Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
máme to moc daleko a je "drazsi".... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, ja to brala od budejek, vy to mate v novych hradech
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj presne na druhou stranu...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a prý ho pěkně zabalí,takže vůbec není problém s převozem... že nám něco půjčí a pak to vrátíme. Nedokážu si to představit,ale asi to bude OK :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady jde spis o cenu..jsou to spis takovy prazsky ceny, a to mi prijde docela dost za nejakej blbej dort..:-)) asi zustanem tam kde jsme:-) dmae si pekne jeden dohromady (myslim jeden z dortu) a pak si kazdej dame svoje..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja na ty dorty zrovna taky moc nejsem a medovnik miluju ;-) takze ja jsem chtela hlavne aby byl hezkej a je mi jedno jak bude chutnat :-D :-D ale manžovo rodiče chtějí dobrej, takže jsme museli sehnat něco kde nám udělají dobrej a pěknej....
Odpovědět
Profilova fotka
edith a vy mate dort odkud? me staci peknej.. kdyby nechutnal bude tam toho dost cim se zacpat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
prave ze z Moka, psala jsem to na predchozi strance :-D
Odpovědět
mysa: Nakonec jsem boty i zavoj objednala ze zahranici - u tech bot jsem se teda trochu placla pres kapsu, ale hrozne se mi libily (a daji se pak obarvit na cerno, tak je vyuziju i dal). A zavoj jsem hledala "diamantove bily", aby se mi hodil k satum - ani ne ciste bile, ani ne slonove... a nasla jsem ho jen na zuzanashop nebo na cizich strankach. Stal i s postovnym uplne stejne jako ze zuzanashop a je daleko hezci - aspon tedy zatim podle obrazku
Odpovědět
Profilova fotka
edith aha tak to jsem nevidela...
Odpovědět
Profilova fotka
uz to vidim... 3tis..to jsem mela taky tak odhad.. nam to rekli na 1200,- 3patrovej..tak uvidime scim prijde dneska cukrarka:-)al e za tu cenu beru i maslovej..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
wau petkoub odkud mas ten obrazes s ruzi na krku? jak jsou tam ty perí? to jsou asi cizaci co?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak jasny... je to jednou tolik... budes mit kulatej nebo hranatej?
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyyyyyyyy mam zavoj a je uplne nadhernej, bohatej a kaminky jsou po celym zavoji a krasne se ve svetle leknou ale abych pravdu rekla, kdyz jsem videla tu placatou krabici tak jsem ji ani moc vzit nechtela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me se libi ten hranatej s tema modryma hortenziema, krasne pasuje do barvy svatby a do my kytice
Odpovědět
Profilova fotka
edith me to je covece jedno.. nejradsi jsem chtela ten s prdíkama.. ale vypada to na kulatej..:-)zatim teda, spis me desi ze manza to chce ptoahnout marcipanem..ten ja bytostne nenavidim.. tak to kdyztak sloupnu no...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja marcipan miluju,ale dost to navysuje cenu a dort nebudu bilej ale zazloutlej, protoze bilej marcipan nejde udelat ... já mám taky hranatej
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky cukrovou polevu,ačkoli miluju marcipan... chci mít bílej dort.
Odpovědět
edithn: já jsem měla krásně bílý třípatrový dort potáhlý marcipánem, takže to jde udělat...ten marcipán se nějak ,,bělí,,
Odpovědět
Profilova fotka
edith no to nam rekly, ze jeslti bude marcipan muze dort stát AZ 1500-1700,- :-D:-D coz me teda pobavilo.. jj prave me tam vadi to "zlutý":-D tak ale mame zlatou barvu svatby tak tam na to prdnout tu nasi modrou stuhu a je to :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyyy ja mam takovou radost a vubec nelituju, akorat budu muset hoooooooodne moc zehlit u mysacka
Odpovědět
Profilova fotka
alka ten dort vypada nadherne
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: je to možný že to někde udělají,ale asi si člověk za vybělenej marcipán taky pěkně připlatí :-D mě bylo řečeno že se to není možné udělat,asi to nedělají v každé cukrárně...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jéé tak to gratuluju, ten musí byt nadhernej..hned sem supni dotecky!:-)) mysa vid? a i s emi bude hodit ;-) vis co :-x
Odpovědět
Profilova fotka
edit a msonulka tak to je jasny ze tahle to umet nebude kdyz neumi ani potahnout medovnik:-D:-D neva zlutej taky dobrej:-) jinak ted me napadla zas barevna kombinace...:-DDD holky nevite kdyz se tam na to davaj ty serepeticky, jestli to je z marcipanu tudiz jedli, a nebo jestli treba ta stuha je fakt klasicka latkova stuha a pak se treba dava pryc?? ja ze dneska jdu do galanterky, ze bych rovnou koupila stuhu na ten dort
Odpovědět
Profilova fotka
jj vim, uplne krasne zapadne ke vsemu jj, odpoledne je sem hodim, premyslim jak se vyfotit, jelikoz zrcadlo na chodbe je uzky. A me se tak potili nervozou a radsti ruce, ze jsem nechtela aby bal hned upatlanej upne nadherne se bude hodit k ty korunce a je tak sirokej, ze mi schova i ramena
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to vem rovnou i s korunkou.. a fotis to na fotak a nebo na mobil? ze by si sis na fotaku dala samospoust a postavila ho nekam kde by ti vzal hlavu:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to zalezi jakou stuhu si tam davas... dela se z marcipanu,ale podle me to moc cukraru neumi,takze bych bejt tebou koupila latkovou a pak se to sunda... ja chctela z marcipanu a cukrarka rekla ze uvidi a kdyz tam bude nejakou davat,tak tu latkovou...
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze to je tady na dost dortech.. tak si rikam jeslti je to klasika a nebo je to tam nejak nafingovany...me by se tam prave sikovala ta latkova.. mam preci jeste 25m tý perfektni tyrkysový, tak by bylo fakt super kdyby to bylo fakt vsechno z jednoho druhu
Odpovědět
Profilova fotka
zas je fakt ze sestrenka to mela marcipanem -tu stuhu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?