Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jako zakon schvalnosti bude odpoledne parit slunicko ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako vcera.... sem chtela jit v 3/4 gatich..ale kdyz jsem vychazela tak lilo a byla fakt zima... a vubec to nevypadalo ze se to probere
Odpovědět
Profilova fotka
njn, pocasi je nevyspytatelny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam dneska zase takovou divnou naladu.. zase si pripadam jak obludarium a jsem znicena z toho ucesu.. premyslim ze ji vymenim..ale tyjo na tohle asi nejsem dost silna:-// dáme asi jeste jednu zkousku.. kde budou uplne jiny ucesy a kdyz to dopadne spatne tak jdu jinam:-((( chjo to nevim jak ji to reknu:.-(((
Odpovědět
Profilova fotka
to ja mam divnou naladu kazdy den. Uces prece neni to podstatny, ja myslim ze na neco narazite, proc hned menit kadernici, jen si rekni co chces aby to udelala a neposlouchat ji jestli ti to bude sedet nebo ne. Proste at te o tom presvedci ze to nejde. To zvladnete.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no jenze ja sem ji rekla co chci.. a ty vcerejsi ucesy byly ty my favoriti, ale vypadali uuuuplne jinak!! ti tam klidne dam ucesy jak to melo vypada at si srovnas ze realita je o 300% jinde.. ale ona mi nerekla ze mi to bude sedet.. ona delala to, co já jsem si prinesla.. a ten jeden asi fakt nejde kdyz na to nemam husty vlasy.. no a prave ze neumi takovej ten objem do zadu za hlavu.. a o to mi jde..:-(( vsechny vypadaji uplne stejne.. i kdyz v realu je kazdy uuuplne jiny:-//
Odpovědět
Profilova fotka
a i ten posledni co mi natuzila, tak sem ho vecer mela spadlej.. a ma i nejaky divny tuzidlo, jsem ty vlasy mela takovy jakoby mastny, poskozeny, jakoby kartáč..to ma do tady tech ucesu hladkých krasných lesklých fakt daleko...:-//
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo, to je blby, tak zkus jinou kadernici, uvidis jak ti to udela a pak se rozhodnes a ty svoji zatim nic nerikej, at mas pojistku kdyby si nikoho nesehnala
Odpovědět
Profilova fotka
sama uz muzes posoudit, ze je trosku mimo..:-/// jj premyslim ze zkusim jeste tu jeji kolegyni, a i kdyby ta vybuchla tak nevim..asi bych pozadala sestrenky kadernici co ji cesala at mi dá cislo..ptz ta mela presne to hladký krásný.. objem do zadu... no uvidime.. ted jsem z toho takovy mrzuta, smutna
Odpovědět
Profilova fotka
jj to mas pravdu je to uuuuplne mimo, ty mas ty vlasy takovy nacechrany a pritom jsou ty ucesy nazehleny ulizany. to se ti nedivim ze si z toho smutna. Tak se vyprdni na tu kolegyni a zavolej rovnou ty kadernici od sestrenky ne, tu kolegyni si muzes nechat jako posledni, jdi za jistotou
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no prave ta kolegyne me jednou cesala takovyho toho kohouta, a bylo to super
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to zalezi na tobe :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no uvidim, asi napisu sestrence a zeptam se na tu jeji kadernici... to jsem zvedava
Odpovědět
Profilova fotka
tak, napsala jsem ji, ted budu cekat na kolotoc. uz jsem napsala i kadernici ze na fotkach je to nic moc, a aby jsme zkusili jeste nejaky jiny ucesy...
Odpovědět
Profilova fotka
si napsala sestrence i ty svoji kadernici jo? tak uvidis
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne sestrence o cislo, a kadernici , ze na fotkach je to nic moc a aby jsme zkusili jeste nejaky ucesy ale uplne jiny styl:-) tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
kdy mas jit ke kadernici znova na zkousku novych ucesu?
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to nevim.. to tak nehrotim.. kazdopadne ona uz ma jistej cisar a jde na nej koncem cervence.. takze urcite co nejdriv...
Odpovědět
Profilova fotka
o mesic driv? si psala ze ma termin na vasi svatbu ne? ma dvojcatka? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no nakonec ji dali termin prej prvni tyden v srpnu, ale ze uz je jistý ze musi na cisar a tim pádem to vychazi pry na konec cervence.. tak zase v tomhle je to fajn, ze by me stihla:-) dvojcatka nema.. ale zavidim ji, ptz ma presne ten pupik jakej bych chtela.. takovy to jak si normalne az hubena a mas jen pupek.. ze nejsi tlusta vsude, matrona, takova ta rozteklá.. to bylo u prvniho..tak to je zajimavy..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha zak to kazdy brisko je nadherny at uz je zenska stihla nebo silna
Odpovědět
Profilova fotka
opr. ma tam byt aha tak to jo
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no uprimne u tech tlustých -jako tech rozteklých se mi to vubec nelibi..:-(( ale tak je mi jasny ze ja budu zrovna tahle varianta...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nasla pracovni nabidku na uklizecku ve šteklu.. ze by?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky: Alka: chtěla jsme se zeptat jestli budete spát na Vráži nebo někde jinde?? my jsme si zajistili nakonec ubytování v penzionu Life is dream. Moc se mi to tam líbí a není to tak drahý jako hotely třeba na Hluboký... jinak včera jsem strašně řešíla že nechci aby mažna na svatbě pil... je to normální??? fakt chci aby byl střízlivej a normální. On když je v náladě tak je strašně vtipnej,ale mě to příjde spíš trapný, takže ve skrytu duše doufám že se neopije, ale to je asi nereálný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
edith no jestli to tam budem mit tak bych chtela.. no ale je rozdil jestli pil jako vubec a nebo neopil.. treba do nemoty.. ja budu rada kdyz manza bude pit.. ale doufáám ze se neopije uplne na total, jelikoz to je pak asi stejne trapnej a hlavne hroozne chytrej, nejen ze to jsou vzdy kecy ale me to sere asi vic nez ty ostatni..:-D:.-D ale tak to je asi kazdej v opilosti trosku mimo:-D ja taky:-D takze pit budem oba.. rozhodne mu to zakazovat nebudu, ale vim ze na totál nebude, ptz se trese na svatebni noc, takze pochybuju ze by se zrychtoval:-D
Odpovědět
Profilova fotka
njn, tak mimco chcete stejnak az tak za rok ne, tak mas aspon motivaci zhubnout abys nemela to roztekly bricho jak se ti nelibi
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj presne.. ale me nejde o to ze hubenourky jsou hezky tehulky.. ale o to ze i hubeny tehulky jsou obcas takovy to roztekly a to ja nechci..takze to nejakym hubnutim fakt neovlivnim
Odpovědět
Profilova fotka
tak my nebudem pit ani jeden, akorat si prituknem jednou sklenkou sampusu a tot vse. Takze to bude super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj ale to ani neovlivnis tvar bricha ne, zalezi kolik mas plodove vody, jak je mimco velky, jestli se tlaci spis dopredu nebo do zadu, to jsou proste faktory ktery nikdo neovlivni
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?