Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
6 hodin pred odjezdem? jako obradem? to nemela vybrane saty? to je husty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pred odletem ... no ona je takova freee :-D:-D hodne freeeeee :-D nic neresi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahaa, no to ma dobry. Ty jo to je fakt husty ja jsem byla dlouho proti tomu, za prve kvuli prekvapeni a za druhy kvuli povere, ale pak jsem si rekla, ze prekvapeni mit bude, nebude vedet co jsem si vybrala za saty a stesti a manzelstvi ti nejaky saty nezaruci.
Odpovědět
Profilova fotka
no na poveru ja porad verim... asi se me to jednou stalo.. no jasny, saty ti stesti nezaruci:-) jááá se tak tesiiim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
co se ti jednou stalo. Tak to vis ze ja taky na povery verim, ale uz u toho i premyslim, proste to je zivot a jak si ho clovek udela, tak ho ma
Odpovědět
Profilova fotka
kamoska se vdavala (byla jsem s ex. a trosku s emluvilo o svatbe) no a ja jsem sla sni na saty... nevydrzela jsem to a do jednich jsem se zamilovala, zkusila jsem si je jen jakoby pred sebe - a do mesice jsme byli od sebe :-N jasny.. nebylo to satama, ale sem uprimna kdyz reknu ze jsem si to dlouho myslela...
Odpovědět
Profilova fotka
joooo tak to ti verim, taky mam obcas brouka jestli to ze jeste nejsme spolu nezavinilo ze me videl ve svatebnich satech, ale na druhou stranu si to pak z hlavy vyhanim tim ze to by jsme stejne neovlivnili i kdyby me nevidel
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam... co tomu rikas?
Odpovědět
Profilova fotka
no to je krasny:-) jedno z tech co jsem je mela vybrany:-)
Odpovědět
Profilova fotka
me se libi, tisk je do 24 hodin a je takovy jednoduchy ale designem luxusni
Odpovědět
Profilova fotka
x-) jj:-) a ta obálka x-) zis ja mam zase brouka...
Odpovědět
Profilova fotka
jak to ze mas zase brouka?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no stim nahrdelnikem..+ me mamka zas nahlodala s tou dovcou:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha, no tak to mas dva brouky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a poradný :-S a jednoho brouka kterýho mi týraj ted nekde |-|
Odpovědět
Profilova fotka
nj tak to je jen 12 dni, to jde. Ted jsme dve samotinky samotny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
co je 12dní?:)) tyyyyjo me boli tlapy z ty posilky...
Odpovědět
Profilova fotka
nebo na jak dlouho tam je? si nakonec sla jo?
Odpovědět
Profilova fotka
na tyden, v sobotu se vraci:-) jj ráno, jsem tu zurila jak to zase nelidsky zdrazili,, takze mam na zitrak utrum:-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ja myslela 12 dni, tak to je pohoda to jsem cetla ze to zdrazili na 90, je to hnus :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, ted na to fakt nemam...to je sileny, kdyz si clovek nemuze doprat ani blbou posilku..hnus:-( i jidlo jsme si dala na pridely:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj a pak lidi maji zit zdrave, pritom prave pro to zdravi je vse drahy
Odpovědět
Profilova fotka
jop, to mas recht.. jsem si ted koupila kren (miluju kren) a on stal jen blbej kren 100kč !!! no to jsem si u pokladny malem sedla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja kren vubec, ja nic palivyho nejim, Tak to je silena cena, si pamatuju babicku ze ho kupovala za dvacku
Odpovědět
Profilova fotka
si pamatuju, ze jsme ho vykopavali na zahrade:-) to byl vzdy jak ritual:-) chybi mi nas stary domecek... vcera jsem kolem nej 2x jela... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja jdu do postele, padaji mi oci, jsem dnes docela psychicky vycerpana a zacina me chytat migrena, tak ji jdu zaspat nez me chytne poradne, to pak budu lizt po strope Zitra jedu k mame na ty narozky, budu se snazit zdrhnout co nejdriv, Myslela jsem ze uz se tomu vyhnu :-( ;-( tak pa a dobrou, zitra odpoledne tu budu, mozna jeste chvilku rani
Odpovědět
Profilova fotka
budes mit vlastni, tak si kren muzes nasazet okolo :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to je skoda:-(( taky asi pujdu spát.. nudim se tu:-(( jj to si pis ze ho tam zavedu:-) dobrouuuu
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko zensky, ja za chvili vyrazim a vubec se mi nechce
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, mysak: určitě se ti podaří utéct brzo a nebo to nebude tak hrozný... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?