Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevim no, mam je v albu oba a porovnavam je :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jste kdo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela ze si psala ze uz si ho objednala- myslim zavoj..
Odpovědět
Profilova fotka
jj objednala, zustanu u nej, doufam ze bude hezkej, ale jak rikam, hrozne se mi libi ten s kristaly
Odpovědět
Profilova fotka
takhle se mi libi vic ten druhej, ten bilej..ale zas na nem se mi nelibi ty zkroucený okraje.. takze to je 50 na 50..
Odpovědět
Profilova fotka
me se ten overlock na zavojich hodne libi, je to takovy rostacky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to se mi zrovna nelibi:-D:-D ale tobe by to s tema satama slo:-))
Odpovědět
Profilova fotka
i s vlasama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
wááu nasla jsem zlatý satenový rukavicky!!! wauuu
Odpovědět
Profilova fotka
ty by se ti hodily do barvy svvatby vid
Odpovědět
Profilova fotka
mysa hodily, ale neviniklo by to.. myslim ze ta bilá by byla vic elegantni..:-) zvlast kdyz to vidim na ty fotce z toho filmu denik princezny
Odpovědět
Profilova fotka
=-) mysa jsi tu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak vcerejsi schuzka s tatkou probehla dobre.. na schuzku s tim panem pres baraky jde semnou. a rekla jsem mu o hostine a on ze ma tam nekde nejaky znamy co maji nekde neco.. tak to se o to pokusime to domluvit.. a dalsi je, ze jsem svoje lidi seskrtala na cca 23lidi.. takze obed je 25(stim uz se nedá hýbat) a vecer je ode me 23.. od manzi to zkusime tak na tech 25 a to uz by snad slo:-//
Odpovědět
Profilova fotka
týýjo, ted jsem nasla perfektni pozici!!!! a já bych jim presne odpovidala.. snad to klapne x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kam si zmizela?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si prave vybrala destnik:-) kváásnej.. až me svedi prsty koupit rovnou 2:-)) (ja totiz ani normalne nemam uz zadnej -vcera s emi rozbil)
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jste? fnuk..
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu trucovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, takze by vas bylo vecer 73??? ty jo, tak to je mega palba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith ale je to mensi palba nez 100 ;-) to bylo puvodne v planu
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? tak my to máme opačně. 50 na oběd a 10 na večeři ... já už jsem to hodila za hlavu a těším se :-D hlavní jídlo jsme nechali udělat z jejich menu.... je to taková věž udělaná z kuřecího masa, brambořáčků a ananasu a vypadá to super a chutná to taky dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
edith jj s obedem se nehybe..to je 25.. to je proste okuchaný jak nejvic to jde.. no a pak si vem ze jen moje rodina(tety apod) je 30lidi, z tech uz jsem to orezala tak abych se ze svý strany dostala na tech cca 25.. manza ma zase silene moc kamaradu..tak to bude muset hold taky okuchat..:-/ ale ze niz se proste nedostanem.. edith tak jestli na to máte tak bych to hodila taky za hlavu..ale u nas je to ted v takovy fázi, ze mozná bude na svatebni cestu a jestli na ni bude, tak bych ji nerada zrusila kuli tomu ze ty penize padnou na hostinu:-/:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no já to chápu. Tak kdybysme to měli platit my, tak nenáme ani na hostinu pro 10 lidí, takže asi tak. Spíš je mi hloupý aby naši platili velikou částku... ale myslím že už jsou s tím smířený. jsme připravený na nejhorší, tak nás třebas mile překvapí.
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem si počítala kolik jsme dali k dnešnímu dni do svatby a vychází to na 38.504,- :-o :-o plus ještě potřebujeme ženichovi boty, košily a pásek, hostina, líčení, účes, vlizelín na stůl...
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak my daly kolem 50tis... a tak 50-60 nas jeste ceká (s hostinou)...:-/ no mamka se nabidla DOKONCE ze nam prispeje.. a rekla ze si mame vybrat.. jestli jako dar, nebo na svatbu, a nebo na barak.. tak je jasny co.. proto s emi taky nechce to na barak davat na hostinu:-/
Odpovědět
Profilova fotka
nééé moje pracovni pozice snu je v tahu:-/:-/ uz je prej obsazená..chjoo..dneska mam fakt blbej den
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
jupííííí
Odpovědět
Profilova fotka
co je, z ceho mas takovou radost?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a co to bylo za práci?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?