Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ještě za chvilku půjdu udělat míchaný vajíčka a pak už tu budu ...
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja budu nez manza prijde.. pak me asi vyhostí...:-))
Odpovědět
Profilova fotka
co to bylo za predpoved?? ehh? =-) sice az do nedele, ale ona se z vypravenim zasekla na CT a pak prej: preji krasny zbytek vecera..... coo too?:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lovly ode mě též velikánská gratulace!!!!!!!!!!!a závist že jste měli hezké počasí
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já nekoukala
Odpovědět
Profilova fotka
co zase sestra řekla? už bych jí poslala někam do prdele fakt! promin
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja se ovladam, prtz preci jen ji na svatbe chci, a ona je jeste vic urazeci nez já..takze drzim usta a vyhrozuju.. no nejdriv mi zacla cpat jiny lidi, na vsechno tisic vymluv.. pak mi zacla cpat ze jako ze nemame karaoke a ze ONA se teda bavit nebude... kdyz jsem ji psala ze máme, tak samozdrejme to neni to nejlepsi.. kdyz jsme napsala ze je to profesionalni karaoke od DJ, zacla mi psat seznam hudby kteou cchce zpivat, a ze mam zacit obvolavat lidi, co chteji zpivat oni... at to zaridim, na odpoved ze ma snad 4000 pisnicek nereagovala... potom mi rekla ze teda nic neví, ze vlastne nikdo nic neví, a ze to je totalne spatna organizace!!! a to mi omlatila o hlavu!! tka ja uz jsme to nevydrzela avybuhcla jsem!! fakt.. ja se tu stim morim.. kazdyho otravuju, kazdymu to cpu.. kazdymu to rikam ROK snad 10x... a jedina odpoved byla, nehrot to.. ted mi kazdej voláá ze nevííí a jak to teda bude.. na tuhle vetu uz jsme alergicka.. takze jsme pred chvili byla takova anapurna... no uz jsem v klidu.. vzala jsem si vyvazky, naspendlikovala je, zabarvila fotáčky, a uklidnila se.. ale fakt.. ji zabiju!!!! grr
Odpovědět
Profilova fotka
přijedu ti pomoct
Odpovědět
Profilova fotka
oooouuukej:-D:-D fakt jako ze na segru budu potrebovat hooodne ignorance.. to sem vedela..ale tohle.. uff. jeste ze jsme ji dala funkci derigovat ostatni.. snad nebude mit cas na me :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zitra mam volno:-):-) jedina zitrejsi prace je dojit si na nehty.. ted jsem dodelala krabice (jedna jede na hostinu) jedna jeda na ráno...
Odpovědět
Profilova fotka
pekneeee to je hukot jako prase... najednou hůůůůů a leje tam ze neni videt na svetla
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aspon je lepsi vzduch.. bylo tu jak v tropech
Odpovědět
Profilova fotka
tady nic ... já musím taky dodělat jmenovky
Odpovědět
Profilova fotka
to uz vse mam... stim jsem se piplala vcera(dodelava jsem výmeny, a zmeny) oblepovala, no hotovo:_) uz musim koupit jen jedno malý baleni ferera, a nejakou nit na balonky...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dělají si srandu doufám http://meteotv.meteopress.cz/#sm=1-0-6 no já musím pár dodělat a nějaký přepsat
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D jj známe:-) uz jsme celkem ráda ze to mam hotovy.. streda se hodne kupí
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) mi nerikej ze fakt budu mit 30°dusna a neustálý dest!!! to snad ne!! to jsou dve veci ktery jsme absolutne nechtela a ani sem myslela ze to dohromady nejde!! zis... no tak to je narez... tak to volám tátovi at vytahne golfovej destnik ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak uz pisu jako vdana pani ze svatebnicesty :-) vse dopadlo dobre, i kdyz par malickosti se naslo; nemela jsemkytky, ktwry jsem chtela, kolona se ztratila, na pbrad jsme dorazili pozde, ale ja se porad jen smala. Bylo to super!!! Zase napisu.pa
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice jeste jednou gratulujuuuuuuuuuu:-):-) tyjo, to je ale posledni dobou strasne casto ze ta kytka byla uplne jiná... to je ted nejaky castý výskyt tyjo petu.. tak jsem koukala na sebe, jako sice pátek..ale CB a já tam mam slunce a mnohem "lepsi" teplotu(jako nizsi) ..ze by to takovej kousek, delalo takovej rozdíl?
Odpovědět
Profilova fotka
tak na CB na patek tam nejsou ani kapicky.. zato v Tabore tam na patek je jen ustavinej dest... a na JH je to presne mezi..takze ted se jdu kouknout na mapu k cemu ty Hrady jsou bliz :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nevím...ale bojím se. hranata: Taky gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ale vy to máte v bechyni ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo proč?
Odpovědět
Profilova fotka
no, myslela jsme ze je dál od tábora.. ale koukam ze si vubec nepomuzes:-( hm, to je na prd.. ja jsem docela v klidu.. pro me tam oblast CB , CK, JH je vsude bez kapicek... tak snad
Odpovědět
Profilova fotka
taky doufám
Odpovědět
Profilova fotka
ted vypadam dost komicky:-D jsem poprala kamosce ktera sme dala album, a vim ze byla nadherna, tak jsemji to sem napsala...uz jsme jí skoukla fotky na FB... no a zjistila jsem ze tady jeste neni videt.. tak jsem jak za blbce:-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a která?
Odpovědět
Profilova fotka
brieses:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
na tu sem už koukala, chodí do srpnovek vid?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?