Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja jsem uz slusne ve stresu:-D:-D az budu mit odbavený kufry taK budu nejstastnejsi:-D:-D holky tak já se asi loučim, :-) prijedu 16.9. takze vecer se tu asi zjevím a pak tu zas budu smrdet:-))) to budete mit ted taky dovcu ode me:-)) klid a pokoj:-))) jinak holky problem který jsme ocekavala..prst s emi pod prstenem zaparuje nebo jak to rict a uz dneska jsme ho musela sundat a vetrat:-( z cehoz jsem teda dost smutbá... jsem zvyklá nosit prsteny nonstop tak pááááá
Odpovědět
Profilova fotka
papa a užijte si to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marti už je na cestě :-) já se ozvu zítra z práce, teda doufám, nevím zda jsem tu včera psala, ale něco mě štíplo do lýtka a já to mám stále nateklý ale fest :-| mamka mě straší jestli to nebylo klíště tak se modlím, aby ne a pojedu dopoledne k dr. pak napíšu... paaaa
Odpovědět
Ahoj Raduš, doufám, že to nic nebude. Myslím, že od klíštěte to není, jednak by tam asi bylo pořád přisáté a moc to od něj neotéká. To asi spíš komár nebo vosa. Tys to ani necítila?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :) Raduš snad to nic nebude..jen nějakej agresivní komár. Lovly: hod nám nějaké fotečky ze svatby :-)
Odpovědět
Pellu, já už je sem dávám asi tak týden ;-) Snad už se k tomu během tohohle týdne dokopu. Porád je co dělat. Ale Ty máš luxusní fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
ooo moc děkujeme :-) konečně dneska jedem do města vyřídit mé trvalé bydliště a občanky a řidičák :-( snad to bude rychlé
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpátky od dr. řekla, že to na boreliózu nevypadá, ale radši mi dala na 14 dní antibiotika a nějakou mastičku, protože takovýhle štípanec měla prý její maminka a nakonec z to borelióza byla :-| Raději jsem si rovnou koupila probiotika ať mi antibiotika neudělají paseku a snažit se radši moc nebudem, říkala, že by tyhle antibiotika těhotenství uškodit neměli, ale.... takže asi posunem naší mini svatební cestu ach jo to bych fakt nebyla já, abych pořád něco neměla ]-( Lovly vůbe o tom nevím, že by mě něco štíplo :-N taky se musím dokopat založit album... pelu ať je vyřizování rychlé ;-) my si máme vyzvednout oddací list ve středu a rovnou sjedem na obec přihlásit se k trvalému pobytu, taky musím vyštrachat fotky co mám a popřípadě se nechat vyfotit a pak vzhůru pro občanku atd.
Odpovědět
Tak my jsme martyrium s občankou absolvovali minulé pondělí. Lidí tam bylo hafo, šlo to pomalu, no hrůza. ]-( Já si musím změnit ještě řidičák. Ale stejně nejezdím, tak si asi počkám až na občanku.
Odpovědět
Raduš, hlavně, aby Ti to zabralo. Na jakou mini cestu jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
lovly to doufám... dostali jsme od mých kolegyň romantický den na Lipně v hotelu Frymburk, tak jsem myslela, že za 14 dní vyrazíme, tak holt pojedem v říjnu nevadí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám novou občanku, pas i řičák vyzvednuto....jen časem tu pojištovnu do banky atd. to už nespěchá...venku je krásně což? kéž by bylo teprv jaro a léto před námi :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
na mě dopadla asi ještě únava, protože jsem přijela z práce lehla a spala skoro 3hod. a je mi nějak divně jestli po těch antibiotikách nevím :-p jdu si udělat čaj a ležet pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak bydliště, občanka i řidičák vyřízeno. Nejhorší bylo bydliště, zbytek šel rychle :) Markét: taky bych už zase chtěla jaro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, pelu super ;-) mě je zase divně, takže to bude určo antibiotiky asi jsou moc silný :-p tak to budou krušný 2 týdny v práci fuuuj
Odpovědět
dobré ráno, tak už jsem se konečně dokopala vytvořit si album Pellu tak to je fajn Raduš to by asi chtělo si je jít změnit. Já už antibiotika nebrala, ani nepamatuju, což je dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lovly, fotky krásné moc vám to sluší :-) ty si taky z budějc? k těm atb. dr. mi říkala, že musí napsat silnější pro případ kdyby to byla borelióza, takže to budu muset vydržet jen ať jsem brzy ok ;-) no já je nejdřív nechtěla chtěla jsem se jim obloukem vyhnout, ale nebylo vyhnutí :-| naposledy jsem je měla loni v dubnu v těhu, protože mi hrozil zápal plic kdepak já taky musím mít skoro všechno ]-( :-N
Odpovědět
Moc díky. :-D Jo, jo jsem taky budějčanda. Ty nejsi očkovaná? Když není zbytí, tak se holt musí atb nasadit, ale je to tedy pěkné svinstvo.
Odpovědět
Profilova fotka
jee to je hezký další budějčanda :-) právě, že nejsem očkovaná :-S ale věřím, že to bude ok to přežiju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lovly kdopak vás fotil?
Odpovědět
Profilova fotka
Lovly moc vám to slušelo!!!! holky chci nechat vyčistit šaty, jenže v čistírně po mě chtějí abych jim podepsala že je to na mé vlastní riziko a já se bojím
Odpovědět
Profilova fotka
pelu nemám zkušenost, ale to víš jistit se chtěji... co to zkusit přímo přes nějaký svatební salón?
Odpovědět
Profilova fotka
radus: když taky v táboře si to ženský v salonech většinou perou samy doma
Odpovědět
Profilova fotka
aha... no tak to nevím... ale mám poit, že jsem tu kdysi zahlídla téma čištěí nebo praní svateb. šatů - tak snad ti poradí zkusím jít hledat
Odpovědět
Profilova fotka
už sem na to koukala. psala sem kamarádovi, jeho tatínek má čistírnu, jestli by mi na šaty trošku nedohlídli tak napíše večer. jinak je namočím do vany a vezmu houbičkou a mýdlem
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš a je to vyřešeno :-) to je super, když je někde známý, určitě na to dohlídne ;-) a co jinak? už jsi zdravá? vy vlastně v pátek odjíždíte na líbánky viď? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím zda jsem vám to psala, ale jak jsem měla po straně na šatech tyl, tak jsem našla 2 mini dirky dole 5cm nad spodním okrajem, hned jsem to Nathalii řekla, mrkla na to a mávla rukou, tak jsem ráda, protože jsem myslela že tak 500,- budu platit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo to jsi psala. tak to je fajn, že si nemusela nic platit. To ona je to jejich čistírna, tak uvidím co mi napíše...nevadilo by mi to vyčistit doma ale trvalo by než by uschly
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já už sem v pohodě, občas pokašlu nebo smrkám, ale nic hroznýho. jojo v pátek jedem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný a ještě když je takovýhle počasí, to bys se sušila fakt dlouho jee tak jsem zvědavá pak na vyprávění jaké to tam bylo ;-) já bych šla nejradši spát a to tu budu ještě 3hod. smrdět ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?