Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
týýýjo... tak to je husty... no aspon ze to neni pred
Odpovědět
Profilova fotka
no jako jestli to nedám tak si to půjdu hodit
Odpovědět
Profilova fotka
to das, uz vis o co go, tak to das:-) budu ti drzet palecky
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo už abych to měla za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
to ti verim:-) tyjo co ja budu dneska delat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevím. tak vezmi pejska na procházku někam do lesa třeba..nebo vyraž na kolo
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsem si myslela ze pujdem nekam.. ale ja se musim zotavit.. jak jsem si ted ukopla nohu tak tu kulham a pri kazdym kroku skoro brecim bolesti, uz jsem si to zalepila, to je zase krve.. to je hrozny..:-D:-D uvidime:-) ted jdu delat buchtu manzovi a peru, tak asi potom bychom nekam sli, psala jsem i mamine jestli nema volno..ale asi spi nebo co:-D:-D:-D jo tak kolo nehrozi,, to je sport ktery uplne k smrti nenavidim, takze kolo nehrozi, to spis premyslim nad bruslema:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak, jsme opet po vcerejsku predelavala zasedaci poradek, holky na ktery strane se di nevesta? zenichovi po pravici? ci levici? ci je to uplne jedno? a dalsi vec, nevadi ze manzovo svedek bude "eskortovanej" skoro na konec stolu? jelikoz situace se svagrovou se vyvynula tak, ze se svedkem jsou asi na kordy a pritahne si tam novy ulovek, tim padem nemuzou sedet vedle sebe-jak to bylo doted, a vychazi to tak, ze bohuzel svedek je na konci stolu.. ale to neva ne? - doufam
Odpovědět
ahoj holky... alka: nevěsta má sedět po pravici ženicha, myslím... :-) a co se svědka týče, na to já už "nehraju"... rozesadila jsem lidi podle toho, jak si myslím, že jim to bude nejvíc vyhovovat... u čelního stolu dodržuju jen rodiče a nevěstu, pak to mám tak, aby si ti lidé měli co říct... to je podle mě důležitější:-)
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice super:-) tak to mam taky:-) posadila jsem ho mezi zenstiny ptz preci jen je to chlapak a je hodne na zensky:-) tak aspon muze "lovit" :-D stejne si po obede kazdy sedne jinak..tak to mam radost, bala jsem se aby to nebylo nejak uplne mimo... kdyz uz jsou tam vsichni promichany mimo etiku:-d:-D jinak ahojky:-) jen na otocku?:-)
Odpovědět
no tak trochu :-) musim delat neco na zitrek do prace, tak jsem si dala pauzu a koukam po svatbach :)))
Odpovědět
jak je na tom jaja?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zeptam se:) ahá, to ja jsme zas doma sama, tak tu pecu buchty a zasivam praseti hracky:-D
Odpovědět
tak to se mas.. my jsou doma sice oba, ale oba pracujeme... pritel ma nejake resty, ktere do zitrka musi mit hotove a ja jsem na tom podobne... tak jsme kazdy v jine misnosti s pc pred sebou a makame :-) ale radsi bych byla venku na slunicku... opet zacina leto, huraaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak prej nic moc... aby taky jo:-(
Odpovědět
to me mrzi.. vic v IP
Odpovědět
Profilova fotka
jj uz jsem ji to preposlala-)) taky jsem premyslela jestli s enemam jit plesknout na balkon...
Odpovědět
Profilova fotka
tedA tady je to cim dal horsi:-) krakatice- kde mas fotecku?
Odpovědět
alka: to by me taky zajimalo... myslela jsem, ze to hloupe pravidlo vlastniho obliceje uz neplati... tak budu bez fotky... mne je to jedno... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) alka: já na svědky taky nehraju :-) zasedací pořádek taky nemám podle etiky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ti to smazali ze tam nemas oblicej?? hm... to fakt "hroti":-D:-D jinak ahojky holky- ja jsem dneska uplne vypleskla.. zas dalsi hnusnej naprosto zivej sen... fuj... tyjo dneska je tam "hnusne".. sem myslela ze zas zacnou paraky
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne. u nás svítí sluníčko. ale hlásí deště na celý týden
Odpovědět
Profilova fotka
tady leje... no beru to tak ze doufam ze se to ted vyprsi, a pak bude krááásne:-))) tak boty uz jsou v letadle:-) aspon jedna dobra zprava:-) budu muset jet s prasatkem na veterinu...premyslim kdy...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme zpet...
Odpovědět
Profilova fotka
já byla pro plínky a sem zpocená jako blázen, tady je vedro
Odpovědět
Profilova fotka
no tady je taky dusno, ale leje:-) premysim ze pujdu cvicit, ted jsem se rozsedela a nejak se mi nechce...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já jela autem na poštu a pro plínky a teda byl to záhul. V lídlu lidí jako much, na poště totéž....mazec
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis to, na postu taky musim...uklidit tu musim...jéééé tak to nikam nejdu:-D:-D si zacvicim doma, aspon usetrim:-D sem koukala na ten odkaz co si hazela na asapovi... me ty saty prijdou hezky:-) akorat jsou blbe nafoceny a bez spodnice, tak to vypada divne.. ale zadna katastrofa to neni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě přijdou katastrofální když to srovnám s tím co mám doma ta krajka je někde na boku..a zezadu jsou hrozný
Odpovědět
Profilova fotka
:-)) uhel pohledu, je fakz ze kdybych nasla nekde svoje tak by asi taky nebyli koser:-D:-D covece ja jsem ted hrozne nervozni ale nemam chut si zkouset saty, nejak s emi do nich nechce -asi mi zacina silne hrabat..ale stejne.. je to za 3 týdny.. to uz je fakt mazec... neuveritelny
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?