Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a večer na zahradě mě muselo pod riflema něco štípnout, protože mi nateklo dneska celý lítko, úplně to hoří a rudý flek přes celý lýtko ještě že to bylo až po svatbě a doufám, že to nic neznamená :-p jsem ko jdu do sprchy a chrnět dobrou noc a všem ještě jednou děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc.. já zapoměla ty jsi měla ještě rudé návštěvníky??? jak říkám já, jezdila jsi v barvách ferari...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jojo taky se to tak dá říct :-D já jsem ještě chtěla napsat, že jsem na tom tylu vepředu na šatech, který byl ve třech vrstvách našla 2 malý dirky, vůbec nevím jak se to mohlo stát, snažila jsem si dávat všude max. pozor, ale.... takže počítám, že budu platit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
je to táááám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé vy jste meli taky tvaroha? tak to budou urcite nadherný fotky..a ja si porad rikala co je to za sympataka kterej tam lital...:-)jeho práce s emi libí cím dal víc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi se budem znova brát =-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: je to kdéééééé???a co??? zrovna koukám kubíčkovi na zimní bundu a kombinézu a nemůžu se rozhodnout kterou bundičku!!!! 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
petu né, ze jsem poslala radus fotecky:-) ale udelala jsem jen výber:-) jé to je prijemna starost..ja jsme ted upadla do depky:-/ asi pujdu radsi spát |-|
Odpovědět
Profilova fotka
příjemná? moc ne, stojí to spoustu peněz a ještě se nemůžu rozhodnout tak porad: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3... nejvíc se mi líbila z nextu, ale 1tis. kč fakt nedám...
Odpovědět
Profilova fotka
asi ta druhá ta cerno zlutá, pak sedá(prvni) ata posledni se mi teda nelibi vubec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě se asi nejvíc líbí ta šedá...ale prostě pořád si nejsem jistá. nebo takhle. chtěla sem tu šedou strašně moc, jenže je z německa a už nemají naší velikost skladem, tak sem hledala jiný a našla tyhle dvě. A pak sem narazila na paní která má tu šedou v naší velikosti skladem. a ted nevím no
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no me se taky libila nejvic, ale pak jsem si predstavila toho vaseho raubire a jednoznacne cerná:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no ono s černou to totiž není žádná výhra. na černé je vidět taky všechno, jako na světlé. Mám černý kočárek a je neustále špinavý
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo padám spát...moc jsme toho nenaspali...ahojky zítra:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já taky jdu :-) dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano,lezim v posteli a sem pripojena pres mobil na neci wifi :-) .vubec nevim o budeme dneska delat,ale u nas sviti slunicko
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, marti děkujeme za fotky jsou parádní ;-) až je dostaneme od všech tak hodím odkaz :-) já od rána peru, sklízím věci a jsme pozvaní ke tchýni na oběd a navečer půjdem procházkou ke svědkům pro fotky ;-) tak hezký den marti v kolik odjíždíte?
Odpovědět
Profilova fotka
radus: alka psala že odjíždí mezi 5-6 asi večer...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee hranatice já chci taky fotky :-| prosím prosím :-D raduš: tak už jsme komplet vdané paní :-) moc ti to slušelo, už se těším na fotky od profi... my si příští týden jedem pro video, tak se těším, jelikož si toho z obřadu moc nepamatuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markétka: tak to je super, měli jste profi video? my si jdem v týdnu pro komplet fotek - je jich prý asi 800 a z toho musíme 50 vybrat a ty nám vytiskne. video budeme mít snad taky v týdnu,ale jen hrubý záznam, sestříhá nám to mamky přítel
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj 5,6 cca...v praze mame byt v 9:30 tak mozná dýl budem vyrážet:-)) tady taky krásne a ja jdu jeste balit..jeste nemam hotovo
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: jj měli jsme jen na obřad. to je si myslím taková jedna z nejdůležitějších chvílí ;-) my máme fotek vytištěno 150 a je to výběr od Šárky...ted budem ještě nechávat přidělávat rodičům a babičkám, takže to bude taky pěkná pálka :-| alka: ty jo hned bych jela taky |-| my snad na tom přelomu října listopadu vyrazíme...jdu ven je tam nádherně...paaa
Odpovědět
Profilova fotka
tak..konecne sbaleno...to teda byla drina:-D:-D mam seboéu snad vsechno:-d:-D tak ted mi psala zuzka ze fotky budou koncem zari, zacatkem rijna... no..ja vedela ze s náma bude hafo práce:-D:-D
Odpovědět
Raduš, moc a moc gratuluji ke svatbě. Byla jsi krásná nevěsta.
Odpovědět
Alka, přeji krásnou cestu, přivez sem nějaké to sluníčko. :-) Doufám, že se Vám tam nepomstí faraon ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét: no my si taky budem ještě tisknout svoje a spousta lidí je taky chce, no bude to peněz dost... A my ještě nemáme ani album.
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme si rikala ze jsem si to hezky naplanovala ze kazdymu dáme album.jenze kdyz tam dám tak 50 fotek tak jsme nekde na 2000,-
Odpovědět
Profilova fotka
lovly-dekujem
Odpovědět
Profilova fotka
alka: za chvilku jedete, vy se máte!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?