Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak a mam zas depku..to je fakt na prd.. vcera nakup, dneska zaplatit auto a jsem na nule s vyplatou:-//
Odpovědět
Profilova fotka
v patek uz si asi vezmu dovcu a budu delat ty noviny(kompletovat je)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis a to sis stezovala ze nemate v kvetnu zadny placeni ja jsem ted chtela udelat krabicku na prani, jenze jsem zadnou krabici doma nenasla :-S to ja nevim, to zalezi na zakaznikovi co si asi zvoli, jelikoz tam je psano ze vnitřek svatebního dortu lze proložit ovocem dle nabídky, každé patro svatebního dortu lze chuťove odlišit při zachování stejného vzhledu tohoto svatebního dortu a vyhodou je ze neni buhvi jak vysokej, takze ta slehajda by tam sla, no za tu cenu je fakt luxus, ma 20,5 kg :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz zase vymyslim kraviny.. tak sem nasla tema dorty.. no a tam pisou ze maslovy proste nikdo neji.. ale naopak ze po medovniku a ovocnych se zaprasilo..tak ja nevim:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja to prave brala podle sebe ze je fakt nemusim a mysulka uz vubec, ale ty moje slehackovy miluje :-D a jak tak koukam co tu pises, tak ono je to vcelku asi vsude ze ty maslovy moc ee
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.e-party.cz/video-018.htm koukni, jak se instaluje :-D
Odpovědět
ivillla: Jeeee, konecne take nekdo na Zvikove! My to mame den po tobe, 28.8. Byli jsme se tam o vikendu podivat a v pondeli jsme vyrizovali formality na urade. Hrad je vazne nadherny, uz se tesim na fotky :) Kde planujete hostinu? Jinak - holky, cetla jsem o vasich problemech s restauracemi na hostinu. Nejak se to rozmaha - s nasi zamluvenou restauraci / penzionem to take vypada vselijak. Na prvni pohled uzasne a bez chybicky. V nedeli jsme se tam chystali na navstevu a vsechno domluvit - v sobotu predtim jsem nahodou otevrela realitni magazin a koukam, ze ten penzion je na prodej. Majitel nam predem nic nerekl. Docela prekvapko :-|
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub ty bláho ! tak to je teda taky slusnej sok:-( fakt dneska aby se clovek bal kde skonci:-( tahle je sice super, ale NECHAPU ten system pocitani..sme snad v dobe kamenny aby clovek neumel pocitat ze co kus to kč? to jako se bude delat vse na pausal? no stve me to porad... mysa no prave ze jsem koncila pojistku auta a jdu jinam, a oni mi to pekne napocitali.. dort a kytky jen to fikne:-/ doufam ze mi manza na to neco dá:-// jinak s tim dortem jsem cim dal marnejsi..:-/ted jsem nasla firmu u prahy která uplne v klidku dela tripatrak celej medovnik a jeste ho i potahne.. tak ja nevim kde je chyba:-/
Odpovědět
Profilova fotka
teda na tom stole se mi ten dort vubec nelibi:-( vypada uplne jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
to vis alka, kazdej cukrar ti nebude delat vse stejne jako 10 ostatnich, kazdy ma svoji techniku ktera je originalni. a proc by ti neco nedal, tak snad mate spolecnou domacnost a penize ne a svatba je vas dvou a ne jen tvoje, to trochu nechapu
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vypada jinak, je takovej mdlej, uz jsem slysela na tuhle cukrarnu ze to udelali jinak nez ten dort mel vypadat. No kdyz jsme se naposled o tom dortu s milackem bavili, tak mi rekl, ze uz mu to je jedno co bude za dort ( predtim rikal kdyz videl tenhle ze uz zadny jinej nechce ) hlavne kdyz si ho vezmu a budeme spolu
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nj ale ona nam vcera tvrdila ze to nejde potahnout, coz jsem si rikala ze je divny kzdy to tu má kazdá druhá..:-/ mysa ale nemyslim na svatbu, rikam ze ta pojistka byla ve vysi dortu a kytek dohromady.. ze to mohlo byt za to zaplacený... a to nebouram..obcas me to fakt stve:-//
Odpovědět
Článek se načítá
