Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
lolia uprimne, nevím... asi jsem si delala velký nároky... fotky budou urcite luxusní(i kdyz nevim, kdyz na nich jsem já) ale jak jsem psala.. udelali jsme hrozne málo fotek, tak 12pozic max... asi to me hodilo do takovy melancholie nebo jak to rict..myslela jsem ze v podvecer udelame jeste nejaky fotky.ale utekla nám docela brzo.. tak sem byla smutná, ze jsme vlastne nic nevyfotili.ani kytici, ani prstýnky.. noooo uvidime.. ale ona je fakt dobrá.. lezla tam.. a hlvane- pracovat s nama s takovyma polenama, neni jednoduchý:-D:-D takze za nervy smekam (foceni nam neslo:-D ja s eporad xichtila a musela jsem schovavat ruce- mam je tlustý) a manza taky nebyl zrovna povolnej:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé radus ahojky:-))) jsem se vam ani nemohla venovat:-))) a dekuju za poklonu..ale kdyz vidim ty fotky tak jsem "nepresvedcená":-D:-D tak vidis- okej:-))
Odpovědět
Alka: já také nevěděla, že fotila třeba kytici nebo prsteny a nakonec jsem je na fotkách měla ;). Neboj, budeš určitě spokojená. My třeba skoro vůbec nepózovali, prostě jsme blbli a Zuzka jen dokumentovala, žádné aranžmá :))), ale proto jsou ty fotky nádherné, žádné pózy a hrané věci :). Ale měla od nás tenkrát takové pokyny: spíše dokumentování dění, detaily a hlavně já a manžel :)
Odpovědět
Profilova fotka
hm hm, no, to by jsme tam treba chodili, ale ona nam vylozene rekla, ted sednout, ted oprit hlavu, ted cucet tam....asi na nas bylo videt ze jsme neschopný:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
alka prosím tě proč by ses nám měla ve svůj velký den věnovat, stačilo, že jsme spolu prohodily pár vět ;-) chvíli jsem zuzku sledovala a fotila opravdu i různé detaily např. podepsanou listinu s perem, pak venku před obřadem jak svědek upravoval polštářek s prstýnky atd. takže neboj budou určitě zajímavý fotky ;-) musím letět jdu se trochu zkrášlit razíme už po 16hod. do pizzerky a pak zbytek do media baru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé no vidis,to vubec nevim....:-) tak to je super:-) radus jéé tak si to krááááásne uzij!!:-) a nechte si chutnat
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, to nez se stahne...to asi jeste potrvá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky..se tu porad kochám tou kytkou...ta je tak uuuzasnááá!!!! fakt.. x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a taky bylo krásný, dneska kdyz jsme jeli domu, tak jsme potkali po ceste svatbu:-) (nase auto narvany po strechu svatebnima vecma a kytkama a satama) tak jsme jim pekne troubili.. a ja zas bulela jak malá... jinak ta nevesta byla proste nádherna..ten závoj... och..
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-) zítra se ozvu a stejně se tě chci ještě na něco málo zeptat, tak to zítra kdyžtak proberem ;-) myslím na Pelu ;-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj okej neni problem:-) zitra tu budu celý den:-/ manzu nahnali do práce:-(
Odpovědět
Profilova fotka
pelu má taky "krasne" aspon tady neprsi..ale je tu silena zima, tak snad nezmrzne...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj alko gratuluji ke svatbě...ale divím se že ti to přišlo jako normální den :-D protože u nás taky nebyly žádne nestíhačky atd a přišlo mi to úplně nádherný a dokonalý..Ale každá to máme jinak :-) My jsme taky moc nepozovali, všechno to bylo takové přirozené, nechtěla bych křečovité foto.Ale teším se až sem dáš foto, protože jsi to musela mít krásně nazdobené a ty jsi musela taky vypadat nádherně....
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem si rikala ze jsem asi divna.. fakt mi to prislo uplne "normalni"..mozna s postupem casu..nebo nevím.. vyzdobu mi kamosky nefotili, tu má jen zuzka, a já byla jako dortik.. mam asi 15fotecek od 2 kamosek...ale pro ukázku stačí:-ú
Odpovědět
Profilova fotka
Viděla jsem foto pekné a těším se na profi....a jak jsi psala že jsi byla jak bonbonek tak ani náhodou :-) Slušelo ti to a měla jsi moc hezké vlasy....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jee Alka už to má za sebou též gratuluji :-D já na tebe včera taky myslela a dneska na Pellu. dnes tedy počasí děs. my byli na živitelce a musela jsem jet v bundě, jaká mi byla zima. ještě když byla tak zásadně proti jakémukoliv bolerku a čemukoliv podobnému, tak jí asi muselo být tochu chladno :-| ale uvidíme její názor. já v pátek ještě byla odvézt nějaké věci pro ubytované (na zámeček, kde má Pellu obřad), tak jsem viděla jak jí to tam hezky vyzdobili :-D jsem se až musela smát, jak tam asi zítra bude stát. no nic, tak zítra ještě zajdu, jedem na návštěvu,..jooo a až budu mít čas, tak sem přidám nějaké ty fotečky. včera jsme si je od Šárky vyzvedli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maaaaarketka.. jééé dekuju:-) jj dneska je priiiserna zima,ale apson neprselo:-) katika dekujuuu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky, v satech a i botech jsem zustala do 3 ráno..boty uuuplne pohodicka. Ale zajimavý ze jsem dneska ráno vzala boty na prezutí a nez sem dosla do auta, tak jsem mela na kazdy noze 3krváky :-S takze ted se tu kolíbám jak kachna:-) a taky si predstavte ze boty byli do ted okej, a ve svatebni den kdyz jsem si je sla obout, tak co mikro pohyb vypadali kaminky...no, hlavne ze na fotky tam neco zbylo... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Alka, koukala jsem na fotky a moooooc ti to slušelo. Na Vráži, fajn viď? Na kolik Vás to vyšlo? kdyžtak napiš do IP. To je něco, tak už i ty to máš za sebou a Pellu taky.
