Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
a mnohem horší by bylo kdyby se něco stalo nebo kdyby snoubenec u oltáře řekl ne... to ikdyž svítí sluníčko je na hov...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jo jo holky máte pravdu, stavají se daleko horší věci než je propršený svateb. den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě :)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné odpoledne nevěsty :-D tak já bolerko měla a byla jsem za něj ráda, jelikož bylo opravdu chladno. i když je pravda že to člověk ani moc nevnímá...pak na focení jsem si ho sundala a je fakt že po focení když jsem byla promočená na kost, tak mi byla zima :-( tak moc jsem pořád to sluníčko vyhlížela a ono nikde. raduš: neblázni, jsi v nejlepším věku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky Alka, Pellu nebojte, celý den vám neproprší a nějaká přeháňka vůbec nevadí. :-) Co já bych za ní možná dala. ;-) Ono 36 ve stínu a žádnej mráček taky není žádná paráda. :-D Já jela kabrioletem, takže žádná klimatizace a úplně jsem cítila, jak mám zpocenej zadek, než jsem dojela na náměstí :-N Myslím, že počasí na svatbu nebudete mít špatný.
Odpovědět
ahoj holciny, i ja zdravim... jeste jsme na svatebce, ale mam chvilku, tak pisu... ja bolerko nemela a asi bych o v nem neprezila, minulou sobotu bylo strasny vedro, vypotili jsme nekolik litru vody :-) jinak k tem vecim, co jsem psala: kytka - chtela jsem pivonky s ruzema, ale pivonky nedorazily.... takze jsem dostala jen ruze a pak eustachie nebo jak tomu rika... kolona - byt jsme vyjizdeli z Hluboky a jeli na Hlubokou, tak se kolona roztrhala na prvnim kruhaci u Penny... bylo to docela vesely, kdyz jsem coby nevesta vjizdela na parkoviste k obchodaku :-) na obrad jsme tudiz prijeli asi o 15 minut pozdeji, ale bylo to fajn... jak jsem psala, porad jsem se vsemu jen smala... i pri obradu a to jsem se bala, ze budu brecet... ale na druhou stranu, vlhky oci meli snad vsichni, vcetne kamaradky oddavajici nebo svedka... takze skvelej den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé krakatice, a kde jste na svatebce? My se teprve chystáme, ale nějak se nemůžeme shodnout kam
Odpovědět
my jsme nakonec vzali auto a jeli po Evrope. chtela jsem do Parize, ale ve Strasburku zacalo lejt, tak jsme to vzali pres Lyon do Barcelony a ted pojedeme po pobrezi do Italie, zastavime se v Alpach a pak domu :-D jinak pelu a alka - drzim palce a kdyby neco malo nevyslo, hlavne se tim netrapte!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
huh
Odpovědět
Profilova fotka
myslim na Vás!!! Zítra bude krásně, já tomu věřim.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já padam na tlamu az to neni hezky..za pul hodiny az hodinu si pro me dojede táta, a ja jeste nemam nic hotovy!! jinak sranda.. v bance nam rekli ze karta jeste neprisla tudiz nemuzem vybrat.. nastestri ji nasli... dort tam ráno nebyl, a pak nam s velkou slavou prinesli nejaky.. koukám, a rikam- ten ale neni nás... nam dali dort jiný svatby.. ehm. takze nas jeste nebyl hotov, az kolem 2 odpo :-N .. prijedem do restaracky a tam nic pripraveno... rikam- a kde sou ubrusy??(abych si mohla zdobit)--jéé ty jsou zamcený, a klice má u sebe majitelka.. a majitelka je v prdeli... a prijede ve 12 nejdriv.. takze mi skluz jak bláázen.. ted jsme prijeli z nakupu, oblek máme, dort uz taky máme(ja ho nevidela-uz se na nej tesim)..u kadernice jsem byla... takze ted tu delam rychle chlebicky, cpu se(celej den jsem nejedla a nepila :-| ) a jeste se musim vykoupat a oholit, pripravit si zavazadla.. a jet.... :-N takze se dámy loucim, u babicky neni net... a ozvu se az jako vdaná paní... to je tak divnýýý :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a výstaviste ani nemluvit!!! od 9ráno totálne zaflákaný mesto...táákze jedem o 10-15minut drív :-N tak papa holky.. petu budu na tebe myslet a myslim ze uz i závidet:-) páááá louci se slečna ...procházková
Odpovědět
Článek se načítá
Alka: zítra na tebe budu myslet ;)..........ať vám všechno vyjde, a kdyby se třeba něco nepovedlo, nelam si s tím vůbec hlavu, hlavně si celý den užij :). A pozdravuj Zuzku S. :)
Odpovědět
Profilova fotka