alka: My taky prave resime dort a taky asi skoncime u medovniku :-) Ptali jsme se v cukrarnach v Pisku, rekli nam, ze tripatrak zasadne piskot + maslovy krem a do toho se mi nejak nechce. Pravy medovnik delaji nekde na Praze 10, maji web s galerii a nektere jsou docela pekne ozdobene - tak se tam chci poptat. Ten maslovy dort by pulka rodiny nejedla a medovnik urcite neurazi. Jinak ta restaurace - presne, tenhle chlap chtel pausal a buh vi, co je v tom vsechno schovane. Navic to jednani... pres mail v pohode, ale pak pri schuzce nas skoro neposlouchal, protoze on vi, co je nejlepsi a co se ma na svatbach jist a delat. A prece pry nebudeme resit takove prkotiny jako barvu ubrousku... No a nehlede na ten prodej. Ach jo, a to jsem myslela, ze je vsechno v pohode, zarizene a uz nemusime mit zadne nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsem to pochopila jinak no tak vidis ze to jde, uvidis jak se domluvis s tou cukrarkou
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub tak to je uplne presný jednani.. ale uplne.. ale my jsme s manzou docela ostrý povahy, takze po prvnim jejim argumentu ze se to nedela nebo ze se to nehodi, uz pak radsi nerikala nic.. ale ten pausal.. kdyby nam to aspon platili nasi..ale takhle me to fakt stve..vubec netusim s jakou cifrou mam pocitat.. a je snad na me kolik dám lidem jídla a ne aby se to ridilo podle poctu..chjo jsem zas nastvana:-/ mysa no to s emi vic libil ten 4patrak co byl hend pod tim, takovej bilej... tenhle teda silne nic moc:.-// no to nevim jeslti se sni domluvim kdyz to rekla ze to nedelaj:-/ ted jsem otravovala sestrenku a ty meli dort taky z budejk, ale z nejaky jiny cukrarny a ten byl uplne vynikajííícííí a ted sem se ptala jestli meli maslovej nebo co to bylo, a ona mi napsala ze prvni patro byla cokolada a druha byla pena s oranzových pomerancu =-) no ale ten byyyyyyyl.....
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, tak si dort nech udelat z tamty cukrarny co mela sestrenka
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no premyslim o tom, asi dneska to u nich prubnem.. zeptame se teda cukrarky co a jak, a asi to necham na sobe a budu se ptát já uz sama, at manzu netahám sebou...
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-) ach jo, tady zase prsi a je zima hrozna, ono celkove to pocasi je desny, na lyse hore napadl pul metru snehu na morve jsou potopy, tady je zima ze by clovek vytahl zase zimni bundu, no teda polovina kvetna to neni, ale spise polovina listopadu
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo se na to vyprdnu, budeme mit maslovej za nulový naklady a zachranovat to budou medovniky a ovocný..:-D:-D no ja nosim porad zimni bundu:-D ten vcerejsi vitr byl desný... tady je hezky.. opet.. sviti slunicko..:-D ale zima je tam taky..:-D
Odpovědět
Jinak jsem riskla ten nakup bot pres internet a sediiiii! A zitra budou hotove prstynky.... zavoj je nekde v balicku na ceste a sexy nocni kosilka taky.... tak aspon tohle je pozitivni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi se na to vyprdnu... udelame nejakej malinkej.. a oblozime ho tema normalnima...:-)stejne by to asi nestacilo.. jinak jsem ted z ty super luxusni cukrarny z velesina nasla galerii dortu.. no to je naadhera!! a maji tam jeden suprackej stojan..to vypada jak kaplickýho dílo:-)) krasny, a nechcete dortik odsud? maji to chutove vynikajici a rozhodne to nejsou amateri:-)
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub, tak to je super.. to bych se mohla taky kouknout po nejakym erotickym pradle..to jeste nemam :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub: od koho sis objednavala boty a zavoj? fakt alka? tak hod odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
no me budou ten zupanek posilat 22. tak jsem zvedava
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.riot.cz/moka/?page_id=4
Odpovědět
Profilova fotka
ha to je husty, jednou kliknu a mela bych vybrano :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no tak to ja taky:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
od budejek to je kousek co jsem koukala na mapu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my budeme mít z Moka a thýně byla z jednání moc nadšená... budeme mít třípatrovej,ale nevím jestli máslovej,ale asi ano, protože šlehačka by to neudržela a vyjde nás na 3.000,- a pro 50 lidí to bude až až
Odpovědět
Profilova fotka
a proc si teda neobjednate odtamtud?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?