Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
vzdyt jo... ja byt predtim v mensi euforii, tak ty prachy radsi strcim do kapesnyho na dovcu:-D:-D i kdyz to tooolik zase nebylo:-D tyjo, tak to abych si dosla pro prisavky a rovnou je tam pridelam.. hm.. a ted kde je mam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja si jdu pro vychlazenou kolu, margotku a jdu hodit prdeli do postele :-D uff ted me pichlo silene v pupiku, to uz je treti den co mi tam takhle picha
Odpovědět
Profilova fotka
tak pak az to dodelas, tak sem soupni fotky at se muzu pokochat. A zitra si tu pout uzijte, budu vam zavidet. Zatim pa mozna se jeste tady ale objevim, dnes se mi moc spat nechce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pockej ty jdes uz spat?? :-((
Odpovědět
Profilova fotka
leje a leje a leje:-) super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejdu koukam na film ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jses tu jeste? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co serpy?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jsem rada ze si tu taky:-)... na co koukas?... ja finisuju manzovo serpu..teda.. ted jsme byla se psem a tam stalo auto s ty dnesni svatby- nevesty.. sla jsem tak metr od ty vyzdoby.. paneboze.. neco TAKOVYHO nikdy nestvorim.. to byla takova nadhera!! ruze, perly, stribrny kaminky.. pres celou kapotu..ale tak luxusne nazdobeny.. to jsem ani na beremku jeste nevidela =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
na Vyfič! si mela vzit fotak a vyfotit to. Nepotrebuje pejsek jeste ven? :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kdyz oni tam sedeli (asi druzicky), tak jsem nechtrela moc ocumovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahaaaaaaaaaa, no to je ale blby. Tak si jim mela rict ze jsou za rohem nahaty chlapi :-D :-D :-D boze me hrabe
Odpovědět
Profilova fotka
no..ono to celý vypadalo na hodne nooobl svatbu.. jeden z páru byl ze slovenska.. a ty auta.. ta vyzdoba.. to obleceni vsech... je mi jasny jak na me koukali jen kdyz jsem sla se psem:-D:-D jeste je nejak otravovat..na to tu je dost jinych exotu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D to jo no. hmm hmm nooobl svatba, tak proc nejsou v nobl restaurantu :-D :-D :-D cloooovece ted jsou tady v bazaru na me saty, ale ty jsou nadherny
Odpovědět
Profilova fotka
ukáááá:-) no ja myslim ze ostatni tam jsou.. jen druzicky si vzali auto a jeli pro neco domu? / odvest nekoho/ ??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem koukala na ty saty Vaidisovy, je na novinkach.cz a zrovna teda nic moc, videla jsem uz hezci saty a teda co je na nich za mega nevim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? me se libily- ale jdu se znova kouknout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dokud tam neni realna fotka satu tak bych do toho nesla... to muze byt nejaky sprostredkovatel pres cinany... nebo , muzou vypadat priserne ale jsou podle tech co tam jsou... i ta cena je podezdrela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jasny, ja bch je nekupovala, jen rikam ze tam maji pro me, libi se mi, byly by krasny kdyby takhle vypadaly
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, takhle jak tam stoji tak jsou divny.. ale jinak jak sla tam byli nadherny.. nebylo tam nahrnutý to na brise:-) to mi tam prijde divny.. jezis ten cokl je dneska otravnej:-D:-Dse musela nekde napraskovat ne? je uplne prastena.. hrabe ji:-D:-D týýjo mega.. hm.. slusny...:-D:_D :-N me by se libil ten roys x-) x-) ale prebytecnych 45 nemam...
Odpovědět
Profilova fotka
jak to? co ti zase provadi? me se to auto nelibilo :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
skace tu po me, litá bombarduje me mickem, no proste pako:-D:-D ja tyhle krabice miluju, roys je mooc podobnej mymu vysnenýmu auticku...chryslerku x-) x-) x-) skoda ze pujcovny je tak drahy ;-( ;-( tyjo ale ta kytka vajdisky je uzasna...
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ja jsem dnes divna, jsem koukala zase na ten baracek v podvecer a normalne jsem si predstavovala kde co bude. To je poprve za celou dobu :-)) mam pod stolem plno kabelu s prodluzovackou a ona asi probiji, jsem si na ni polozila nohu a trochu zavibrovala
Odpovědět
Profilova fotka
nebylo ji dnes moc horko? jestli se neprehrala :-D :-D nj, drahy ale je to jednou za zivot, to je to samy jako se svatebkou joooo ta kytka se mi taky libi, libi se mi jak je to delany do koule se stonkem, jen ne ruzovou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D jeste se zabi tyjo... nn to neni horkem, spis vodou..ale ona je takhle trhlá porad.. je to nas prasopes:-D no ale ja si ho za 2 roky koupim, takze proto tohle nijak nehrotim:-D:-D no me s elibi ze je to takova ta princeznovska klasika...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam silny srdce, me tak nic jednoduse neodrovna :-D ty jo, tak to mas dobre promysleny :-) ;-) no ruzova je pro me moc sladka, brr
Odpovědět
Profilova fotka
no ono je sice silene drahy..ale jelikoz je tak drahy v cechach je prakticky "neprodejny" a kdyz uz tu nejaky kousky jsou,tak jdou silene na cene dolu.. tkaze sice stoji kolem míče.. ale uz na podzim jsem jetý nasla za 300 -400 tis.. to je smesný.. takze za 2 roky bude pod 200 ..to se vsad.. a mezitim, na to budu mit:-D:-D:-D no kazdopadne.. tohle auto chci, i kdybych ho mela mit jako duchodce veterána:-D:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?