Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo zuchlo dalsi letadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem tu, nasi uz odfrceli, tak ted se valim v kresle jj, maji tam nadherny dorty, mozna budem objednavat tam, je na tu cukrarnu dobra reference tady je taky trochu pod mrakem, ale je to takovy roztrhany, ale reknu ti ze venku je pekny horko, jsem byla pet minut na balkone a bylo tam k nevydrzeni
Odpovědět
Profilova fotka
žijéééééééééééééééééééééééé jupííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz jsem dobehla k manzovi do prac emu dat obed.. protrepat jsem se byla... a prave jsem dodelala noviny:-) tak super, uz mi chybi jen ta administrativa ty dve polozky.. jinak mam volno..ale stejne to nestihnu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
normalne asi jsme nemocna.. premyslim ze bych zrusila moji tajnost.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ziju, jeste zatim jo alka :-) ja nedelam nic, jsem nejaka utahana, se mi normalne zaviraj chvilema oci jak mam krizovku jakou tajnost? jako nevesta? proc?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj jak jsme chtela byt tajná nevesta... nevim..nejak si zacinam rikat ze by me hrozne mrzelo ze bych prisla o celý to raní dění a stejne bych neslysela ty "ovace" kdyz bych se poprve objevila.. nejak mam ted pocit ze to mame hrozne dlouho a pocit celebrity si chci uzit co nejdýl:-D:-D jinak tady ted lilo jako blbec..:-D ale uz zas sviti slunce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak... ted jsem svoje známý tak okuchala ze uz to vic nejde... takze jestli manza neseskrtá je nas 25+47 ..coz uz je o dost lepsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je hrozny dusno, vypada to na bourku, ale obloha teda na to nevypada vzdyt utajena nevesta nenii o tom ze prijde o cely to deni, ja beru utajenou tak, ze proste az v satech komplet me uvidi pred obradem, jinak budu litat mezi hosty, zdobit auta a tak 72 lidi, to mate peknou velkou svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nééé to ne.. rozdil mezi utajenou a normalni je, ze ta "normalni" vyleze az je vse hotovo(nejaky zdobeni aut a obsluha hostu nepripada v uvahu) zenich preda kyticku a jede se na obrad(popr jde), no a utajena je skoro to samý, ale neobjeví se, objevi se AZ pri nastupu k obradu... takze tam rozdil je.. a to uz jsem okuchala asi tak 20lidí z mý strany:-/:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ten hokje me pekne stve:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ja to nesleduju, takze me to je jedno no to je teda ale blby, protoze jsem chtela byt v deni ale zaroven aby me oblecenou pak videli az u oltare, to si teda budu muset ale jeste promyslet, protoze nevydrzim sedet nekde v pokoji a cekat na urcitou hodinu nez se pojede, budu nervozni aby se vse delalo tak jak melo a nebyl zmatek ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
žiš..to sou nervy.. ted jsem mela tep snad 300... teda... ty hrajou... ale ted to musi dáááát!!!!! no tak ono stejne sedis v pokoji nez se odjizdi.. ted jen jestli si schovana i na odjezd a nebo uz si "odhalená" ..:-( stejne.. malujou te tak pul hodky, vlasy tak hodku..t ak pul hodky saty.. myslim ze by ses pak nestihla nachystat
Odpovědět
Profilova fotka
jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo sme ve finale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jezis ja tu normalne řvu... supeeeeeeeeeeeeeeeeeer
Odpovědět
Profilova fotka
jj, koukam, jsou najezdy a vyhrali jsme jj je to komplikovane, nevim jak to udelam
Odpovědět
Profilova fotka
no mas to taky slozitý... tyjo..tak to mam fakt radost! to je super..
Odpovědět
Profilova fotka
clovece me to nejak nebere a to jsem hokej driv zrala :-D no to mi povidej, ja mam ted normalne dilema, si mi zasadila peknyho brouka do hlavy
Odpovědět
Profilova fotka
tak a zejtra proti rusum.. to asi na brusle nepojedem..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
rikas budete s nervy cucet na telku jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to si pis!:-) to bychom mohli pozvat bandu a udelat verejny promitani covece:-) myslim ze si na pondeli beru dovcu..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu hodit rychlou sprchu..segra psala ze uz vyrazi takze na 7 odjizdime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrej napad, no to aby sis vzala tu dovcu alka, ted me tak napada kdyz teda zenich prijde pro me, tak si me musi nejdriv vykoupit a pred pokojem bude stat falesna nevesta, co kdyz si vybere falesnou nevestu, protoze si bude myslet ze jsem to ja? co pak?
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem tu:-) ty si prdla:-D to fakt si ji nevybere.. jelikoz je ji videt do obliceje.. minimalne do oci- neni pod dekou...:D:-D a vetsinou to bývá chlap:-D:-D jinak s tim promitanim to je funny, to pisu manzovi a behem vteriny mi prisla sms ze zitra u jeho kolegy je promitani..:-D:-D zase ta telesympatie:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je gut, kam vlastne vyrazite v sedm? no jenze myska by si urcite myslel ze mu me kamosi navlikli do tech hadru. A falesna nevesta bude mit zavoj nebo spis zaclonu no to je skvele ne, aspon nebudete mit doma bordel :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis tak snad ví jak vypadas ne?:-D:-D to je taky fakt:-) ale to zázemí domova.. no nevim nevim:-)) segra po "letech" zas prijede, tak jdem na "parbu":-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to ti zavidim, takyy bych nekam vyrazila jj, vi jak vypadam, ale v prvni chvili no nevim nevim, uvidim, mam dnes aspon co na premysleni
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim ze s falesnou si e fakt nesplete..nehlede na to ze falesna nema ani saty.. takze si myslim ze tak "blbej" manza urco neni:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj, jenze falesna nevesta by mela taky prave svatebni saty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ale ne pravy, vetsinou ma na sobe bilou deku nebo nejakou zaclonu.. proboha.. fakt v tomhle bud v klidu a jestli si myslis ze te nepozna tak to je dost spatný =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak, ja se jdu oblict a jedu.. tak ahojky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?