Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tady aspon vidis jak to rychle utika i tobe
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn ten pan rekl ze ty 2 schuzku jsou dopoledne, a my jsme to meli jit sepsat a zaplatit ve 4 odpo.. takze samozdrejme kdyz si ona vybere nekoho jinyho tak nic platit nebudem.. ale tak to je taky vrchol, kdyz si to jdeme zamluvit a oni ti reknou tohle :-N divny, stim jsem se jeste nikdy nesetkala mysa tak takhle nam ji neda, ptz to vypada fakt jako kdyby jsme to poskodili (ty listy jediny jo) jj hrozný, takova rychlost.. dneska jsem jen tak koukla a 77dní... no.. jestli budu mesic pryc (a doufam ze budu) tak to bude asi mazec pak.. chjo, ja jsem fakt tak divná, mam pocit ze mi nic nevychazi... a co hur -porad na neco cekam.. az s esmilujou a daj mi praci.. az si tamti lidi reknou ze to nechtej (to by ovsem byli blbý je to byt jak fík) ... no proste na nic je to vsechno
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim alka jak ti je, tohle zazivam porad, si myslim ze snad veskera smula se vrhla na me no aspon ze tak, ze nebudete nic platit pokud to nevyje
Odpovědět
Profilova fotka
a nemam na to kazdymu jen tak rozdavat jak za realitku, tak jen tak kauce..nejsem ani milionar ani jezisek..
Odpovědět
Profilova fotka
chjo, radsi odejdu sirit tady spatnou naladu nechci.. tyyjo tak ono ma byt zitra 36°?? tak to tam chcipnu...:-//
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja vim, je to hnus jak se lidi a firmy chovaji jen aby vydelali
Odpovědět
Profilova fotka
neodchazej, me ji nekazis :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen aby..tyjo ten mi tu naladu zmrazil.. :-| ja ten byt chci... manza rika ze aspon po tomhle si ten byt zaslouzime.. ale ja vim, ze ten byt dve navstevy neprezije:-/ uz mi prislo ze sme doma.. zrusila jsem kuli nemu i druhou prohlidku.. ted bych potrebovala obnovit zas svatebni naladu... doufam ze zitra me to nakopne, at nemyslim na tyhle veci... :-S a co manza? vim ze je to otravny ,ale nejaky nový zpravy?
Odpovědět
Profilova fotka
treba se rozhodne pro vas, jste mlady. Mam kouknout taky po nejakych inzeratech? pisni kde jsi hledala, at nekoukam na to samy zitra se ti nalada spravi, uvidis, te to zas nastartuje alka ne
Odpovědět
Profilova fotka
mysa snad uplne po vsem.. a uz nejak nemam naladu "hledat" tak po nicem nekoukej, ptz zitra to vyjde!!!! zvlast kdyz se budeme muset sakra uskromnit.. to budem mesic na cocce... no doufam, fakt to chci.. od ty doby co jsme prisla jen premyslim co kam dám, a jakou barvou tentokrat vymalujem, a co a jak... =-) asi moc predcasný...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dobre, chtela jsem jen pomoct, myslela jsem to dobre proc predcasny, je to hezky ze si takhle predstavujes a planujes
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja vim, dekuju ;-) no zvlast já -silena "designerka" a vymyslela jsem to tak hezky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no a, silena nejsi, ja taky porad o necem premyslim a predstavuju si. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co si vezmes na sebe zitra? clovece ja mam svedka koordinatora :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, vsechno mi visi na pátkách.. boze... at vyjdou oba... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
nesmutni :-)
Odpovědět
ahoj holky!!!
Odpovědět
ty brďo, tady nikdo není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jooooo jsem tu, ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co jste vsechno vyridili a zaridili?
Odpovědět
no nic moc - podali jsem papiry na Hluboke, ale stal se nam pekny "trapas" - mysleli jsme, ze poplatek je 6000 - 5000 za pronajem a 1000 za to, ze nejsme odtamtud... ale ono je to 6500,- ale pani byla v pohode, kartou tam zaplatit neslo, tak nam dala slozenku :-)
Odpovědět
no jinak jsme dali oznameni nejblizsi rodine, pritelove babicce, o ktery jsem si myslela, ze ji prekvapime a ona to vedela... :-D legrace :-) :-)
Odpovědět
a co ty? uz mas rozhodnuto, kde bude svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, masakrrrrrrrr, zrovna jsme rozvezli výslužky a bylo to krásný... jen to výslužkování nebylo nic moc,ale máme to za sebou a zitra nas ceka spoustu prace,ale uz se tesim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.. sice mam vstvat az za hodinu...ale... uz emuzu spat..zjistiju ze mam asi fobie ze svateb, nebo nevim..ale uz si zazivam zase to samý co se sestrenkou.. celou noc jsem nespala.. litam porad na zachod, jsem nervozni..paneboze!! co budu delat az bude rada na me?_?_?!! des.. bojim se ze to nenajdu, to je asi to hlavni:-D podle casu bych mela vyjizdet neco k 9tý....tak tu do ty doby budu
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho.. uz ted tu mame 29°C tak to je fakt mazec dneska.. chudera... to v tech satech musi padnout...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka: tam cípnete, jám m ám dnes 2 zkoušky, takže mě čeká podobný osud..a pak cesta vlakem z brna...cípám už teď
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak teda ten vlak ti faaakt nezavidim.. to bych si vzala vodu a bez milosti se i pred ostatnima polejvala... ja ted byla jen vybrat a pro piti sebou a jsem tak durch ze si jdu dat druhou sprchu... uplne k.o. to teda tam teda fakt umru...jezis.. mi tece curek po zadech.. huh.. to je teda mazec.. jinak holky prisel mi naaahrdelnííík:-) jdu se kouknout, jeste jsem to neotevrela:-))
Odpovědět
Profilova fotka
wááááááááááááááááááááááááááu tak ten je uplne nadhernej!!! paneboze!!!to je mazec... a ma tak nadhernou barvu.. kupovala jsem ho stim ze je bilej, ale on je uplne stejne smetanovej jako saty x-) x-) uz je vyfocenej uvidite ho az se vratim..uz malinko nestiham tak jdu do ty sprchy...
Odpovědět
Profilova fotka
áá nestiham..tak ahojky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?