Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mě nevadí že jsou stejné...ale prostě mi přijdou fakt nepovedený
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem nemyslela:-) myslela jsme ze prave ty vidis chyby který ostatni nevidi, prave proto ze je mas taky:-) doufam ze jsem to napsala srozumitelne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak...:-) je to možný, že jak sem ty šatky víc zkoumala..
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jj, kazdopadne ty tvoje, a ty v nich... to bude proste nááádhera.. uz mam zas husinu...:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jsi prdlá!!!!!!! pořád nevím co si nechám vytvořit na hlavě!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ty lokýnky ne?:-) jj jsem a to hodne.-)
Odpovědět
Profilova fotka
lokýnky ale nevím jestli s kytkou nebo čelenkou. jestli úplně nechat rozpuštěný nebo nějak částečně stáhnout!! bože
Odpovědět
Profilova fotka
asi bych dala jemnounkou celenku...a ruzpusteny:-) tyjo ty moje nejoblibenejsi saty od maggie sotero ma snad kazdá druhá tenhle rok... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jaký sou tvoje oblíbený? čelenku dostanu jemnoučkou, štrasovou 3 řadou jako mám ten obojek. ale mě se tak líbí ta modelka v těch mých šatech s tou kytkou
Odpovědět
Profilova fotka
http://weddingdresseswales.co.uk/brid...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... :-) si ji podobna,takze to by slo urcite taky:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tyhle šatky má hodně holek teď to je pravda.... peču na příčesky, nechce se mi za ně dávat tolik pěnez zavolám tý druhý holčině a vyzkoušíme to prostě
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
letím na nehtíky
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D taky premyslim ze bych mela jit na nehty.. ja taky musim letet...ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) já dneska umyla 15 oken a ještě mě v týdnu čekají 3 plus naleštění venkov. rámů hnus pak je nechci do vánoc ani vidět :-p jo a mám zprávu: večer si jdem pro prstýnky ;-) a co vy jak se máte?
Odpovědět
ahoj holky tak posilam toho meho fotografa-vyborna prace!! ja se nerada fotim,ale on je senzacni :-D www.fotoklima.kvalitne.cz
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, je tu někdo??? radus: ty bláho do vánoc???do jara bych je nechtěla vidět, nevím kdo vymyslel mytí oken na vánoce. a co prstýnky? kristy: jdu kouknout
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyyyy jsem tuuuu:-) a bude zmena vizazistky - ups:-D:-D foto bude zita jelikoz dneska uz vazne nemam sil:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsi na zkoušce???
Odpovědět
Profilova fotka
jj byla:-) udelala mi "emo" styl, mela jsem nalepeny rasy, no parada, nejdriv trosku sok kdyz jsem se videla, ale pak s emi to silene libilo, manza z toho byl v soku, ale uz s emu to taky libi:-D:_D
Odpovědět
Profilova fotka
hezky!!!!!!!!Já chci fotky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a taky řasy
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsem ty fotky nakonec zmensila a jdu je sem nacpat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
copak?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no šup!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
no.. nejde mi to..celou dobu se to nahravá, a ted se mi to vynulovalo.... tkze muzu zas:-(((
Odpovědět
Profilova fotka
tak to nech na zítra. já to snad nějak přežiju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo porad nic?? to neni mozny, vzdyt uz se to tam nahralo... aspon me to ukazalo...chjoooo
Odpovědět
Profilova fotka
nic nevidím. tak si pojd povídat
Odpovědět
Profilova fotka
jj okej:-) budu to zkouset nahravat bokem:_D_D:-) co nehtiky:-) jinak teda kdyz mi dala umely rasy tak jsem byla jak mrkaci pana:-d sranda:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?