Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
cauky holky
Odpovědět
Profilova fotka
wááááu..slunce.... asi sem oslepla...:-D:-D jsem z toho tak hotova ze nevim co dneska driv delat..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj tady taky sviti od rana slunicko
Odpovědět
Profilova fotka
no uplne v soku sem, ale sranda je ze jsem ted vylezla a ono to zalezlo za mraky:-D:-D pes uz s emi tu snazi upect (strasne rada se vyvaluje na slunci) tak aspon mam co k obidku:-) noormalne vcera diky tady jedný holcine jsme objevila tu organzu co ji porad tak hledam -tu modrou...tak ji asi pujdu objednat:-) tyjo dneska tu mam zase prace... kdyby bylo sucho tak jdu aspon na brusle.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jse toho vyuzila ze je slunicko a zacla jsem prat, mela jsem tam zase hromadu
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D tak to jsme na tom stejne.. ted jsem prisla z koupelny a rychle jsem to tam narvala at mi to to slunicko aspon rychle vysusi.. nj.. nejze tady uz zadny slunicko neni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tady porad je, sice mracky jsou, ale je to hodne roztrhany, tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem si otevrela stranku ty firmy a taky bych se mela kouknout co a jak:.-) jéé jen to vidim a zas mi plesá srdce... x-) tady jsou mraky takovy ty nacucaný velky, takovy ty duchny.. takze slunicko to tu ma na preskacku
Odpovědět
Profilova fotka
posli odkaz do ip taky kouknu, prosim treba se to u vas jeste vyjasni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam:-).
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dik, ja se tu musim normalne rezat smichy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha -tak to je mazec... uj.. no jestli to mysli vazne.. aspon se bude mit jako princezna.. ja jsem si taky vzdy chtela vzit šejka:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D to je mazec :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj kazdy sme svuj:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsme nastesti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
co jinak, co mas dnes v planu?
Odpovědět
Profilova fotka
uklizet uklizet uklizet.. chtela bych se ucit neco o ty firme.. pak tu mam taky psa, takze jen to "vybehnout" snim zabere cas, a ve 4 prijde muzik.. tak pujdem asi na prochazku:-)treba zas na hlubokou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uklizela vcera, dnes jen vyperu, povesim na balkon a asi nebudu mit co delat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dneska toho mam fakt hodne.. to abych to do tech 4 vubec stihla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to stihas v pohode, mas jeste plno casu
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,ale taky toho hodne mam:-D:-D tak..jsme si udelala masku vypadam uplne uuuzasne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to mysulka bude chtit taky na masku az prijede, jsem mu slibila ze pujdu s nim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
on chodi na masku? juu:-) no ja na ty pravy jeste nikdy nebyla..tohle je jen takovy to clean and clear jak tam jsou ty bobiky na vycisteni kuze.. tkaze uz to mam dole.. no sundavat to je vzdy boj..tak ted mam 10minut prostoj, nez mi dopere pracka.. pak mam zase trojboj:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik tak ta moje pracka ma dost zajimavy hodiny.. prej: 23minut do konce.. to bylo pred hodinou... tak jsem sla se psem ven, od ty doby tady pisu, jdu se tam kouknout.. a tam je ted jeste 10minut.. heh? =-) no sranda:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj chodi jednou za cas na masku. Ma plet jak detskou prdelku :-) jj, ja to pouzivat nemuzu, jednou jsem si to koupila a mela jsem tak flekatej oblicej ze jsem nemohla ani ven to mas zajimavou pracku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha! zapipano.. tak narvana druhá pracka..:-):-) a ted slunce svit:-) a to mam pracku drahou jako prase.. myslim ze to je nejdrazsi vec v tomhle byte...
Odpovědět
Profilova fotka
a ted to nejhorsi... koupelna 8-( tak tu ted chvili nebudu.. snad se tam nezabiju
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja mam vyprano a poveseno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty krasko, tak ted teprve vidim jakej tu byl bordel a spina fuj.. tak ted jsem vzala celej byt tak zguntu ze ted muzem jist kde chcem.. treba na wc...tak jeste mi chybi dost veci..ale aspon ta koupelna uz se trpiti:-):-) me ted zatutala druha pracka tak super:-) jdu si to rozvesit do loznice:-) a s pranim mam taky odskrtnuto:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?