Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak k mori si kup tak 15,20 nejmin... jj ona je nejaka nizko IQ.. ale stejne.. ty mysli jako deti a deti jsou uprimny a pravdivy:-(( chjo.. me to uplne sejmulo..rikam..a je po nalade..
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli je nejaka na hlavu kdyz mysli jako dite, tak jako se na to fakt uplne vykasli, je to dilinka
Odpovědět
Profilova fotka
no jenze to proste nejde nemyslet..mam to porad pred ocima:-(( no jdeme na jiny tema...
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem zpet, udela jsem si zase jen sopak k vece, boli me brisko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ze slunicka?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi moje zrzavy vlasy chytali moc slunicko, tak jsem trochu chytla uzeh. Je mi blbe
Odpovědět
Profilova fotka
no ja asi pojedu zitra k vode... uz jsme zas emoc upecena...chjo.. mame v byte porad 31.. to je na chcipnuti
Odpovědět
holky jsem doma:)))
Odpovědět
mysa: tak hodne pij!!! alka: nic si z toho nedelej, fakt, lidi jsou blbi a zli... vykasli se na to
Odpovědět
holky, tech svatebnich satu ale je... chtela bych ji mit aspon 10 :)))) mysa, ty jsi dneska psala, ze si nakonec budes pujcovat? a ktere? ty vybrane nebo jeste dojedes do Prahy?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tady mam pustenej v jednom kuse vetrak a vubec to nepomaha, taky je tu na padnuti v patek budu mit zase navstevu, prijedou nasi, tak si dokazes predstavit jak skacu vysoko radosti 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: jsem si rikala kam jsi zmizela.......to ja piju hodne normalne, ty 4 litry denne vypiju, ja mam v tele kontrolku, ktera me na to upozorni ze jsem vypila malo, automaticky me zacne palit pri curani. nn, ty vybrane ne, pujcim si bud v Praze( meli by jsme tam do konce prazdnin bydlet) a nebo ve Strakonicich, ta moje svedkyne by je pak vratila. uvidim kde najdu lepsi
Odpovědět
Článek se načítá
ty brdo, ty tolik vypijes? to ja jsem nepijec, mne nejde vypit pomalu ani 1,5 litru denne, ale ted teda taky piju jak duha:))) takze jste si vybrali domecek? to je super... :-) nevim, jake to je ve Strakonicich, ale v Praze asi bude vetsi vyber...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu:-) jezis ja jsem se ted rozlitala...:-)varim, peru, davam dohromady kuchyn.. nj :-N jaskto ze ty tvoje vybrný ne?
Odpovědět
holky, chtela jsem se kouknout, jestli tu marketka nedavala fotky ze svatby, hledala jsem ji podle loginu a neni tu.. ze by se vymazala? ja myslela, ze nam prijde povypravet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketka? ja myslela ze to teprve bude mit... a myslim ze vymazat to nejde... ze to muzou vymazat jen admini, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
marketka tu je, a má to 7.srpna... týýjo to je taky za chvili:-)
Odpovědět
aha, ja myslela, ze uz to mela... ze t byla na skok pred par dny, tak jsem myslela, ze to mela minuly vikend, jsem pako, pardooon :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj musim, jak rikam, telo mi to da dost neprijemne vedet pokud tolik nevypiju. Tak me to neva, dokazu vypit litr behem 5 minut kdyz mam fakt zizen bude to urcite jeden z tech Pruhonic, uvidime pri osobni prohlidce. No mam v planu se podivat v tom Kleinodu, bych chtela ty levante :-)
Odpovědět
jedes o vikendu do Prahy, tak pak musis dat vedet, jak jste dopadli:))) me to bude moc zajimat :))) rada chodim do Pruhonickeho parku na prochazky... je to tam obrovsky a super... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mela to lenra (myslim ze to byla ona:-)) ja taky piju jak blazen... a taky to poznam..bohuzel vzdy az vecer:-)
Odpovědět
mysa, tohle je taky hezka kyticka http://www.beremese.cz/album/view.php... alka: ahaaaaa :))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
nn, ted o vikendu jeste ne, myska je jeste v nemocnici, vzdyt jsem psala ze se mu to kvuli tomu zakroku prodlouzilo. A tohle fakt nemuzu vyrizovat sama. Bude to ale rychly, kouknem, rozhodnem, podepisem a muzem se stehovat. Snad pristi vikend, by jsme to sfoukli s tim salonem dohromady. Urcite dam vedet a muzem poradat spolecne prochazky do kavarny atd. Aspon me tam provedes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj ta je moc pekna, presne takhle jsem to mela na mysli, jen bile ruze a obvazat to modrou stuhou, bylo by to nejjednodusi a me by se to libilo
Odpovědět
to klidneeee:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé to je kráásná kyticka:-)
Odpovědět
no tak proc ne?????
Odpovědět
Profilova fotka
ja to ty kvetinarce psala, jestli by to bylo lepsi kdyz si z tech hortenzii nemuzu vybrat, na to mi napsala, ze popremysli a pak se domluvime, ze je jeste cas :-| tak jo, uz se tesim, aspon budu mit s kym kecat v novym meste :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo na tuhle vetu jsem byla alergicka.." je jeste cas"... uz slysim diky bohu " je nejvyssi cas" :-) a to je mnooohem prijemnejsi:-)
Odpovědět
mysa: to jo:))) alka: nejvyssi cas? to bude tyden pred svatbou:)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?