Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
hoolky já mám dneska 99 do svatby.....éééééchichi ouch....přítel se z toho chudáček zhroutil...nějak mu to nedocházelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis jak ti to utika
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: až nějáák moc rychle...ale aspoň se přítel zapojil, když zjistil, že mu hoří koudel u pr....:-D hned se vyptával, počítal, spoustu věcí sme domluvili, ikdyž on se chtěl spíš hádat....ale já se o svatbě nehodlám hádat...takže sem ho pěkně usměrnila a byl klid....sme se rozhodli, že obřad časově posuneme na dřív, když to nebude problém...musím zavolat stejně na matriku a domluvit se s nima..a donést tam konečně ty papíry 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
na kolikatou hodinu ho chcete?
Odpovědět
Profilova fotka
na 12...původně to mělo bejt v 13...takže zas takovej rozdíl to není...spíš de o to, jestli budou na matrice ochotní a jestli mají ještě volno :-S přecejenom už je to skoro 2 měsíce, co jsem tam byla
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem pridala do albumu svatebni uces,tentokrat uz je to opravdu to prave :-D :-D mam radost
Odpovědět
Profilova fotka
leni: jj, to je optimalni cas edithn: koukala jsem, slusi ti to
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysak:jj taky si myslím ...i se vyspím :-) edith: účes je úžasnej moc ti sluší...já mm zatím největší problém s účesem...nevím co...respk. vím, co nechci...taky podstatné a druhej velkej "problém" mám s kytkou...chci lilie, ale drobnější vazbu..protože sem prcek, a nemůžu najít nic co by se mi líbilo :-/
Odpovědět
Profilova fotka
ja videla v albech kytici z lilii i mensi
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: já jich už viděla spoustu...ale žádná není pro to ONO
Odpovědět
Profilova fotka
mysak majitel nam vcera oznamil ze ode dneska se prodava tenhle byt... :-( chce stavet a potrebuje prachy.. edith krasný uces -mnohem lepsi nez tamten ale dneska je kráásne.... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: no to je fakt uzasny, se vam to pekne sere. jj, je nadherne
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jsem nespala celou noc.. zase takovy prachy navic.. dalsi starosti.. ja mam ted hroznej pocit.. porad me jen nekdo vyhazuje z bytu.. uz takhle dal nemuzu fakt..:-( mam uplne po nalade, at si sviti slunicko jak chce.. snad zacnu davat uz veci do krabic.. kurňáááá proc uz nemame postaveno..chjo..takhle se k baraku nikdy nedoberem:-(( jj sere a je to cim dal horsi:-((
Odpovědět
Profilova fotka
si pripadam jak bezdomovec :-S
Odpovědět
Profilova fotka
do kdy se musite vystehovat, to se nedivim ze ses bez nalady, takovyhle starosti pred svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
no to nam nerekl, ve smlouve jsme si nechali napsat 3 mesice.. jako kdyby jsme to vedeli..:-( no stejne tovychazi presne na svatbu:-/ ale snazime se najit neco co nejdriv, uz mu odmitam platit takovy prachy s takovým jednaním.. jako prijit a : dobrej prodavam byt zitra.. cau.. to je fakt vrchol.. a me se odsud nechce... mam to tu ráda:-// uz jsem se sthovala tolikrat.. uz jsem rekla ze se budu priste stehovat jen do baraku.. uz me to nebavi...
Odpovědět
Profilova fotka
kolik platite za podnajem?tak aspon ze mate cas, furt lepsi nez aby vam k tomu rekl, do tydne se odstehujte
Odpovědět
Profilova fotka
8ku...nj cas je..ale nervy nejsou..:-/ uz jsem zas v totalne negativni nalade:-((
Odpovědět
Profilova fotka
fiha, to je vydridustvi, ja platim necelou 8 ku za 2+1 velkej s balkonem. Manza nema narok na byt od policajtu?
Odpovědět
Profilova fotka
nn tady na jihu to neni, kdyby jsme byli v praze tak jo..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha to je skoda, meli by jste to jednoduchy
Odpovědět
Profilova fotka
jj to by bylo o dost jednodusi.. ted nemuzem ani k tatovi, ani k mame, ...dokonce sme nasli nejakou uplne harakiri moznost..ale shodli jsme se ze preplatit milion a nebo 500tis je fakt moc.. ze to radsi pujdem nekam do podnajmu...
Odpovědět
Profilova fotka
alka a kdyz mate moznost hypoteky, co ji vyuzit na byt nez barak, koupite vetsi a bude vas, ja vim, barak je barak, ale kdyz je takovahle situace
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn to ani nahodou.. do bytu ja proste nejdu... to v zadnym pripade.. hlavne by jsme na tom pekne prodelali.. kazdopadne uz jsme dohodli... na pul roku pujdem nekam do nejakyho levnyho podnajmu a proste to budem muset zkousnout nez se to vyridi... chjo.. uz nad tim nechci premyslet jinak tatka rika ze za tu cenu co on si stanovil to jen tak neprodá, tak si rikam ze ten pul rok bychom jeste mohli byt tu.. tak se budu snad kazdej den modlit at to nikdo nechce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak snad to bude gut, pri nejhorsim si neco najdete ty jo alka, ja uz se ti nedivim ze na twilight porad koukas, ja v patek videla 1 a vcera 2, teda bozi x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a uz se nemuzu dockat 3, ta ale vyjde az pristi rok :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa:-D:-D:-D jo tak to vitej do klubu:-) ja si to ale muzu pustit jen kdyz tu manza neni:-D:-D a nejlepsi to je kdyz prsi..x-) ted jsem mela skoro filmovej festival twilight:-D:-D.. a od 1.7. je 3. dííííííl - jupíííííííííííííííííííííííííííííí na to se tak tesim !! doufam ze daji predpremieru:-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? na netu pisou ze 3 dil vyjde az v roce 2011
Odpovědět
Profilova fotka
nééé vzdyt uz na to bezi upoutavky:-) i v kine uz na to byla ukazka:-) bylo tam 1.6. ale na plakatech je 1.7.:-):-) uz aby to bylo:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?