Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
sem ti psala ze v tusimicich hori gumarna a kour jde az sem, nad klastercem je cerny poklop a do toho sviti slunicko
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak toho jsme si nevsimla.. hmm tak to musi byt mnamka :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no to je uplne super, ted jsem to cetla ve zpravach, pry tam hori uz od jedny hodiny a ja proc me boli tak hlava :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si zavri okno :-D :-D :-D ne delam si srandu:-):-), tak me se to krati, musim rict ze se domu uz i tesim :-N akorat nevim jak se mam k tem chlapikum chovat, oni tam budou chodit a ja na ne budu koukat? nebo jim stat za zadkem.. nu nevim =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo uz jsem si zavrela balkon, nastesti jsem si koupila v pondeli maxi vetrak, takze aspon tak, se neupecu tady tak pak dej hlavne vedet jak to dopadlo
Odpovědět
Profilova fotka
no dopadnuti jde jen o tu zalohu,, jj to vis ze dam vedet, vecer tu asi nebudu, ale zitra ti minimalne dam info:-) i kdyz nevim.. jedem s manzou na tu sumavu, to tam asi umrznem, tak to se asi predem loucim:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak to je blby no, myslis ze umrznete jo? Se poradne nabalte a uzijte. Tak preji hezky vikend. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no, myslim ze i kdybych si vzala oteplováky na lyzovani a manzela do spacáku tak zmrznu.. ja jsem hrozne zmrzlej clovek:-D:-D to spis plnou nadrz benzinu a celou noc si topit:-D:-D jj tak ahoj.. uz jsem tu prescas:-D:-D:-D taky si to tam zitra "uzij" :-N a o vikendu se vlastne asi neuvidime.. mozna dopo v sobotu.. uvidim v jak budem odjizdet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj dobre, tak pri nejhorsim se uvidime v pondeli. Ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ahooojkyyy:-)) tak to dopadlo skvele, kauci dostanem, dokonce se mu to libilo, takze beleni nebude, a dokonce si od nas odkoupi i kuchyn.. juhajda:-) ke konci mesice udelame vyuctovani energie tak snad nebudeme mit preplatek a kdyz tak ne moc velkej.. to by byla asi konecna:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky alka, no tak to je super ze to takhle dopadlo, vy nedostavate preplatek kdyz mate? to je ale vydridusina
Odpovědět
Profilova fotka
to ani nevim, pry to bude v cervnu tak to tak vychazi.. uvidime jestli bude preplatek bude to jeste lepsi.. ted predavam na chvili zas manzovi...:-) ps: koukam ted zrovna na ten pozar v tv.. to je docela mazec
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, tak se zatim mej
Odpovědět
ahoj holky!!! tady nikdo neni =-) =-) =-) edithn - nevim, jestli sem jeste prijdes, ale fotky jsou nadherny, opravdu mooooc:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chci se zeptat... ráda bych dala hostům jako malý dárek svatební mandle (na svatební tabuli), ale moc se mi nelíbí organzové pytlíčky ani mošničky. A napadly mě celofánové pytlíčky http://www.webareal.cz/folia/eshop/24... a do nich takovéhle mandle http://www.svatebnimandle.cz/1%7C.d.1... nebo takovéhle košíčky: http://www.svatba-e-shop.cz/?p=produc... co myslíte???
Odpovědět
ahoj pellu, já bych rozhodne davala do pytlicku... ty celofanove jsou super, jeste nejakou masli a hotovo :))) ty kosicky jsou spis na kolacky a zbytecne byste jich do nich potrebovali těch mandlí moc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: mě se ty celofánové pytlíčky taky líbí. A ty košíčky jsou malinký, koukni na rozměr. A co myslíš, do těch celofánových pytlíčků jaké mandle? bílé nebo ty co sem dávala odkaz? Zavázala bych je asi organzou
Odpovědět
no barvu nevim, podle toho, co se ti vic libi... a jaka bude ta organza? jako jaka barva?
Odpovědět
nebo ty mandle muzes namixovat, kup trochu tech a trochu tech a namichej je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no podle toho jaký budou mandle..když by byly bílý tak by byla asi i bílá organza... A mají tam bílý mandle nejen v cukru ale i s čokoládou a kdybych koupila ty vínový, tak dám vínovou organzu
Odpovědět
tak ja bych je asi fakt namichala a dala bych organzu podle toho, jestli to chces mit vyrazny (cervena) nebo takovy jemny (bila)
Odpovědět
Profilova fotka
namíchala? to se mi nevyplatí kupovat dvoje balení těch mandlí...dává se jich 5 do pytlíčky a já koupím kilové balení (tam je jich cca 250ks) takže je zbytečný kupovat ty balení 2
Odpovědět
tak bych asi koupila bílé a zavázala je čevenou organzou :-) aby to bylo takové svatební, ale zároveň ne mdlé
Odpovědět
Profilova fotka
a bílé jen v cukru nebo i s čokoládou?
Odpovědět
jak to myslis v cukru nebo i s čokoládou? jako že čokoláda je ještě uvnitř? Já bych vzala asi jen mandle v bílém cukru...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) ahoj petu ty pytlicky jsou super napad ;-) holky mam tu praci!!:-)... takze na mesic si ode me odpocinete..to je super co?:-) jsem tu jasala... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha zas mrtvo-- rozumim.. mysa doufam ze ti to tam dopadlo dobre a predstav si ze mi dneska napsali z tech satu, ze chteji to postovny doplatit.. tak to je mazec.. takze saty nestoji 180 ale nejakych 300,- ..takze misto cca 500 po me chteji ticku.. docela studena sprcha :-|
Odpovědět
ahoj alka,tak to je super a co to je za práci?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky alka tak to gratuluji, fakt super, akorat ze tu budu sama, to na druhou stranu radost nemam radost protoze tu budu sama a nech si ty kecy z si od tebe odpocinem kdyz to neni pravda jinak uz jsem doma, navstevu jsem prezila, tady hrozne prsi uz od rana vis co mi mama rekla, ze mam v utery na jeji svatek prijet, ji mrdlo ne, tak proc jsem se tam tahla asi dnes. No asi nepojedu, to je dalsi stovka za cestu a asi ani nebudu mit cas
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak botky prisly a jsou super
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?