Odpovědět
ahoj alka, chcem ti napisat aj sem, ze si bola moc krasna nevesta. tie peripetie so svadobnymi satami boli fakt hrozne, asap by si zasluzil ]-( som to sledovala tak ako mnohe holky na brms a prezivala s tebou :-) a tesim sa ze to nakoniec vsetko dopadlo tak super! :-) nemaj ziadne pochybnosti, saticky ti svedcali, ta farba na dennom svetle je uzasna, uplne inak vyzeraju ako ked si ich vybrala z tej mini obalky co ti prisla ;-) neviem ci to spravila ta spodnica ci nejake tie upravy ale ta "slehacka" takto pekne vynikla :-) cely imidz si mala velmi pekne zladeny, take jemne vsetko, mne sa to velmi paci a teda ten uces a licenie - moc dobra volba, fakt krasne! :-) :-) tak este raz gratulujem :-)
Odpovědět
ahoj holky, hlasim se jeste ze svatebni cesty, ale uz nam to brzy skonci :-( ;-) alka: moc hezke, fakt, moc ti to sluselo!!!! a gratulace prevelika!!!! pellu: uz se tesim, az ty nam budes vypravet!!! Pellu, tobe taky moc gratuluju!!!! radus: moc na tebe myslim! az se budeme vracet, ty budes mit chvilku pred svatbou, tak doufam, ze kytka i vsechno ostatni dopadne podle tvych predstav, ale jak jsem mela tu moznost te tu poznat, tak myslim, ze i kdyby neco malo nevyslo, ze si s tim hlavu lamat nebudes :-) a jak sis uzila rozlucku?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, dočtu vás později teď jsem vylezla z postele - vařit nebudu a odpoledne se chceme jet podívat do obchodů... rozlučka hezká, byla jsem naprosto v pohodě akorát mě bolí hlava a jsem taková lehce přejetá, ale to už jsem se cítila i včera po Z. rozlučce :-D nakonec jsme zbyly 3 a návrat byl po 1hod. takže paráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
claire je to se strasne hezky poslouchá, moc dekujeme za gratulace a chválu:-) uplne se zase vznásím:-) krakatice taky moc dekuju a jeste uzivejte posledni zbytecky líbanek:-) my vyrazime po radus svatbe tak se pak zjevim az v polovine září:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jen hlásím, že uklízíme a pojedem na oběd :-) bylo to moc fajn!!!!Počasí bylo super, mě zima nebyla vůbec, po obřadu vysvitlo i sluníčko, spadlo pár malých kapiček. napíšu večer!!!
Odpovědět
Profilova fotka
petu jééé ahojky!! gratulujuuuuuuu!!:-) holky tak jsem zas osirela.. manzel jel do prace a ja sem doma sama... nudim se tu..:_( tak asi pujdu probrat dekoraci a hodim ji do inzerce
Odpovědět
alka, nemas zaco, pisala som to uprimne :-) ozaj a co s tym bolerkom k svadobnym satam? vyuzila si ho vobec? ci aspon na fotenie? 8-)
Odpovědět
pellulinka, gratulujem, tvoje saticky som tiez sledovala ;-) ty si mala jeden z tych vydarenych kuskov od zima, ze? :-) tak uz sa tesim na fotecky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
claire nn bolerko zustalo doma, bylo mi malý a ani mi nesluselo.. stejne tak jako muj závojíček zůstal doma:-) nakonec jsme usoudili ze by celkovy dojem zkazil:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem si cetla co nam napsali hoste do knihy a plakala jsem zase jako trdlo:-) to je hezkýýý:-))jinak holky o svatebni noci jsme pekne nastydla tak se ted honem musim vylecit abych byla na dovcu okej :-N petu doufam ze "vecer" prijdes brzo:-)
Odpovědět
aha, tak nevadi, mne sa ten strih bolerka pacil ale ked ti nesedel, tak dobre ze si si ho nedavala :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?