alka já už tě tady nestihla byla jsem u kadeřnice a měla zpoždění ]-( i tak přeji ať den začne krásně a uvidíme se na obřadu - moc se těším x-) já jela do města po 15hod. a z města před 18hod. a byla jsem až překvapená, že nikde žádná kolona naopak se mi zdálo, že jsem městem profrčela až moc rychle =-) hranatá vy si užijte zbytek dovči ;-) s tou kytkou jsi mě trochu uklidnila - mám jen růže tak ty by dorazit měly a jsoi obyč. smetanový tak ty snad taky a kdyby náhodou ne, tak zvládnu i jinou barvu, mě se totiž líbí všechny :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, takže mě od rána pobolívá v krku, začíná mi téct rýma. a urvala sem si celý nehet na prsteníčku levé ruky, ale i svůj, takže mám prst bez nehtu :( alka: držím na zítra palečky!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu sama??? zítra snad ještě zaskočím :-) na večer si plánuju koupit pizzu :-D tak snad všechno stihnem a budeme mít klidnej večer. jinak holky s tím nehtem....já sem normálně málem omdlela, nevím proč ale udělalo se mi hrozně špatně, seděla sem u vanu,hlavu opřenou, trochu sem zvracela, dýchat sem nemohla a když sem se zvedla strašně se mi motala hlava, no děs. naštěstí už je to v poho, ještě aby ten krk přestal bolet...o dvou aftech nemluvím :D
Odpovědět
tak alka! tfuj tfuj tfuj! at to vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tady k ránu pršelo, ale už přestalo a je teploučko - tak vyhlížím sluníčko :-) pelu teda to byl den, tak ať je líp - nejsi náhodou těhu? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky... Pellu, tak co? poslední den příprav... nervozita? Alka je jistě teď strašně nervozní. Počasí není ideální,ale myslím si že by se mohlo vytáhnout, je to nějaký děravý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu, snad budeš v pořádku!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky alko přeji at vám to všechno dnes klapne i když není ideální počásí...Užívej jsi to.... pellu: jéžis s tím nehtem to je hrozný...Přesně vím jak to bolí...Necháš jsi to ještě opravit?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já bych naopak řrekla že je ideální počasí. je tak nějak teplo, neni vedro a neprší...to si myslím Alka přála. sice sluníčko by bylo příjemné, ale hlavně že neprší. u nás byl k ránu hroznej slejvák tak jsem si řikala, že to snad přejde. ale úplně jsem si vybavila svůj svatební den když jsem se brobouzela s mlátícíma kapkama na okno :( a dnes se ráno vypršelo, tak by to mohlo být během dne bez deště..no i když koukám na radar, tak se sem něco žene, takže možná nějaké to štěstí spadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady taky neprší.ale ráno před pátou byl takový slejvák okamžite jsem si taky vzpoměla na náš den a pak na alku..Ale dnes je rozhodně líp než 7.8. Protože je taky teplo a neprší.. Nám padalo štěstí celý den :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. u nás lilo k ránu ale už neprší. mamka mě straší že si mám koupit deštník že zítra bude lejt :-( radus: snad ne, beru antikoncepci. katika: nemůžu si ho nechat opravit, nemám jak. nemám ani svůj nehet... jinak krk docela dobrý, rýma se spustila, takže budu celej den frkat a huhnám :-) edtihn: ahojky :-) kupodivu nejsem nervozní vůbec
Odpovědět
Profilova fotka
pelu tak to jo ;-) já tady bulím - kolegyně odjíždí na dovču tak mi celý kolektiv popřál už dnes a dostali jsme se Z. relaxační den na Lipně - vůbec jsem to nečekala je to krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je moc hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: ježíš tobě se urval i tvůj .... no to pak chápu tu bolest a to že ti z toho byllo špatně.zítra pršet nebude, na počasí jsem viděla polojasno. Na dnešek tam je jenom mrak a déšt... radusv: to je krásný... To jste dostali přes ten zážitek (nebo jakse ten portál jmenuje)?
Odpovědět
Profilova fotka
katika: vážně????nebude pršet? já už sem vyřízená. před chvilkou mi volala sestřenice, že její malej je nemocnej, že teda přijede jen ona, že kluky nechá doma. Ona má přivézt víno a ona měl fotit hostinu a zábavu. a prý kdyby nevezla to víno tak by asi taky nejela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Káťo asi jo nevím jen mi řekly, že se to poštou ztratilo a museli poslat nový poukaz a holky se bály, aby to do dneška dorazilo ;-) Pelu hm taky dobrý komplikace, no je to blbý :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se loučím, za chvíli mě vyzvedne Z. a razíme za alkou ;-) večer nakouknu..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?