Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
dig. fotakem, ja na mobilu nemam fotak. Mam obycejnej mobil.no prave premyslim kam to postevit, nic v tyhle vysce doma nemame Alka to te zklamu, s korunkou to nebude, jeste ji nemam doma :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nemáte některá v zás zkušenosti se silonkama ve spreji? ja vubec nevim jak to fugnuje. Klasicky nechci,protoze mi klouzou pak nohy v botach...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak si klekni:-d:-D:-D jééé a kdy prijde? edith tak to nemam vubec tuseni..uz jsem o tom slysela..ale nikdo v okoli to zatim nezkusil... ja jdu na ostro.. a nebo se mi libi takovy ty podkolenky jak je tu ted maj nevesty..to je hodne pekny
Odpovědět
Profilova fotka
alka on neprijde, my si pro nej s mysulkou dojedeme az pojedem do Prahy, musi se doplatit a rovnou si tam vybereme prstynky :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aha, tak to je blbý -to je na dlouho.. jeee ja uz se tesim holky az se vsechny vdáte, budete tu sirit svoje pocity.. a me to bude cekat.. uz ted je mi lito ze to budu mit za sebou:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ani bych nerekla ze na dlouho, do Prahy jedeme hned ten den co mysulka prijede
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super.. myslite ze hned ten den???:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja tam snad pujdu sama, manza rekl ze sme vcera vydomluvili a ze kdyz jsem vybrala fasadu , ze uz tam nemusi jit.. tak to asi za chvilku pujdu..
Odpovědět
Profilova fotka
jj hned ten den, ale na prstynky by jsme sli jeste druhej den rano pred odletem
Odpovědět
Profilova fotka
myslite ze nebude cukrarka na obede? ze bych tam ted vyrazila?
Odpovědět
Profilova fotka
to nevim alka, cas obeda je, je to ale mozny
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja tam jdu.. kdyztak tam zajdu treba zitra..nebo v patek..nebo v pondeli.. nebo niiikdyy:-D:-D tak asi na hodku zmizim...tak zatim..ne ze tu pak nebudete
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja tu budu, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem tu!!! a jsem totááálne nadsenáá!!!!!!!!!!§ jupíííííííííííí se tu smeju jako pakooooo:-))jupíííí
Odpovědět
Profilova fotka
tak ta pani vcera vubec nevedela která mlatí.. takze jsme to daly s vedouci dohromady...:-) táákze nei problem ten co jsem vybrala.. zádnej maslovej mit nebudem:-) taaakze: horni patro bude muj malinovej mls (to ovocný), druhy (prostredni) patro je medovnik -ten klasicky od marlenky, a posledni patro, tedy to nejvetsi a prvni je kubanský dort!:-) uplne super... vsechno to bude potazený -i ten muj malinovej mls, i ten medovnik!! a bude potazenej marcipanem a prý bílým, ne tim zlutým, ze to vubec neni problem.. kytí si donesu sama a dala jsem to na den dopredu aby byl.. a cena? jen tak to tam strilela od boku, ze kubansky stoji 300, medovnik 400, mls ze typuje na 200-150, a nedokaze odhadnout na kolik vyjde marcipan ale pry DO 2tis.. takze uplne super luxusni.. nechala jsem ji tam 500,- jako zalohu takze super.. i to napsala na ten papirek, takze s enemuze stat ze by to stalo vic jak 2tis... sice jak znam tohle tak je mi jasny ze to bude za 2tis-ale i tak je to luxusni cena za to co tam máme:-) jezis ja jsem happy x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to zní skvěle... co je to za cukrárnu?
Odpovědět
Profilova fotka
edith takova ta prtavá u namesti jako kdyz jdes k ceskymu gymplu
Odpovědět
Profilova fotka
kam ste zmizeli?? =-) holky dalsi super zpráááááva:-) policie ma nejakou predvadecku a ja jsem tam zvaná, jupíííí tak to uz se tesim.. to budu zas slintat:-) kurnik co si vezmu na sebe? musim byt dokonala:-D:-D jinak ted prisla carodejnice..to je teda uzasny:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak me to tady málo blbne:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim jenom o tom mlíčným baru... fakt? a kdy to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
29.5.:-) jupíí:-) edith no tohle je asi klasicka cukrarna, je to fakt malinkatý, tak mozna az tam pujdes tak si toho vsimnes:-) tak me tu ted blbnou jen beremko stranky... to asi carodejnice vysila nejaky spatny vlny:-D a kde mame mysa??:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tu, ted jsem se hodinu srala strihanim a pripravovanim krabicky na prani a kdyz jsem to mela hotovy, tak jsem rekla ze je to hnusny a vyhodila jsem ji, myslela jsem ze budes pryc dyl. Me se taky dlouho nacitaly, zase maji asi nejaky problemy Alka co to je za akci?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nevim nejaka predvadecka asi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo jsem pekne nastvana na sebe, se s tim tady lepim jak ten debil a pak to vyhodim, ze jsem se do toho vubec poustela. Na to prdim, truhlicku na prani koupime, se s tim rozcilovat nebudu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky mi to tu nejak blbne
Odpovědět
Profilova fotka
ááá historická chvile.. 99 juj... mysa ja si myslim..ty kupovany jsou stejne hezci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz nad tim tak premyslim, tak máme zarizene oficialne vsechno.. ted uz to jen poplatit a "vyzvednout" ..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja 23 ;-) fakt extreeeem.
Odpovědět
Profilova fotka
edit jj to uz je hodne malo...
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to je blby, jsem se zkousela vyfotit samospousti a nejak to nejde videt. je to des, normalne budu muset nekoho poprosit aby me vyfotil, to jsem ale zvedava koho :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?