Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) tak na výlet jedu zitra:-) takze dneska tady asi budu hnit...jestli si nenajdu lepsi cinnost:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tyo a dneska je super počasí na výlet ne? není vedro!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nj, ale nemam na benzin, a mamka tam jede zitra -dneska nemuze.. takze az zitra.. premyslela jsme o tom nahrdelniku,,,, nevim, koukala jsme na ty nevesty posledni dobou, a jsou takovy nezny, jemny, skoro nic na sobe nemaj.. takovy svezi... ja bych byla jak vystrizena z baroka.. nevim |-|
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mě je jedno co mají ostatní nevěsty, koukám jen na to co se líbí mě. takže musíš ty se rozhodnout no...
Odpovědět
Profilova fotka
no a to je prave to nejhorsi :-N hm hm jeste to promyslim:-) kubik zase spí?:-) ten se má:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo spinká. já vím, je to nejhorší :-) Nebo se zeptej třeba svědkyně ať to rozsekne
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo tak mi napsala segra ze to je priserny a ze jsme jak preplacanej dortik... a ze to ukazovala kolegum a ze prej nahdrenilk vubec a i dokonce neco navic ubrat.. tak to teda nevim co..:-(( svedkyne jsem se ptala, a ta neví, ale spis se priklani k nazoru ze budu preplacaná :-S
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to máš myslím jasné, ušetříš 700kč
Odpovědět
Profilova fotka
chjo, ale me se to libi:-( vam se to libilo.. dalsim 4 kamaradum se to libilo.. jediny komu se to nelibilo je mama, segra,jeji kolegyne, a svedkyne neni rozhoupaná ptz to nevidela :-N ja si snad vezmu zlutý tilko, ty moje nausnice, udelam si culik a pujdu tam znova se vyfotit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, alka co řešíš? náhrdelník? ukaž ať tě můžu ohodnotit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj nahrdelnik, je to presne 50 na 50 ... 50 je silne proti, 50 se to mooc libi.. mas mail?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo písnu do ip
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky já zas večer přemýšlela, že zkoušku účesu uděláme co nejdřív ať se případně dají sehnat ještě nějaké ozdůbky do vlasů - vlasy bych chtěla vyšesaný a napadla mě slabá decentní čelenka
Odpovědět
alka: Ahoj, jen jsem Ti chtěla říct, aby sis jima nenechala zkazit radost! Buděš krásná a je důležitý, že se budeš cítit dobře :-) prostě se nezavděčíme všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: já počítám s tím, že věci do vlasů mi půjčí kadeřnice...vůbec mě nenapadlo si něco kupovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
radus ja vcera v tom obchode malem zhynula co tam toho meli... a i celenky a kytky do vlasu a vsechnoo:-)) makoiko jéé dekuji:-) ale zase nechci byt k smichu- jestli mi rozumis:-)
Odpovědět
alka: jasně, to chápu! taky bych se chtěla líbit všem :-) kdyžtak něco uber, ale ať to má pořád tvůj styl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je prave to, tam se nedá moc ubrat... závojik pujde po obradu dolu, a pak uz mam jen nausnice a pripadne ten nahrdelnik :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nevím, to je těžký radit. mě se to takhle na fotce líbí. Já osobně bych si to nevzala, ale to je jen o stylu
Odpovědět
Profilova fotka
nj, ted cekam co mi na to rekne foto.. a tim se asi budu ridit, to je nejvetsi profik a vi jestli je to okej a nebo uz ko:-)
Odpovědět
aha, no tak to bych nic neubírala... naušnice, náhrdelník, kytka do vlasů a závoj - mi přijde tak akorát :-) a ten tvůj závoj (jestli máš ten přes obličej) je opravdu moc krásnej!
Odpovědět
Profilova fotka
alka: sem zvědavá co ti na to zuzka řekne Já pádím do města..papa
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jj ten presne mam:-)jen takovy to "plexisklo" :-D no on je ten nahrdelnik totiz hodne robustni:-) no uvidime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka díky takže já osobně jsem zastáncem jednoduchosti a když vidím nevěsty bez náhrdelníku tak jsem unešená, ale zároveň se mi líbí i decentní náhrdelníky - takže taky mám dilema :-N k tvým šatům se náhodou hodí - u špagetových ramínek potřebuješ trochu zaplnit výstřih, ale už bych dala velmi decentní naušničky a náramek asi už ne... no já jsem toho názoru, že šperky mají při takovéto příležitosti oděv, účes a kytku jen doladit a ne přebíjet, takže tvar bych volila stejný, ale možná něco míň výrazného Pelu to jsme rávě ještě s kadeřnicí neprobíraly, takže netuším zda má něco na půjčení nebo si budu muset něco koupit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka a v jakým prosím obchůdku jste byly?
Odpovědět
Profilova fotka
asi nahoře v mercury co?
Odpovědět
Profilova fotka
jéé naramek vubec neni v planu a nausnice mam., koukni v albu - prave k tem se to hodi uplne super:-) no neco jednodussiho prave nejde bud ke me, a nebo k satum.. mam doma totiz 2 nahdrelniky -klasicky stras , a ten k tomu prote nejde, tohle jsou vylozene kaminky, tak to je super (teda aspon pro me:-D) nn v iggy jak tam prodavaji ty paruky, dost doplnili zbozi, mamka si tam taky koupila sperk k sateckum:-)
Odpovědět
Profilova fotka
naušnice krásný a fakt k němu půjdou, v tom případě jdi do něj a kolik vůbec stojí? nekecej v kasimě nebo jak se to píše? tam by mě nikdy nenapdalo jít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus to je prave to, je to sada s nausnicema(ty nausnice jsou mi na prd) a stoji bez desetikoruny 700,- :-S coz je fakt hodne:-( jj tam, tam maji vic sperku, nahrdelniku, nausnic, celenek, korunek a vseho tohodle víc nez v bižu brigite (jak se to pise??:-D)
Odpovědět
Profilova fotka
sme v tom kráme byly snad 2 hodiny:-D:-D mamka si dokonce sla pro ty jeji saty, at to k tomu rovnou ozkousi:-) ta toho mela na sobe:-) nakonec jsme ji sladili do hneda..ale luxusne:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?