Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
edith: ale je pravda, že u některejch lidí sem radši počítala 2 místo jednoho, tak pro jistotu, kdyby mi to někdo náhodou zapomněl říct, že si někoho přivede ]-( ale nedivím se ti ani trošku mysak: jj prstýnek mám nakonec i já...líbil se mi, tak se řekla proč ne...sou stejný, akorát já mám jeden kamínek (brilianty prej přídou až budu rodit děti či co ]-( :-D ) hrozně mě překvapilo, jak je ten můj fakt drobounkej, jak na panenku :-D ještě jak je docela silnej, tak je to o to víc vidět... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, ze budete mit stejne ne. Ja vim ze jste je meli mit i tak, akorat ze ty z titanu ne.
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: jj nakonec jsem si to rozmyslela, když to vycházelo takhle pěkne na 8 tisíc...ruční práce
Odpovědět
Profilova fotka
mate je ryty nebo ciste hladky
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: a jak je širokej? my máme 5mm
Odpovědět
Profilova fotka
je tam rytá taková vlnka dokolečka...nebo vysoustroužená či co...zbytek je matovanej,což sem nechtěla, ale vypadá to fakt krásně...ale asi jenom chvilku no :-/ mám z nich hroznou radost, ještě když sem neměla úplmně možnost si je vybrat na přímo na ruce
Odpovědět
Profilova fotka
edith: já sem neměřila, ale řekla bych, že taky asi těch pět mm....nemůžu tady teď běhat s metrem...přítel je doma, tak by na mě koukal jak na magora :-) ale jsou každopádně na ruce hodne pohodlný....přítel má takovej minikazík na něm, ale je z něj naprosto nadšenej, že to bude záchytnej bod až si s prstýnkem bude hrát :-) má zásnubák se dvěma ještěrkama spojenýma ocáskama, tak si s tím furt hraje :-) chtěl něco podobnýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to jsem zvedava na fotku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja pisu pisu a on mi zkolabuje net.. no co toto..:-D jinak zdravim vsechny:-. mysa jdu tam az po praci ale musim tam prijit s necim ze chci.. edith tak to bych se vubec nezdrahala jim rict ze ne, zas je blby jestli ona tam nikoho nezna.. na me ty lidi uplne prdi a ani se me neptaj jestli si muzou vzit, a nebo ja z nich musim pacit jestli teda nekoho privedou.. jelikoz to neni sranda.. to tam ty pocty skácou hned jinak...:-/ lenixka gratuluju k prstenum...ja je chci taky videeet:-))
Odpovědět
Profilova fotka
fotka bude určitě :-) jinak dneska se jdu konečně změřit na šaty, ať už je můžu objednat.....a zejtra půjdu na matriku, ať už má teda konečně něco hotovýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:-) no vida jak se hned hnete z mista:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, holky ja vam tqak zavidim, zacina me chytat depka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa a co nam zavidis, simte?!
Odpovědět
Profilova fotka
alka vsechno, pritele mate doma, muzete zarizovat, shanet, vite datum. Ja nemam nic
Odpovědět
Profilova fotka
vsak on taky prijede, uvidis! uz brzo
Odpovědět
Profilova fotka
uz aby to Alka bylo, je to desny, tohle bych v zivote zadny neprala
Odpovědět
Profilova fotka
no je to teda fakt dlouhý, a jak dlouiho uz je pryc?
Odpovědět
Profilova fotka
hodne dlouho Alka. Ja uz to radsi ani nepocitam, to bych si rovnou mohla hodit provaz okolo krku
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ale prosimte, nebud tak negativni:-) je dobry ze uz tady za chvili bude a tim to bude super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chjo ted se do depky dostanu já...:-/ neprsi... nudea tu je zase.. zima tu je.. je mi nejak nevolno.. uz abych byla doma
Odpovědět
Profilova fotka
uz je pul druhy, budes to mit za chvili. Pokochas se dortikama a budes se pak valet v postylce Alka v cem mas ten svuj zavoj?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jako albumu? nemam , jsem ho smazala:-) abych se nevystavovala, a nedrbal me kazdej v jiznim kraji:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak..mam dilema.. mam si koupit obycejny dvd a nebo blueray? (bluray znamena ze to je mnohem lepsi kvalita na lepscih tv) nj.. jenze mi mame zatim starou tv..ale do novyho chcem novou tv.. tak co myslis..? po druhy si to dvd kupovat nebudu:-D (je to film)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, myslim doma v cem ho mas. Az mi prijde, tak nevim do ceho ho dat aby treba nezezloutl nebo nepadal na nej prah
Odpovědět
Profilova fotka
v tom ti neporadim, my mame klasicky dvd a blueray poustime v compu, ale taky chceme poridit DVD co podporuje blueray.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a vy máte přehrávač na Bluray? co chceš za film?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa v obycejný krabici, je tak malej ze je hozenej v krabici s dulezityma dokumentama a prstýnkama...jinak ja ho mam zlutej, takze me by se nic nestalo:-) mysa edith hm hm to jsem netusila ze se k tomu potrebuje i spesl dvd prehravac.. no my mame ted celkem novej, ale zadny echt delux..tak nevim jeslti by mi to zchroustal..
Odpovědět
Profilova fotka
no placka s filmem v kvalite blueray ti nepujde pustit na normalnim prehravaci, to musi ten prehravac podporovat
Odpovědět
Profilova fotka
hm hm tak to pockam a doma to vykoumesim:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?