Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
edith no mas to za 14dni.. tak to uz by chtelo.. jestli je treba nekdo nema jeste ted na vikend...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to je dost možný... například týden po mě má šaty taky nevěsta, vůbec nevím jak to budou dělat?? jestli si jí pozvou až týden před svatbou?? to je dost možný a taky je dost možný že me se to taky bude tak týkat.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak me to prijde normalni, vetsinou jsou saty v cistirne den max dva..takze v pondeli je vracis, hned jdou do cistirny, takze si ji pozvou na stredu a je to, druhy den si je muze rovnou odnest.. myslim ze bezna praxe:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ale uprimne te obdivuju.. kdyz jsou ty saty v takovym kole.. jak budou vypadat...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jako bojim se dost... predevcirem jsem sla kolem a nevidela jsem je tam. Doufám že budou vypadat hezky,ale já se uklidňuju že kdyby ne, tak mi vrátí zálohu a jdu jinam. Myslím že např.v Amélii bych sehnala... měla jsem tam jedny vybrané. Ale jetsli by se to časově stíhalo??? právě proto bych od nich měla vyjádření co nejdřív. Paní tvrdila že mi dají vědět měsíc, 14 dní předem. Možná tam pošlu mamku aby se mi na ně podívala a když budou v hrozným stavu,tak jdu jinam.
Odpovědět
Profilova fotka
edith no sama nevim, chlacholit te nebudu ten tyl je po vyprani divnej..tak uvidime.. snad to bude ok:-) chci je totiz videt na neveste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem nasla zase peknej uces.. hm hm...
Odpovědět
Profilova fotka
ukaaa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
neukáá, jelikoz je to na mega fotce a ta nejde zmensit(teda na pracovnim pc) takze max ukáá az budu doma:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale je to ta klasika,,ofina, do zadu sepli a pak volne spusteny jen trosku natocený ty volny konce
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem koukala na top star a tam se mi libil uces jedny modelky... je jednoduchej a hezkej,takze ten vyzkousime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je myslim z lets dance... podle obleceni bych rekla ze to je odsud:-D nebo nejaka tanecni soutez.. kazdopadne je to obri, musim to zmensit a orezat:-) no taky premyslim ze se na vsechno vyprdnu a necham si jen ty vlasy natocit a pod celenku.. a to je vse... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, tak koukam, ze vlasy jsou vecne tema... ani ja nemam porad vybrano :-) alka: 2 rozhodne ne... edith: neboj, saty podle me budou jeste v pohode, prece jenom sezona teprve zacina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a dvojka je vitez -teda jako na modelce.. takze rozhodne zkusit jinde...ale z tohodle co tam mam rozhodne vybirat nebudu..
Odpovědět
Profilova fotka
koukam ze je to tu dnes docela mrtvo
Odpovědět
ahoj holky,jsem tu nova :-) mame svatbu 23.7.2010 :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jj koukam, tak honem povidej kde v kolik atd :-D jinak vitam te tu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj ty tu taky celej den skoro nejsi...:-)) krsity jéé ahojky vítej:-) tak to si prvni "jihocenda" co to ma v cervenci:-) to je paráda:-) kdy a kde, a co uz vsechno máte?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jsem tu celou dobu, nebyla jsem tu akorat 10 minut, a to jsem zametala. Sedim tu a neco resim, si to furt zapisuju do sesitu a nejak mi to nemysli a nemuzu to dat dohromady
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ahááá ale to my nemuzem vedet kdyz mlcic:-D:-D a co zapisujes? neco okolo svatby? harmonogram?:-)
Odpovědět
tak mame to na radnici tady v CB :-) v 13.30-kvuli dceri jsme zvolily posledni obrad aby byla vyspinkana do ruzova :-) dnes mi dorazily vyvazky,figurka na dort,uz mam i saticky,boticky,nahrdelnik..no snad vse na par veci-coz je dort,kyticka a zenichuv oblek :-) 8-) vubec netusim jaky dortik..asi zvolime ovocny,pac v cervenci se cpat maslovym asi nestoji za rec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj ohledne svatby nebo spis lepe receno svatbu kristy: tak to mate uz skoro vsechno, koho mate za fotografa? a kde mate hostinu?
Odpovědět
hostina LITVINOVICE PEGAST-patri strejdovi :-) a fotograf Jaroslav klima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristy wau , tak to uz toho mate hodne:-) tak tu restauracku asi znam, to je asi ta co to tam mela sestrenka:-)
Odpovědět
takovej baracej,je tam i penzion :-) kousek od Milana Krale-od nej bude pujcene auto-tam zas dela teta :-) a co vy a dortiky.ja uz fakt nevim.. :-( bude nas 25..
Odpovědět
Profilova fotka
ja dort nevim ale chtela bych slehajdu ne maslovej. Nas bude pres 90
Odpovědět
Profilova fotka
ja se muzu chlubit ze dortik uz mame tyden objednanej, a zatim se to má tak, ze se na nej snad tesim nejvic z celý svatby.. coz nechápu:-D ale mam to tak:-D:-D
Odpovědět
jo a jinak sem Milca :-))) tesi me :-)) Kristynka je dcera-29.srpna ji budou 2roky :-)) kdyz budete chtit tady je kontakt na fotografa- supr cena .a vyborna domluva.je z CB. www.fotoklima.kvalitne.cz
Odpovědět
my sme chteli jit jen rodice a sourozenci+svedkove..JENZE a ty nepozves toho a toho?a bla bla..takze 25 je konecna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas malyho prcka :-) my budem mit jen kamarady, zadna rodina
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?