobrý hadriky, a ze to neni marný:-) jinak ahojky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti no jo chlapy :-N to je super kup bunda za 470,- fakt a díky za tip potřebuju aspoň 2 svetříky tak tam mrknu a docela nemají marný trika a svetřky u čongů nahoře na lannovce - centrum levného nákupu - kolikrát jsem tam nakoupila hadříky, který jsem nikde jinde neviděla a každý se ptal kde jsem tak krásný svetřík koupila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pelu to je fajn, žes sehnala album co se ti líbí ;-) a s učením ti to nezávidím - dobrovolně přiznávám, že já už bych na to neměla a obdivuju tě ha manžel dorazil tak zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
jj u tongu taky nakupuju..kdyz to neni takova ta jejich "klasika" ale kdyz to vypada co k cemu...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás je taky takovej obchod kde jsou vietnamci, ale neprodávají tam a mají super věci, chodím tam pro džíny za 300-400kč a vydrží mi několik let a spousta lidí se mě už ptalo kde sem koupila ty super džíny a tak :-)
Odpovědět
Já dodnes nemám vyřízené doktory (změna jména) a celé mi to trvalo sakra dlouho :). Pellu: jaké máš album :)? Já sehnala to svoje až rok a něco po svatbě, nemohla jsem pořád na nějaké natrefit (takové, kam by se vešly fotky 13x18)........nakonec mám album 35x45 cm, takže tam mám hlavně fotky 13x18, doplňkové 9x13, je tam i nějaká 15x21 a 21x30. Je to super, že se jich tam vlezlo asi 240.....vlezlo by se i víc, ale to byl takový hlavní výběr :) Nalepím tam i oznamko a slib z kostela pro oživení.
Odpovědět
Profilova fotka
až bude čas zkusím ho vyfoti.koupila jsem klasické, tvrdší papíry, fotky se na to nalepí a přesto je ta průhledná stránka (jako měli v albu naši rodiče) Já mám 100 fotek od fotografa a právě ještě nevím v jakém formátu :-) a pak tak přes 100 ještě našich a taky je chci mít všechny pohromadě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, já si dneska přeležela pravou ruku, cítím se jak zmlácená :-N já asi taky pořídím nějaké menší album, protože sice budeme mít fotoknihu, ale já chci mít vyvolaný i zbytek amatérských fotek i z restaurace a vložit si do něj vývazky, svateb. harmonogram na kterém máme jaké bylo menu v restauraci, střep a od kamarádů jsme dostali na památku kovovou 50,- vyrobenou letos ;-) a nějaký mašličky ze svateb. darů
Odpovědět
Profilova fotka
radus tak to jsme na tom stejne.. ja nemohla spát, takze jsme 4hodiny cumela do zdi, a kdyz uz jsem konecne usla tak jsme mela opet samý nocni mury, az me manza musel budit... to je fakt uz strasny..asi si stim dojdu k doktorovi:-// jinak pamatecni veci mam v krabici, a tu si schovam celou(na pranicka) jinak mam mega album kam se mi to vsechno vejde.. a na fotky od kamarádů se najde nejaky uplne obyc album:-) jinak holky!! v pondeli mam pohovor!! jsme z toho nervozni jak blázen!! musííím!!
Odpovědět
Profilova fotka
jejda marti taková noční trápení? =-) jenže dr. ti napíše jedině tak nějaký prášky a to je blbý... zkus nějaký bylinky, koupele atd. noční můry jsou snad jen když má člověk nějaký problémy - teda podle mě.... určitě tě trápí to že jsi bez práce a z toho se to odvijí :-| ach jo jak já bych nechtěla použít tuhle větu, ale musím - bohužel marti i tento problém znám, taky jsem před rokem nemohla spát, budila se, noční můry se střídali s krásnými sny, že jsem se nechtěla probudit do hnusný reality atd.
Odpovědět
Profilova fotka
radus jo to mas rcht, to me trapi kazdou minutu myho zivota..uz z toho nemuzu a jsem na sebe nastvana ze jsme tak neschopná... a ted jeste se k tomu pridal barák.. vypadá to ze jsme na 5let zarízlý, takze jsme vcera plácly do vetru variantu B)..me se to libí -vidim to ruuzove, ale vsichni mi rikaj at se proberu.. a asi i cekám... |-| dalsi starost..no na prd..plus dalsi starost - penize.. jak jinak... |-| no.. asi mi dr nepomuze, mas recht:-D:-D no to ti verim, a pomohli ti na to ty bylinky?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je tímhle vším marti :-( holt máte blbý období, ale to má různými problémy občas každý... to se brzy změní, uvidíš až budeš mít práci tak se to odrazí a bude to zase o nečem jiným ;-) přeji na pondělní pohovor hodně štěstí ať už to vyjde :-) rvát do sebe prášky nemá cenu a nic to nevyřeší... já bylinky ani přášky nebrala mě pomohl manžílek a čas, ale bohužel bylo to na dlouho... myslím, že se vaří čaj s meduňky na klidné spaní a levandulová koupel
Odpovědět
Profilova fotka
h hm :-) zkusim se poptat...
Odpovědět
Profilova fotka
marti Šálek teplého meduňkového čaje večer se používá proti nespavosti. Lžíčku sušené meduňky lékařské nebo čerstvou snítku přelijeme 250ml vroucí vody a necháme krátce vyluhovat. zkus a uvidíš, jako nic se ti stát nemůže ;-) já piju večer kontryhel - docela hnus, ale už jsem si zvykla - ten má taky široký účinky a zrovna jsem si přečetla, že prohlubuje spánek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:) ahoj holky :-) tak dneska snad petr vyzvedne fotečky tak je můžu soukat do alba :-D Martí: s těma nočníma můrama je to děs, snad nějaký ten čaj zabere a hlavně snad vyjde ten pondělní pohovor!!!!!!!!!!! radus: kontryhel znám z těhotenských serverů :) ten pijou hodně maminky co chtějí otěhotnět vid? Já mám dnes opět trénink ale moc se i tam nechce, hlavně na tý malý prcky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak... poprve jsem zkusila penu do hlavy a musim se tu porad rehtat..vypadam jako pudl:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pelu jojo piju ho od porodu a myslím si, že mi pomohl ;-) jinak na bylinky nějak extra nejsem... marti jakou pěnu? myslíš barvící?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?