Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ji to zabouchni kdyz odesla, se s ni neparej
Odpovědět
Profilova fotka
uz se stalo... sranda.. ted prisla.. tak schvalne.. za jak dlouho...
Odpovědět
Profilova fotka
ji rekni ze proste at se nezlobi, ale ze zrovna venku neni teplo a ze nechces nastydnout
Odpovědět
Profilova fotka
to rikam porad.. ale uz ji dost narostly kridla.. na to ze tu je 30dní, tak ráno prisla a prej: jdes na postu?... tak to jsem malem vykvetla..
Odpovědět
Profilova fotka
tak si ji mela odpoved komu tykas cucaku a i v kravine umi krava pozdravit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nn ja sni dost kamaradim tak jsem se jen hlasite zasmala a rekla ze dneska nejdu..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo.. tim ze jsem zridila druzicky tak budu muset objednat kytky navic.. no stejne jsem chtela ty pro mamky zmensit, tak by za 1ks karafiatu nemuseli chtit tolik...
Odpovědět
Profilova fotka
to bude 6ks kytek bokem, jedna moje, korsaz, a auto...huh..to je vela..
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela ze si je budes delat sama
Odpovědět
Profilova fotka
budes mit velky druzicky jo?
Odpovědět
Profilova fotka
no premyslim o tom, ale zase den pred budu litat po vsech moznych certech a zarizovat vsechno, tak jeste vazat kytky nekde.. no a dva dny pred uz myslim ze by taky nemuseli vydrzet... nehlede na to, ze nemusim trefit "stejny" karafiaty a styl vazby..no budu to muset jeste promyslet.. kazdopadne premyslim ze tu co budu házet si necham udelat u jedny mooooc levny pani, na to aby mi delala svatební je moc neohrabana, ale na druzicky a mamky je uplne v poho.. a vyjde me to na pakatel.. tyjoo. ted jsem to vymyslela!!:-) to tam budu muset zabehnout ze chci aby v ten den mela bily karafiaty....:-) a nebo jim dam jiný kytky..:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj velky.. moc se mi libi ten americkej styl:-) i na fotkach to vypada hodne dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
karafiat vydrzi minimalne tyden jj, me se to nelibi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyden? no dva dny pred bych do toho klidne sla.. i kdyz s vazanim kytek mam zatim nulovou zkusenost:-D
Odpovědět
Profilova fotka
karafiaty jsou drzak, koupila jsem mame ted karafiaty, sice je sestrihavala ale vydrzeli ji 14 dni, me je koupila taky a bez zastrihnuti mi vydrzeli tyden, mama mela k tomu jeste ten cukr co se dava do kytek, v kvetinarstvi ho davaji automaticky, ale asi ne v kazdym
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidim.. casu uz sice tolik nemam, ale kouknu na to jak to tam drzi a kdyztak jeden zkusim umotat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, tady je mrtvo..
Odpovědět
Profilova fotka
neniiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
žijéééééé
Odpovědět
Profilova fotka
zijuuuuuuuuuuuuuuuu, jeste jo :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem teprve pred chvili prisla domu..tyjo ja jsem uplne k.o. a to me jeste ceka jedna várka nadobí a musim zacitpatlat vecu pro manzelka az prijde
Odpovědět
Profilova fotka
co budes kuchtit dobreho? kde jsi byla?
Odpovědět
Profilova fotka
manzovi budu delat hranolky s jatrama.. a ja si asi vezmu suchary.. jak jinak... no mamka me odchytla..takze jsme byli na botech pak si koupila paruku, ale tyyy tak slusela, a ja zjistila ze s enemuzu obarvit ani na cerno, ani na cerveno, ani na hnedo ani na nic, ptz vypadam jak blb.. a pak me odtahla k sobe domu ptz ma nove vymalovano a chce abych ji to tam dozaridila:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super ne, aspon si se bavila :-) no ja taky nemuzu jit na cerno, za prve bych byla mrtva a za druhe vypadam hodne starsi mnam hranolky, fuj jatra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak manza prisel a prej ze se tesil (poslala jsem mu fotku v ty paruce) a ze mi to strasne slusi, a jakto ze jsem porad bondata =-) oj..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co myslite, mam mit ty moje tylovy saty az na zem nebo trosku nad?? ja vubec nevim a v tom salonu jsem to mela nad... ale kdyz se divam do alba,tak maji vsechny nevesty saty az na zem... zase jsem nevidela zadnou slecnu ktera by mela podobnej styl satu... mela jsem trosku delsi spodnicku a nemohla jsem v nich vubec chodit,takze kdyby byly saty delsi,tak nevim nevim....
Odpovědět
Profilova fotka
alka, no teda, ten ma postreh :-D :-D :-D :-D :-D Edithn: ahoj, moc ti neporadim, ale ja chci aby byli delsi a ne aby mi koukali spicky bot
Odpovědět
Profilova fotka
boty nemají šanci vykouknout ;-) ale asi je to tak správně, teď jsem koukala na nějaký fotky na internetu a vypadá to že se to tak dělá...
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdyz nemaji sanci vykouknout, tak to tak nech ne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?