Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj... tak.. za chvili jdu, se mi neeeeechceee:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ty dny tak utikaj... uz je zase odpoledne.. za chvili vecer.. huh
Odpovědět
Alka, už to máš za pár, viď? Jsi nervózní?
Odpovědět
Profilova fotka
jak kdy.. treba v noci jsme silene nervozni, vsechno mi to lítá v hlave.. ale dneska jsme celkem v klidu...:-) nejak mi to nedochazi:-D:-D ty si byla nervozni?ja jsem plasan- takze je mi jasny ze v den D to bude máázec:-D
Odpovědět
Nervozní jsem byla od pondělí do středy, ze středy na čtvrtek jsem spala max. 4 hodiny, takže pak ze čtvrtka na pátek jsem spinkala jak miminko. To jsem si ještě předtím koupila pilule na spaní, jenže jsem je nestihla vyzkoušet, tak jsem si je nebrala, abych pak třeba neusla na radnici :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak na me to prijde asi az budem rozvazet ale urcite nejdyl ve ctvrtek.. prijde mi to jako kdyby to melo byt az za rok... :-N :-N no to by mohlo byt zajimavy kdyby si misto ano zacla chrapat:-D:-D jezis.. ja zapomnela: samozdrejme MOOOOOOC gratuluju!!! budou fotecky?:-)
Odpovědět
Děkuji za gratulaci, fotečky nějaké budou, ale až příští týden, manžel :-D jede na služební cestu, tak si pro ně jdeme až příští týden. Jinak mi dost pomohlo, abych nebyla nervózní to, že jsem ještě ve čtvrtek dodělávala jmenovky (ani by nemusely být) a balila jsem tombolu, se kterou byl velký úspěch a balila výslužky. Takže radím se něčím zaměsnat.
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja uz mam vse hotovo, ale je fakt ze ct budu mit teda hoodne natriskanej:-)
Odpovědět
To je dobře. Jinak závidím x-) , že pak jedete na svatební cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak návštěvu ve zdraví přežij :-) lovly taky se přídávám ke gratulaci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lovly jéé dekujem.. no jedem jen diky mamce:-) dala nam ji jako svatebni dar.. jinak bychom jeli leda na mácháč..a ani to ne:-D
Odpovědět
Radus díky. Což o to, na cestu by bylo, dostali jsme spoustu peněz, který jsme chtěli místo daru. Ale dovolená není, tak maximálně nějaký víkend, což je dost málo. By se mělo uzákonit, že po svatbě by měli mít manželé týden volno navíc. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to teda..jeeezis tak to je na prd ze nemate dovolenou, zvlast kdyz na to jsou penize.. to je fakt na pikacu... tak op novym roce, nekam dáál:-) radsu, jedu az za chviiiilicku :-N
Odpovědět
Doufejme, jinak jsem měla stejnou vizážistku a kadeřnici v jednom, jako máš ty, alko.
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? mela si Paolu?:-) a mela si pricesky? :-N táák dodelala jsem dar pro manzela.. ted ho jeste nekam schovat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lovly tak s dovolenou jsem na tom úplně stejně jak ty chybí mi dny, kdyby bylo po mým tak jsem měla v létě jen týden a týden by jsme si klidně mohli dát svatebku, ale bohužel dělala se rekonstrukce kanceláří tak jsme museli mít 2 týdny a stejně to nestihli a další 2 týdny jsme tu pracovali v otřesných podmínkách ]-( nevadí, pojedem kdyžtak příští léto 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee alka ty máš pro manžu dar? to je hezký já nic
Odpovědět
Profilova fotka
mojí sestřenici manžel koupil prstýnek a nechal ho zamaskovat do svatebního dortu - taky hezký překvapení ;-)
Odpovědět
Pavlu jsem měla, příčesky ne. Byla jsem 2 týdny před na zkoušce, zkusily jsme 3 účesy. Nakonec mi v pátek vytvořila úplně jiný účes, ale mnohem lepší, než co jsme zkoušely. Líčení taky supr. Moje i mamky. Takže velká spokojenost. Akorát co je pak blbý, je rozčesávání toho účesu (měla jsem drdol). Ale zas vydržel celý den a celou noc, možná by držel až do dneska :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus ja taky nic nemela, ale manza prisel stim ze mi chce koupit ke svatbe dar, cucela jsem na nej jak puk, a zacla panikarit, ze ja nic nemam, tak jsem sehnala super dar(serial co je nesehnatelnej, a on ho zboznuje) tak jen 3 serie... tak holky..drzte mi palce, vyrazim... jinak budu tu po 4tý a asi az do vecera, manza jde se svedkem a ja se budu valet doma:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty woe holky ja asi ztratila mobil!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a nechceš prozvonit? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím, že Z. ani netuší, že by jsme si mohli dát nějaký dary tak jsem v klidu a pokud mě překvapí, tak mu holt dám něco po svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale je to od manžílka hezký x-)
Odpovědět
Profilova fotka
uff, uz ho mam, kamoska me prozvonila( jeste ze ten FB je).. no jak s etma dostal.. asi uz mi fakt hrabe.. tak ja letim... jj on se nezda, ale je to muj tutík:-) nynanej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem doma... a nejsem moc potesena:-( ... nema nam kdo hlidat pejska na svatbu.. a co hur.. ani na svatebni cestu... tchyne padla... tak to je fakt pruser.. jdu hledat nejaky psi hotely:-/// radus jj prekvapilo me to, taky jsem si rikala ze to urcite nevi...
Odpovědět
Profilova fotka
nééé predpoved byla jen do ct, a ve ct je na jihu zase cistý slunce.. kurnik.. ty si tam hazej co se jim zlibi...
Odpovědět
Profilova fotka
tak... grrrr ja jsme zas vytocena... co manzovo rodina.. ale MOJE!! tu segru zabiju! fakt ze jo... to co si dokaze dovolit vypustit z huby.. to je fakt otres!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :_)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, jéé jupííí:-) clovek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?