Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt..o nekom se tu porad musi drbat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty ses prdla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak to sem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja ted nechapu, koukni IP
Odpovědět
Profilova fotka
jj zajimaci:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no to je zajimaci. Nj horko dela divy, ale proc zrovna ja
Odpovědět
Profilova fotka
horko?? tady je teda slusna kláda hnusne.. no nic peknyho
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo, tady je uplne jasno a slunicko pari, ale chvilkama zafouka studenejsi vitr
Odpovědět
Profilova fotka
co? to neni mozny, tady uz je od rana takovej hnus.. jen zacit prset.. mam destnik sebou.. a celkem zima.. i kdyz ted tu mam pro zmenu pruvan takze to tomu asi prihorsuje
Odpovědět
Profilova fotka
fakt je tady nadherne. uz jsem premyslela ze odpoledne vyvalim bok na balkone s kafickem, at chytnu trochu barvu, mam bile hnaty
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak sme asi v nejakym mraku no.. me to neva..aspon se nebudou ty chlapy moc dlouho zdrzovat.. jezis ja je tam tak nechci.. navstevy miluju, i kdyz k nam nikdo nechodi, ale tohle neberu jako navstevu ale spis jako rozsudkovou komisi..a jeste kdyz mi tam budou prolejzat celej byt a cumet mi do soukromých vecí:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ale jak tak koukam, tak je mezi nami odlisny pocasi, kdyz je u vas hezky, tady je hnusne a naopak. ja teda navstevy nemusim, taky sem nikdo nechodi :-D , tohle je fakt opruz, kdyz ti nekdo projizdi byt
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nj ale co mam delat.. ted se musim jen modlit aby to bylo vse okej.. jeste ze jdem pryc, ma porad trvaly bydliste na ten byt a porad nam tam chodi posta kterou on neplati, tak si vem kdyby nam tam vlitli exekutori tak se asi nebudem stacit divit.. a dneska ve schrance obalka s cervenym pruhem.. jeste ze jdem pryc
Odpovědět
Profilova fotka
tak exekutori nic nezmuzou kdyz jste v podnajmu bez trvalaku
Odpovědět
Profilova fotka
boooze!!!!! ja jsem zas nasrana, ten sef je fakt vul prvni hodnoty!! tohle neni normalni!! tka ja tu mam dneska stresy kazdej me tu otravuje s naprostou picovinkou, jsou liny a misto aby si otevreli tabulku tak volaj me.. a on ted prijde at mu tady vycaruju hodnoty firmy která sídlí v jinym meste a já jako co? nemam tady zadny dokumenty s tou firmou nemam nic spolecnyho nemam tady ani smlouvy a on se hrozne diví..a jako tresnicku k tomu abych vybuchla dodá ze carodejnice to umela a ze mu minule rikala takovou hodnotu, no tak to by me hoooooooodne zajimalo kde to vzala nebo jako jestli si vymejslela.. tka to uz je fakt mazec..tady to jde fakt do haje.. uz chci pryc.. fnuk... mysa vzdyt ti rikam ze tam ten trvalák má - na nas exekutori nechodi, chodi na neho a na trvalý a to znamená co? k nám.... a bude jim u sumaku ze jsme tam v najmu, to si jeste ani jednou nevidela, jak zbalili majetek a nezajem jestli tam ten dluznik bydli a jestli je to jeho
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem na výsost urazena.. prisel sef a rekl mi jmenem carodejnice.. huh..tka z tohodle nebudu spat dlouho :-x :-x holky ja uz chci ssssrpeeen
Odpovědět
Profilova fotka
to slysim poprve ze by to takhle nekomu udelali v podnajmu kdyz tam neni hlasenej, ale tak kazdej s to dela po svym ze ti rekl jejim jmenem jo? no buh vi co tam delaji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty to nechapes, to neni exekuce na nas, ale exekuce na nej, a on tam hlasenej prave ze je... jo rekl mi tak..no uplne s emi udelalo saptne :-D :-D tak konecne jsem se zastavila, vzdy pri tom jeho pruchodu ocekavam zas straasne genialni napad...
Odpovědět
Profilova fotka
jo ja vim, ja to pochopila hned, tak blba zas nejsem :-) asi ma po carodejnici abstak
Odpovědět
Profilova fotka
to je jako se kolikrat stalo ze chlapik bydlel nekde v tramtarii, nahlasil si na rodice trvalak, a rodicum vybrali exekutori byt a nezajimalo je jestli je to jeho a nebo neni, proste je tam hlasenej a tecka
Odpovědět
Profilova fotka
zitra tu nebudu, jedu k nasim, jsem si vzpomela ze mama ma v utery svatek a me se to nehodi pristi tyden tam jet, tak musim zitra aby nebyli reci :-p :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysa dej pokoj s carodejnici.. se potkame jeste 3 dny.. kdyz si vezmu dovcu..tak jen jeden den-muhehe:-D to jediny me tu drzi:-D ze ji aspon nevidim:-D mysa no vidis a ty si se bala ze já tu nebudu a nakonec tu nebudes ty.. no tak ted budu smutnit zase já, tak v tom pripade je dovolená jistá a aspon stim balenim pohnu.. co ty vis.. treba manik rekne ze se mu to nelibi a at to prebilime.. a mam o zitrejsim programu jasno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jen blbni, vy kdyz jste se nastehovali, tak steny byly bile? jenze me to pekne stve, se tam budu kopat zase do zadku a poslouchat ty jeji narky. Radsi bych te zdrzovala od prace, ale je fakt, ze takhle toho udelas vic nez semnou na net :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj bylo to celý bilý... a starý lustry jak po babicce, no celý desný... jak to dostalo barvu tak je to takovy obyvatelný... puvodne rekl ze chce zpet do puvodniho stavu, ted dost nepresvedcive rekl ze se na to koukne a kdyz to bude des tak prebelit :-N by me trefilo nahodou ja ho mam (pc) centralne uprostred mistnosti a kdyz vzdy prolitnu tak kouknu a napisu, takze zas takovy zdrzovani to neni.. ze bych nad tim sedela:-)) to spis kdybych treba davala obleceni do pytlů tak se treba jen na dýl zaseknu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt ale na prd, je to mozny ze ho bude chtit dat do puvodniho stavu jinak vam kauci neda
Odpovědět
Profilova fotka
no tak si koupim bilou barvu a proste to za jeden den pretru.. toho se nebojim jeslti by na tom visela ta kauce tak klido.. ale spis mi to prijde od nej naprosto zbytecny, kdyz ten byt prodavá a je mu to uplne jedno s jakýma zdma ten byt prodá, nehlede ze ten kdo si to koupi to bude muset vse omlatit a nahodit si tam ty omitky naprosto nove
Odpovědět
Profilova fotka
ty jooooooooooooooo husty, nekde hori gumarna a tady celej klasterec zavalil kour, takze nad nami je cernej mrak a pritom sviti slunicko. Hustyyyyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
a tim padem je jedina vec který se u přebelení bojim.. ze mi ta omitka spadne na hlavu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jeste ze jsem rano sundala pradlo, bych ho mela cerny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
copak? nekdo te tam vykuruje?:-)) tady je porad zima a pod mrakem.. a zas neprsi takze jsem se zase tahala z destnikem jak blb
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?