Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
sem to nejak zavarila:-D tak snad uz se to povede:-D
Odpovědět
Profilova fotka
si říkám že ti to nějak trvá, za chvilku jdu domů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ja jsem zase vytocena 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
copak Mysa?
Odpovědět
Profilova fotka
ale nic edithn, to nestoji ani za rec. Jen ze vecer smazu album
Odpovědět
Profilova fotka
alka super ;-) vypada to perfektne
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jo? me se to teda nelibi ani jedno..myslim na fotkách.. v realu to bylo super.. ale ted mi to prijde nejaky divny
Odpovědět
Profilova fotka
alka: 4. je super... ;-) ;-) něco takovyho by se mi taky líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
alka jj, nejvic se mi libi ta trojka. Je to takovy elegantni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
me se asi taky libi 3.
Odpovědět
Profilova fotka
jj a jaky bylo cesani? tak bych hned sla k holici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
super, jsme si chrochtala jak cunatko.. no asi ji to napisu ze to na fotkach neni nic moc, a poslu ji jeste ty varianty co mam v praci.. ted jsem neco chtela a zapomnela jsem to.. joo uz vim, tak ve vsech tech ucesech budou pericka:-) takze to chyti hned jinej smrnc asi :-)) budu mit tu bilou celenku, videla si ji?myslim ze tma je na jedny fotce
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj vsimla jsem si ji hned, je pekna a slusi ti to ti verim ze sis chrochala ja cunatko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky me to prekvapilo jak tam sedela dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sice jsem planovala jit k holici, jenze mam ted tak husty vlasy, ze je mi to lito je ostrihat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty mas pidi hlavicku, tak proc by nesedela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ja mam zase ohlodany prsty, to je des, si musim dat majzla, na svatbe to bude vypadat hnusne, chci si nechat udelat nehty ( pro ten jeden den to vydrzim ) a s timhle na manikuru jit nemuzu, to je pro ostudu
Odpovědět
Profilova fotka
no taky si chci udelat nehty..ale asi driv, abych snima umela zacházet.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povidej, ja si je striham jednou tydne, ale uplne, takze vlastne zadny nemam, a kyz mam trochu vetsi, tak mi to hned vadi, lamou se a nedokazu s nimi ani umyt nadobi, jenze kdyz jsem na nervy, tak si kousu kuzicku okolo nehtu a ted jsem to fakt prehnala
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja si nehty trham.. nikdy jsem si je nekousala ale po tom trhani vypadaj asi jako okousaný.. dlouhy mi nevadi...ale mam je blby a trepi s emi, takze mi dlouho nevydrzi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky alka: sluší ti všechny účesy krom 2... ;-) jinak já sem teď v čekací fázi.....a nevíte náhodou, kde sehnat pěknej projmutej oblek pro ženicha??? ten můj hubeňour je nekonfekční...ale nepřijde mi, že až tak moc, že by si musel nechat šít
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak jestli je hubenour tak urcite do avalonu:-) jelikoz kdyz jsme tam byli mi, ten pan rikal ze dostanou konfekce z hradu nejaky "jetý" co byli na akce pujceny, takze to budou urco nejaky hubeny cisla, ptz manzovi rekl ze budou jen v par velikostech a spis mensi.. zkuste uvidie:-) no ja jsem taky ve fazi cekani.. jinak uprimne takhle na fotkach s emi nelib ani jeden
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jo?? tak to zkusíme a uvidíme, ale předpokládám, že teď ho nikam nedostanu....možná na začátku léta...je úplně nemožnej... ]-( 8-) jj je pravda, že jsem čekala, trošku něco jinýho, podle obrázků a toho co si říkala, že by si chtěla...ale vyloženě se mi nelíbí ta dvojka...dělá tě to starší tak o 20 let
Odpovědět
Profilova fotka
no ja chtela neco sveziho, letniho, silenyho, tohle jsou vsechno klasiky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj leni vim o jednom salonu jen pro pany, ale je v Brne, tam maji primo slim obleky, ale tak daleko se ti asi chtit nebude vid
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: já jezdím do brna často..chodím tam do školy...pošli mi prosím do IP nějaký kontakt děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
bouuuuurkaaaaa:-) a jakááá!!:-)) juuuu hned rano se probrat a tady to blejská:-) myslim ze dneska se to nevybere..to je totiz mazec:-))) jupííí jinak ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vsem tady je dnes mlha a hnusne, a vapada to ze bude cely den prset, tak dnes je mi to jedno, nikam nemusim
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no tak tady se to uz zacina vybirat..prcic... mam docela "teply" obleceni...:-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?