Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi to nevyjde o dva dny.. tak neva..
Odpovědět
Profilova fotka
co ti nevyjde o dva dny? promin dnes jsem totalne zabrzdena. co budete nakupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ja taky takze uplne v pohode:-) ta dovca, takze o pondeli a jeden patek mi to nevyjde:-) ze tu budu muset byt..ale to je az ke konci..takze to klidne obetuju:-) no celkove nakup, ale manza je na sebe nastvanej ze porad ji jak prase, ja sem vcera taky rikala ze me stve jak jim, a zvlast kdyz se chodim vytrepavat a snazim se, tak nejakou zeleninu, nejakou tunu:-) vzdy koupime jen pytlik rajcat, okurku, salat - tak toho musime koupit vic:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jjj, no tak to je pohoda kdyz jen o dva dny aha zeleninku, mnam mnam, ja rada si doma delam sopsky salat jen tak samotnej k veceri.
Odpovědět
Profilova fotka
a kam jedete objednat dortika?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no me zelenina nechutna a 70% zeleniny mi vadi na ty streva, proste mi to nedela dobre, i doktor mi rekl at tu a tu co mi dela zle nejim...takze mi tam zbyvaji asi jen 4druhy:-D:-D vcera sme meli salat k vece, a moc mi to chutnalo, a pripadala sem si dobre ze pro sebe delam vic..:-)) mysa no slysela jsem chvalu na takovou jednu zapadlou cukrarnu, u namesti, taková prdi, ze pry delaji hlavne svatebni dorty.. tak se jdem zeptat, a at nam udelaji ochutnavku a aspon by bylo po posledni starosti... taky se asi vrhnu na to schánení fotek- máme tam video produkci (v cene) a mame mu dodat fotky, takze musim neco najit:-) vcera me napadlo ze tam dáme i fotky z nasich dovolených a z nasich vystoupení:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mas to dobre zorganizovany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zorganizovany jop, ale jsem nejaka liná.. se mi do niceho nechce..:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak prej okej, tak fajn, dneska jdem na dort:-) juj, tak to bych si mela konecne vybrat ze?:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem netrpeliva protoze dnes by mi mel prijit zavoj. V patek mi pani psala ze v pondeli to posle urcite. Ale vcera nenapsala tak nevim ja se zase nudim, nemam do ceho pichnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak na dort mas plno casu
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aha, no ja vlastne uz nic necekam..je to divny mit vyplatu a nic neplatit:-))myslim jako dobirky atd:-) ale mam doma slozenku na 3tis, tak to zase potesi:-/:-/ jinak dneska sem si rikala ze bych si sla koupit nejakej hadr na sebe.. uz je to tak pul roku co jsem si na sebe neco koupila..a mam i vyhlidli..ale bojim bojim ze moje velikost ta, fakt neni.. jinak dneska uz by mohlo konecne prset..jsem jeste destnicek neozkousela..jooo vcera byl dobrej manza:-)) prej kde mam destnik, tak rikam ze v praci a ze jsem si koupila "zlutej" a on na to hned: no vidis tak to kdyz nam bude prset, tak ho muzes mit i k satum ne? - no ja sem cumela jak je chytrej:-)) tka rikam ze to byl zamer, ze kdyz uz si kupuju destnik, tak jsem to vzala práve schvalne v ty barve aby kdyby..:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no vidis, treba se manzovi uz konecne rozsvitilo. Ja jsem si hadriky kupovala pred tydnem, jenze je zima a to me stve
Odpovědět
Profilova fotka
no tak rozsvicino on má, jen aby mu to svatebni nadseni vydrzelo:-):-) ale ted je nejakej nynanej.. :-D tak je uplne zlaticko:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jj to ti verim, je to takovy zvlastni a mas z toho urcite ohromnou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jop:-) zvlast i stim barakem ze "ustoupil" a tak nejak vsechno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobre ze se o to zacina takhle zajimat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidime.. ted se hrozne bojim co vypadne za castku z toho dodavatele.. a co ty? copak delas, vybiras, stojis na mrtvem bode jako ja?:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ja nic, co se tyce datumu tak stojim na mrtvym bode a co se tyce priprav, tak akorat okukuju dekoraci a obcas neco koupim. Ted sem trochu udelala na mmysku podraz, jelikoz jsem mu slibila ze veci ohledne svatby ( obleceni a tak ) nechame az budeme spolu, jenze ja si objednala zavoj bez nej, tak si to pak budu muset hoooooooooodne moc u nej vyzehlit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak uz jsem rozhodnuta pro dekoraci. Budu mit na stole udelany male kvetiny, rozhazene okvetni listky a mezi nima same svicky. Takova decentni dekorace
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak zavoj neni tak zavaznej ne?:-)) a datum teda zase jiny nez minule? to je strasny:-( takze to vypada ze neprijede zas jo?:-( mysa jj to s emi libi taky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka ja nerikam ze neprijede, jen jsme se jeste nedohodli na datumu, driv jsem rekla bude to tohodle a ted proste absolutne nevim, jen vim ze to bude co nejdriv co to pujde a uvazujeme spis o vsednim dnu, dodavatele se shaneji lepe
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holky... mysa: budu mít podobnou výzdobu... malý kytky (co mám v albu), vlizelín, diamantíky a asi 12 svíček...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj na vsednim dnu neni nic spatnyho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj edithn, ja tyhle sarapticky nechci, kluci budou blbnout, budou se tim odstrelovat a pak na to nekdo slapne a bude po zabave, rekla jsem zadny kaminky, koralky nic, ja jsem puvodne chtela jeste organzu, ale ty by se zpotrebovalo hodne, coz by bylo drahy
Odpovědět
Profilova fotka
jee tak tech koralku budu mit hafo..no snad si tam nikdo z dospelich nebude odstrelovat:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim, je plno nevest co se berou v tydnu nebo treba i v nedeli, hlavni je, ze to neni problem pro hosty kdy to bude
Odpovědět
Profilova fotka
no me se to libi, to rict nemuzu ale co mi vypravel myska, tak kdyz byli nekde na svate a meli usporadani stolu do u tak se treba pri obede odstrelovali knedlikama, oni jsou takovy vtipalci :-D :-D :-D je to banda a je s nimi sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, organza by se mi taky libila,ale ty by muselo byt tak 60m... vlizelinu budu kupovat 30m a to bude natahli na stolu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja ji chtela natahlou, ne narasenou, chtela jsem ji jako behoun
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?