Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim ze jo, i kdyz praha je bludiste, nebo se praze vyhni pokud to jde a jed rovnou na stirin
Odpovědět
Profilova fotka
nn tohle je pred prahou, prave ze se tma odbocuje z hlavni na nejakej prdelakov a pak zas do nejakyho prdelakova, tak to se bojim ze ty prdelácký odbocky netrefim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si vyjed mapu ze seznamu nee
Odpovědět
Profilova fotka
no vzdyt uz ji mam vyjetou proto ti rikam ty odbocky na prdelakovi, ale tam ty jejich jmena nejsou..hlavne vim ze po ceste tam nejsou na ne ukazatele ;-) o to mi jde.. ze to bude bud a nebo...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska opět horečka, takže jsme šupajdili k doktorce, nic mu není prďolovi, jen ta horečka. Prý mu rostou stoličky tak je to asi jedno s druhým no :-) Ale už jsme nafoukli a napustili bazének!! Alka: uvidíš, třeba tě vezmou a s tím jídlem to mám stejně, když se ráno nasnídám tak mám za chvíli hlad a když nesnídám tak můžu být klidně i bez oběda. Edithn: tyo z tebe bude za pár dnů vdaná paní!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to aby radsi vyjela jeste s predstihem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé ahoj petu -tak ten bazenek ti zavidim!! na to ze je v praci porad zima tak dneska je tu jak v pradelne.. uff.. diky- no SNAD jo.. i ted se na to upinam.. premyslim jestli je mam nejak otravovat nebo tak.. to nevydrzim takovou dobu:-))) mysa no..mam to v planu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja vim ze to bude ten tyden tezky, ale ja bych je radsi neotravovala
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to vis ze je nebudu otravovat..ale vis co.. uuuf.. to je drina na neco porad cekat.. nenavidim to 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
to mi tak povidej 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kuááá ja jsem prase.... fakt.. vcera jsem si udelala burt gulas a mela jsem z nej takovou radost... no tak si ho dneska dam do prace a co se nestane.. vylil se mi do kabelky(ne celej)lae skody nadelal.. kdyz jsem to uklizela kydla jsem si kus na moje bily kalhoty tak jsem tu zurila.. ted si to jdu ohrat a prijdu s kapickou na druhy noze.. rikam do haje jak je to mozny? no a dam si prvni lzici a co myslis? kydlo mi to na tilko.. takovej kus.. fakt uzasny... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D chro chro :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no uplny.. a to jdem z prace rovnou na ty byty.. no to bude uuuzasny....:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si postezuj ze ses v praci zakecala se zenskou co si ohrivala jidlo a ze ji to bouchlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska je v praci takovy vedro ze tu asi chcipnu.... myslim ze dneska poprve zaprsi...
Odpovědět
Profilova fotka
ja maam radost z tech kytek ze to nebudu muset nahanet na jihu
Odpovědět
Profilova fotka
tady prselo v noci zase a pres den je sice pod mrakem ale jako ve skleniku
Odpovědět
Profilova fotka
no dneska je tu snad hur nez ve skleniku... a jeste jak jsem se prezrala.. no fuj.. dneska je mi fakt strasne... tak to je super ze kytky mas vyresený.. ja na ne chtela dneska..ale tak treba tam dojdu zitra.. to nechvátá...
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem rada, ale porad se bojim ze budou druhy den jak vareny spagety
Odpovědět
Profilova fotka
no tak je vyzvednete ráno.. az pojedete.. nebo tu budete den pred spát?
Odpovědět
Profilova fotka
jj budem tam den pred spat a vsechno chystat, a jako jet treba v pet rano do chomutova a pak v devet zpatky. EE nechci, to bych chcipla
Odpovědět
Profilova fotka
nn to jsem nemyslela... tak si je pred objednej tady a pak je jen vyzvednout...
Odpovědět
Profilova fotka
vcera mi odeslali ten nahrdelnik, tak se tesiiiiiim:.-) mam nejaky líbesbríf (jak řikala naše češtinářka) na poste..tak by me zajimalo co to je =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj, jenze kdybych mela aspon jistotu ze je v budejkach nebo strakonkach kvetinarstvi kde delaji nadherne kytice a nezacnou hned opadavat, tak to neresim. Ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vyzvedni a uvidis co to je, pak dej vedet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to neporadim.. sama jdu v tomhle cestou risku... ale ten co ji bude delat me tam mel albumuz jeho prací a sice to byli klasiky, ale byli hezký.. tak proc ne..:-) juj ..musim na postu.. asi to fyzicky nedam...
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ja jsem dnes zas tak podrazdená.. :-S nejak to na me padlo..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak jestli dneska nezaprsi tak uz nevim.. to snad neni mozny.. takovej parak.. to jsou fakt extremy.. mam mokry i oci:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, promin, delala jsem obed no a v Chomutove je prave kvetinarstvi, co ti kytka vydrzi 14 dni, a maji nadherne vazby
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem ted prisla.. jsem byla na ty poste.. to byl teda zas extrem.. nejen ze me tam zas vytocili (och jak je to snadne) ale malem jsem se roztekla pri pochodu zpet
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?